Krutá rasa

• Jihoafrická republika The Breed (více)

Chtěli strávit týden dovolené na exotickém ostrově. Jednoho z nich napadl zmutovaný pes a letadlo, kterým přiletěli, našli v troskách... Bratři Matt (Eric Lively) a John (Oliver Hudson) spolu plánují strávit týden dovolené. Společně se svými přítelkyněmi Nicki (Michelle Rodriguez), Sarou (Taryn Manning) a jejich kamarádem Noahem (Hill Harper) si chtějí užít trochu legrace a odpočinku na exotickém ostrově. Na místě je však brzy jeden člen výpravy brutálně napaden psem. Proto se rozhodnou, že ostrov raději opustí, jenže letadlo, kterým do tohoto ztraceného ráje přiletěli, nacházejí v troskách. A to není ta nejhorší zpráva. Mnohem děsivější je, že útok šelmy nebyl náhodný. Po ostrově se totiž pohybuje smečka zmutovaných psů, která rozhodně nemá zájem na tom, aby se výpravě podařilo uniknout... (oficiální text distributora)

Cechyno4

Zvířecí horory moc nemusím. Příběh ohraný. Společnost, které se nepovedou pokusy a zmutuje pár psů. Ti pak trhají a žerou vše co se kolem nich pohne. Mají abnormální inteligenci a sílu, až to chvílemi přijde vážně jako hodně velké science fiction. Tento horor neurazí avšak ani nenadchne ! ()

vodkasesemte

naopak, hned sem zaznamenal skvělou kameru, ale ten nádech, když cvaknou čelisti skrz drátěnej plot u hlavy to nemá a plodnej obsah vubec, když se toho ujme náký spartakiádní hovado ()

marivet

Velice dobře natočený film se slušnými výkony herců. Hlavně Michelle Rodriguez dokazuje, že patří do první ligy. Perfektní nápad s pejskema. Mám strach ještě teď. Perfektní střih a kamera. Hodněkrát jsem si pouštěla scénu úprku autem ze základny, kdy pejsci jaksi skončili pod koly auta. Bomba záběr. Film má spád a je vcelku napínavý. Doporučuju. ()

Retimo

Tyhle filmy vetšinou zachraňují aspoň nápadité a brutální smrti aktérů.....tady se ani tohle nekoná-psi nás po těch tisících letech domestikace už opravdu nemají čím překvapit. ()

Tomasson93

Já si nemůžu pomoci, ale tohle dobrodružné béčko je zbytečně dost podhodnocené a nevidím žádný důvod proč nedát 5*, protože jsem po dlouhé době opět narazil na nějaký horor, který jsem si opravdu užil. Slušné herecké obsazení, velké napětí, zábava jak má být, líbilo! ()

MFZB

K tomuto filmu som sa dostal celkom náhodou a to tým, že som sa po ceste na vlak stavil v DVD požičovni a tam mi ako prvý padol do oka a dobre som spravil, že som po ňom siahol. Síce čakal som asi troška brutálnejšiu podívanú, ale nevadí, na druhej strane bol film aspoň riadne napínavé, čo sa ráta. Rozhodne sa pri filme nedalo nudiť, režisérsky si myslím, že zvládnuté a celkové spracovanie bolo pomenre tiež dobré a obsadenie v pohode, žiadne ujačané piče a podobne a celkový nápad sa mi páčil. Len škoda, že toto je typ filmu akých je dosť, len ichtreba hľadať a nestojí za ďalšie vzhliadnutie - jednorázovka...70% ()

tatka

Nevidela som tam žiadnych zmutovaných dunčov. Len svorku vyhladovaných psov, ktorí už vyžrali celý ostrov a teraz sa tešia na výdatné sústo, ktoré im padlo doslova z neba. Zato hlavní ľudskí hrdinovia boli určite geneticky upravovaní - takých trotlov aby hľadal so svetlometom za bieleho dňa. Dám 2 hviezdy, jedna je pre psov, lebo hrali výborne a pridám druhú za ďalšiu chatu bez signálu. No a úatrilo by sa aj tretiu, lebo na ostrove už neboli ani vtáky, zmutovaní dunčovia sa zrejme naučili lietať. A či dve stačia: ()

johnnie78

Parta kreténů se zase přijela někam nechat sežrat. Tentokrát je to ale vážně jeden větší retard, než druhý. Naštěstí tu ale hrají jen maso k obědu, a zaplaťpánbůh nedostanou příliš prostoru. V hlavní roli tohoto filmu jsou totiž psi, a psi jsou super! Právě díky jejich úžasným a opravdovým hereckým výkonům je tenhle čoklí horor mnohem lepší, než The Pack, kde jsou pejsci spíš ochotníky. ()

Catella

To bylo tak. Kdysi dávno, za časů trilobitů, jsem koukala na seriál Ztraceni, asi všichni víme. A tam hrála M. Rodriguez. No a v tý stejný době jsem viděla nějakej dokument o natáčení filmu, kde hraje právě ona. Asi by mě to jinak nezaujalo, ale říkala jsem si: "ÁÁÁ, to je ta z Lostu, to bude asi dobrej film." Jenže jsem nevěděla, jak se ten film jmenuje. Jediný co jsem si pamatovala bylo, že tam všichni zdrhali před divokejma psama, a že v tom dokumentu ukazovali asi 10X, jak natáčeli prostřelení nohy šípem... Paráda. Takže jsem roky hledala a hledala, a nemohla nic najít. Ono bez názvu a bez čsfd se jakejkoliv film dost blbě hledá. Až mi jednoho krásnýho dne jeden moudrý člověk, díky kterému mám vlastně tenhle profil, osvětlil situaci. Řekl mi tajemství, že na čsfd, lze vyhledávat podle herců :-D takže jsem po asi 14letech jak pako konečně našla, co jsem hledala. Díky za to!!!! A teda povim Vám, film nic moc. ()

Ponocnej

opet psi pri utoku vrteli ocasem a to proste film zkazi .. chapu sice problematiku natocit realny psi utok ale ceho je moc toho je prilis a odebiram za to 1*... jinak film docela klasika ()

Ditulka

chtěla jsem dát 3, ale dám 4 :o) jednu přidám za krásné hafany a na to, že horor nic moc, musím pochválit že vše vypadalo přesvědčivě, nevypadalo to moc jako hraní s pejsky, a hlavně žádné vycpaniny...myslím že psi to zahráli líp jako ti herci :o) jen mě trochu mrzelo že psi byli pouze ovčáci, čekala jsem tam i nějakého staforda, argentinku nebo tak...ale zas to aspoň byl hezká podobná smečka :o) ()

P@\/EL

Poměrně dobrý horor, který byl svým obsahem docela originální. Nechybí tomu napětí ani trochu akce. Z krvelačných psů jde prostě strach a krve je tu taky celkem dost. Rovněž oceňuju to, že divákovi je vysvětleno, jak se vlastně věci mají. Tedy se dá říct, že příběh má zajímavé pozadí. Jen mi trochu vadily někde absurdní scény, kterých se tu pár našlo. ()

pirate

Krutá rasa je nezáživný slabý hororůrek, který je spíše laciným thrillerem. Letadlo opravdu nenašli v troskách a zmutovaní psi byli naprosto obyčejní hafani, kteří jen vypadali, jako by měli vzteklinu a do všeho kousali, takže to pokaždé vypadalo jen jako napadení běžnými psi někde venku. Dělali z toho něco extra, ale nic takového to není. Nějaká krev se najde, ale takové scény mě nezajímají. Raději bych opravdu dal přednost pravým digitálním zmutovaným bestiím, aby budili aspoň trochu hrůzy. Ale to by v tomhle filmu ani nevyšlo, jelikož vizuál je jako v tv filmu. Plusem je snad jen relativně příliš nenudící děj, správně hororový konec a střelba šípů z luku v ten nejlepší moment. Ta poslední věc je zde asi nejlepší :). 35%. ()

draxxi

Tak dobre, chvilkama to bylo napinavy, psi byli krasni, a Michelle mi pripomina mou byvalou velkou lasku.... Presto jsem ale usnul a musel si to vracet... 9/4/2022 55% ()

D_Cooper

Slabota na celé čářě. Spousta věcem chyběla veškerá logika a to filmu ubralo víc, než nic moc herecké výkony. ()

FlashFXP

Minimalisticky pojatý horor. Ani príliš dlhý, tak akurát. Režisér sa vyhol absurdným scénam a ja osobne som sa celkom dobre bavil. Scény s havkáčmi sú veľmi vydarené. ()