PavHer

Celkem obstojná sonda do chování průměrných čechů na výletě k moři, asi tak bych tenhle film charakterizoval. Trapně hrající (ikdyž bujným poprsím oplývající) Kocurovou hravě strčila do kapsy Polívková, která má herectví v krvi. 50% ()

Petkon

Slušně řečeno hodně slabá komedie těžící z popularity spisovatele Viewegha, jehož literární dílo mě osobně zcela míjí , ale proti gustu žádný dišputát. Jenže to, co ještě jakžtakž fungovalo např. v poměrně dobrém Románu pro ženy, zde ten vieweghovský humor jaksi sklouzává do banality a plytkosti, tolik rádoby vtipných scének se vidí v jednom filmu málokdy. Jen mi bylo líto těch skutečných herců, kteří se podíleli na téhle trapnosti, na film svého času stály fronty, ještě že jsem si počkal na DVD, i tak to ale byla ztráta času. ()

knoxville

Sklamanie. Zo zaciatku to vyzeralo ako komedia...potom ako telenovela...potom to velmi dlho vyzeralo ze ani samotni tvorcovia nevedia co tocia ale tocia kym na to pridu....a zrazu koniec. Hups, dost zle. Trapna a nudna hlupost. ()

Wild_cz

Nerad dávám nízká hodonocení, ale tento snímek mi příjde naprosto prvoplánový, povrchový a hloupoučký. Beru, že je to bráno jako odpočinkový film před dovolenou, ale stačil jen jednou. Dialogy jsou kromě pár krátkých momentů o ničem a známí herci umí určitě mnohem lépe hrát než co ukázali tady :) hvězdička je za to, že jsem se párkrát zasmál. ja bych dal 15% ()

MTE

Dobre ze som nedal na hodnotenie CSFD. velmi prijemne prekvapenie a naozaj som sa dobre pobavil. takych peknych 75% ()

Fill16

Už jenom kvůli Liškovi a Krobotovi musíte shlédnout tenhle film. I když je to místy nuda, je to zábavné :-) ()

Johnner

Film jsem neměl tu čest vidět celý, pouze útržky. Omlouvám se, ale myslím si, že to plně stačí. Není totiž problém si tento film, který je doslova nalajnovaný podle učebnice komerčního úspěchu, domyslet. Prostě ničím nepřevapí, nenadchne, ale není pravdou, že nezaujme. Kdo zažil podobnou autobusovou dovolenou, tak se i zasměje. Kdo nezažil, sice nepochopí, ale aspoň si všimne, že by se tato komedie dala rozdělit na na krátké televizní skeče, aniž by jí to ubralo na kvalitě. ()

jaza odpad!

podobenstvím už odzvonilo... navíc si myslím, že tento druh humoru může oslovit jen velice zběhlé účastníky rekreačních revolučních hnutí... vívegova "vtipnost" má své meze. typický vejdělek (pro) ()

tahir

Pohodovy film, ktory je dokonalym zrkadlom ludu. Jemny eroticky podton, ktory patri ku kazdej dovolenke, avsak niektore scenky a situacie vymyslene skor tak aby boli nasilu vtipne, co sa vsak mina ucinku. Pripomenulo mi casy ked som aj ja bol ucastnik zajazdu :) ()

Ladisec

Vůbec ne špatná komedie na kterou se příjemně kouká po celou dobu, akorát by se tvtipných scén a vůbec vtipu do tohoto filmu vešlo podle mě mnohem, mnohem víc. Film o ,,obyčejných'' českých lidičkách na zájezdu u moře se přece může obrovsky využít k vytvoření celé řady vtipných momentů. No ale i tak to byla slušná zábava v normě. Nic nebylo přehnané, stupidní a ani absurdní. A celkem příjemná hudba. Dva největší borci: Karel a Karel ()

aronofsky

Jak může někoho napadnout svěřit adaptaci Viewegha do rukou režiséra Redakce?? Chápu, že se na to v Česku hojně chodilo, ale nechápu, proč se to tak hojně líbilo. 60% ()

Orisi

Jak to tady tak procitam, tak se mi zda, ze jsem koukal asi na uplne jiny film nez ostatni. Me se film libil a naramne jsem se u nej bavil. Ze to nema nijaky extra dej??? No a? Me teda na tomhle filmu totiz dej neprisel jako hlavni vec. To, co je na tomhle filmu ( podle meho ) hlavni, je ta dokonala ukazka tech typickych lidskych "vychytavek" - typicke mamovske jednani Evy Holubove na tema kinedril, dvojdilne plavky a jak zaujmout Maxe, typicke chovani vidlacke rodiny, ktera ma "ve vsem jasno", atd. Opravdu jsem se naramne bavil a tak nejak nechapu tu hromadu zaporne kritiky tady kolem. ()

emil_sojka

Z Vieweghových knih mám snad nejraději Účastníky zájezdu. A takový markantní rozdíl mezi knihou a filmem nenajdeme ani u Harryho Pottera. Čím to asi bude? Jak je možné, že podle předlohy vtipné a svěží knihy vznikla jakási podivná křečovitá fraška. Stojí za tím snaha převést rozsah knihy na snesitelnou stopáž? Nebo přizpůsobení příběhu podprůměrnému divákovi tv Nova? Pravděpodobně to druhé. Přesto v malém množství Účastníci neškodí. ()

Jeer

V podstatě to nemá žádný děj. Většina vtipů je dost trapná a postavy schematické a otravné (gayové, Max, Pamela, babky). Všechno se tu točí kolem sexu a kolem toho, kdo s kým chce nebo nechce spát. "Srandy" kopec. ()

Bembeřice

Nechápu poměrně nízké hodnocení tohoto filmu. Podle mě naprosto vystihuje chování "typického Čecha" na dovolené. Cizinec by nepochopil, ale Čecha by to pobavit mělo. No dobrá, Pelíšky ani Dědictví to nejsou, ale přesto jedna z těch lepších českých komedií s více než dobrým obsazením, plná vtípků a naprosto praštěných situací. Na tenhle film se vždycky ráda podívám znovu. ()