V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Malý komorný filmík s príjemným hereckým obsadením, kde si každý svoju úlohu hrá tak, ako sa od neho žiada, ale v konečnom dôsledku strácajúci vyššie hodnotenie kvôli zrovnaniu hereckého výkonu hlavnej postavy Mickeyho Rourka v Killshote a vo Wrestlerovi, kde jednoznačný výsledok pozná asi každý. :-) ()

Morholt

Obsahově to žádná sláva nebyla - nájemný vrah a jeho amatérský pomocník honí manželský pár, který byl svědky jejich pokusu o zločin. Na druhou stranu to nemělo zbytečně přetaženou stopáž, takže to frčlo rychlým, nenudícím tempem. Mickey Rourke byl správný drsný zabiják a Joseph Gordon-Levitt parádně přehrával - jeho kreace s jelenem mě rozesmála. Naopak mi příliš neseděl Thomas Jane, jehož stavební dělník byl až příliš duchapřítomný. 50% ()

Dubro

Drahí občania, drahé občianky, drahý benzín, drahé všetko. Na úvod môjho komentára len toľko, že ma minulý večer zavolali hrať biliárd a tak som sa ocitol pri osmičke v miestnosti nie väčšej ako zápalková škatuľka, kde bol problém sa s tágom otočiť nie že hrať a navyše chlastuchtivá mládež obsadila stolíky okolo a úspešne zavadzala. Po hodine hry som trpko oľutoval, že som tam dosmrdel a moje nervy boli hlbšie ako v prdeli. Potom prišiel moment, keď ma ohnutého pri údere vyrušil dáky moták trepúci sa so stoličkou, že vraj aby som počkal, kým sa prešuchce okolo. Tak som gazdovi podniku rozlámal tágo, zaplatil zaň 20 spotených Euro, ďalších 10 za útratu a so svojimi narušenými emóciami som sa vytratil do tmy. Doma som sadol k bedni a pustil si Killshot. Musím priznať, že wrestler Mickey mi spravil náladu a za to ho patrične odmením až štvorkou. Ďakujem za pozornosť. ()

Shit

Už sem určitě viděl lepší thrillery, tenhle tak trošku střídá dobrý chvilky plných akce s brokárnou, s těma slabšíma a nudnějšíma, ale všechno to zachraňuje super drsnej a super nemilosrdnej Mickey Rourke v roli zabijáka, ten jeho neskutečnej klid v každý situaci a při zabijení je prostě božskej a ještě mu docela slušně sekunduje Thomas Jane, kterej ale v rámci svý civilnější role nemoh vytvořit moc akce. ()

sochoking

Na začiatku hned bombastický nášup a do toho Miki Rurka, indiánsky nájomný vrah! Mickey je charakterom postáv priamo nasiaknutý. Srší to z jeho očí ( a to môže mať nasadené i tmavé okuliare) . A vôbec nie zlá muzika. Lúbivé tony podfarbujúce a vychytávajúce ' good ekšn' . " I shoot people. Sometime 4 money, sometime 4 nothing. " Armand Degas ( Mickey Rourke) . " Chce to pořádnou odvahu postavit se člověku jako je on. " No a potom to začne. Za parťáka si nájde neskutočne ukecaného čuráka ( Joseph Gordon-Levitt) , dej sa začne ťahať kadejakými stupídnymi obkľukami prepletený nezmyselnými dialogmi a ešte hlúpejšími zápletkami, až zabudnete, kto koho naháňa a vlastne prečo. Bál som sa dať ' odpad! ' , bo mi bolo ľúto Mikiho. ()

• Thomas Jane (Wayne Colson) a Mickey Rourke (Armand 'Blackbird' Degas) spolu již hráli ve filmu Černý čtvrtek (1998). (Ajka1)
  • Datum uvedení filmu se několikrát změnilo, protože film prošel řadou dotáček a přetáčení. Původní termín dokončení měl být v lednu 2006. (CliffLee)