Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Jimmi

Dneska som si tento filmik pustil vo vlaku cestou domov zo skoly a asi som neurobil dobre.....Vedla mna sediaca postarsia cestujuca raz za cas nakukla do notebooku a podla jej vyrazu asi moc nadsena nebola z niektorych fakt super scenok(nebudem spojlerovat setci co si to pozru budu vediet ktore scenky myslim). A ja som mal po niektorych super hlaskach chut sa rehotat na plnu papulu..co som mi len tak tka podarilo potlacit...Takmer dokonaly hororik s extra ciernym humorom. ()

Jino

Malinká role Jasona Mewese sice potěšila, ale nenasitila mě. Vtipné představování postav a hlavně ten zápal režiséra tohle natočit ve mě probudili tří hvězdičkové hodnocení. ()

Rodriguez

Bohužel na CSFD se stále více u filmů objevuje stopáž, která v životě neviděla světlo světa!!! U Krvavé hostiny je to 78 minut!!! Možná že těch 95 minut je u Direct cut?! ()

Flaxik

kdysi mi to přišlo vtipné, ale opakovaná projekce po shlédnuté dvojce odhalila, jak moc se tady tvůrci drželi při zemi. Slabota. To pokračování je jiné kafe. ()

TomikZlesa

Nehorázní kravina, která si narozdíl od rádoby drsných hororů na nic nehraje, sice je to bez hlavy a paty, ale ani chvíli sem se nenudil a dokonce i dost nasmál. Na to jakou sračku sem čekal jsem byl mile překvapen. ()

cubajz

s bezvadným černohumorným nadhledem braný horor, ve kterém není nouze o krásné ženy, peprné hlášky a hlavně krvelačná monstra. Navíc tak vtipně balíkovská partička hrdinů se jen tak nevidí, opravdu mě to pěkně pobavilo i znechutilo, a představovačka na začátku obsahující umírající perspektivu každé postavy byla taky supr. ()

Wormboy

Nejde o ziadnu chutovku, avsak filmy ako Feast mam proste rad. Neberu sa vazne, snazia sa byt brutalne, ako aj vtipne (co nie vzdy vychadza) a divak sa moze len bavit. Nie az tak vydarene ako Slither, ale stale velmi zabavne. Skoda nizkeho rozpoctu, lebo tie priserky obcas vyzeraju naozaj dost lacno, co sa autori snazia skryt brutalne neprehladnym strihom, avsak sceny s cervikami su skutocne odporne delikatne :) 3,5/5* ()

destroy83

Pekelně zábavné, pekelně krvavé béčko plné černého humoru a pěkných gore scének. Začátek filmu se sice chvílemi vleče, ale poté nastane pekelné tempo, které tento drobný nedostatek stoprocentně vyváží. Navíc Rollins tu pobíhá v růžovejch teplácích. U mě za pět hvězd. ()

Fallen_One

Slušně natočený film, který je jednou velkou nadsázkou parodující všechny horory o skupince lidí uzavřených na opuštěném místě, kteří jsou ohožováni strašlivými neznámými zvířáky s posláním je do jednoho sežrat. Budete se bavit. Nemusíte ani vypínat mozek, protože film se nebere vážně. Náběh na dvojku je udělaný dobře, postavy co jsem jim fandil snad budou i ve dvojce. Teď už ji jen sehnat. ()

Juto

Film stavia kopu štandardných postáv do štandardnej hororovej situácie. Je to celkom premyslené a trochu efektívne. Má niekoľko komediálnych scén, ktoré celkom fungujú. Nie je to majstrovské dielo, ale fanúšikovia hororov si odnesú príjemnú zábavu. Je to celkom príjemné béčko. 6/10 ()

fars

Feast - to neni nic jinyho nez poradna porce krvavyho gulase okorenena spetkou humoru. Vyber postav uveznenych v pajzlu nekde v pousti je fakt pestra a obcas se docela vtipne doplnuji, to dava filmu trochu vic koukatelnosti. inu docela slusne becko. ()

kosta73

Na tomto filmu mě potěšila snad jen přítomnost mého oblíbence Henryho Rollinse v roli jakéhosi pomateného agitátora, který pobíhá půlku filmu v růžových teplákách a následně ho monstra použijí, jako beranidlo na zabarikádované dveře. ()

Nivenx

Vydařeně stupidní film s dementním scénářem. Po celou stopáž mě neuvěřitelně otravovalo, že pořád jsme se o těch potvorách nedověděli ani píd' a vypadali ke všemu úplně hrozně. 45% ()

SeanLSD

Málo filmov má tak výstižný názov... pre fanúšikov podradných hororov to hostina rozhodne je. Film sa totiž zábavne pohráva iba s tými klišé, ktoré nenáročného nadšenca žánru bavia, ale nie tie, na ktoré už sme zvyknutí a na ktoré sa tešíme: že takmer každý americký zapadákov má svoje príšery, silné, rýchle, hladné a pravdaže adekvátne nechutné, každý bar má vždy dosť dosiek na zatlčenie okien a takmer každý návštevník baru zbraň, že väčšina z nich umrie krutou smrťou a každá žena je pekná a má poriadne, tesným oblečením pekne obtiahnuté prsia... ()

t_gon

Po nějakém čase přichází na scénu pořádná Bečková krvavá vybíjená, jako ze staré školy. Debutant J. Gulager kašle na všelijaká hororová klišé, morální a společenské způsoby. Vše si dělá tvrdě po svém, a nenechá si nikoho remcat do řemesla. My se tím pádem stáváme v dynamickém úvodu svědky stylového představení postav v zapadlém baru kdesi na venkově a než bys řekl "bacha MotherFuckerMonster" začne se vraždit ve velkém. Postavy odchází ze scény rychleji, než si stihnete přečíst jejich "coolProfil", Monstra vraždí a žerou vše co se hýbe a dýchá to a rejža se nezdráhá zobrazit násilí a nechutné scény v jakékoliv formě. Během 90 minutové jízdy střihnuté klipovým (a místy i chaotickým) tempem, budeme svědky žraní, fuckovaní, blití, Monsteršuku a porodu (ano, ony ty malé bestie, jež narvou svůj "samorost" do každé ďoury, se rodí rychleji, než myšlenka Somálce na propečenej Steak...), fuckování, pár směšných scének a nesmí chybět drsné hlášky a samozřejmě ješte spousta fuckování...Navíc dobrej výkon neokoukaných ksichtíků přijde také vhod, při téhle jednorázové odpolední jatkařině... ()

SantaKlaus

fajn hororová oddychovka. Naprosto skvělé poznávaní postav to bych zaradil do věčinu seriálů :D např. : jmeno : Bozo, zaměstnání : nepravděpodobné, činnost měscky otrapa, co ho v životě čeká : do úsvitu bude mrtvý ... stručné výstižné ;) ... jinač špatný film to není je to fajn krvavé zabavné ... 3* ;) ()

Beky

....moc jsem si nepochutnal teda!!!:)))...protože takových filmů na bleju kýbl, když se budu snažit tak možná i dva, nepůjdu s hodnocením záměrně výš!!!...nebudete se extrémě nudit, nebududete se extrémě bavit, máme tam jeden vtípek s ptákem:) a plno nechutností k tomu!!!!...jako jednohubka na odpoledne, když za okny padá sníh, DOSTAČUJÍCÍ!!!! P.S. ....kdyby měl film pointu aspoň nějakou, dal bych tři!!!!!...jo, a co se týče monster, tak jejich chování je originální:)))..už se těšim na Slimáka!!! ()

Raven0

Rozhodně jeden z nejzábavnějších "hororů" za posledních pár měsíců. Bavil jsem se od začátku do konce. Jasně, je to film plný nehorázně provařených klišé, ale zde jsou použity mnohem zábavněji a většinou ani nepůsobí trapně. Je to brutální jízda sice postrádá příběh a originalitu ale je plná hektolitrů krve, krvežíznivých monster, buranů a vyhřezlích vnitřností. A děti tu také umírají :-) Co víc si přát? ()

TO

Film nepřináší nic jiného, než co slibuje název – krvavou hostinu. Nepřehlednost některých scén ho trochu sráží, ale i tak se mezi záplavou rutinních béček může zařadit ke slušnému průměru. Mohl by přijít k chuti těm příznivcům žánru, kteří své steaky rádi pěkně krvavé ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007