Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

Ivusha

Jako některé dialogy byly vyloženě stupidní... teda bylo jich celkem dost:D Ale pár vtipných scén tam bylo;-) ()

Cracker

Celkom milá a hlavne dosť nezvyčajná Americká komédia :) Do kolónky romantický/komédia by sa patrilo možno pridať aj Sci-fi, pretože to bolo naozaj strelené. Nič iné sa od toho ani očakávať nedalo, happyend sa našťastie nekonal až v takom rozsahu že by hlavný hrdina zrazu začal vidieť :) To už by bolo o pár * menej. Tento film nebol vôbec zbytočný príjemne naladil a pohlad na hercov potešil. Už len škoda že tam nebolo toľko vážnosti potom by to mohlo dopadnúť oveľa lepšie. ()

lukasch

Vzhledem k nulovým očekáváním jsem byl jen překvapen, že to nebylo úplně strašné. Ale viděl jsem to s českým dabingem, který byl úplně hrozivý. Hlavně dabér Chrise Pina byl k zblití. ()

dozana

Vcelku příjemné překvapení, čekala jsem teenagerovskou stupidní zábavu ale mělo to docela solidní námět a hlavně zajímavého hlavního hrdinu na kterého se dalo koukat. ()

peetriss

Začátek predikoval velmi slabou komediální romanci, postupem času však Rande naslepo dokázalo dozrát v alespoň průměrný romantický film, který, světe div se, svým způsobem funguje i přes značně nesmyslné scénáristické prvky. O komediální rovině však nemohu říci totéž. Chris Pine je jedním z hlavních nedostatků filmu, jeho slepce jsem mu prostě neuvěřil a jeho dřevnatost mi dala vzpomenout na Roberta Pattinsona ze Stmívání. Roztomilá Anjali Jay však leccos zachraňuje. 50% ()

lucijelucije

Tuhle věc jsem viděla už povícero a kdysi dávno. A musím říct, že až na ten přiblblý konec, který byl hodně utažený za vlasy, je to milá romantika. Pohádka, přesněji řečeno =) Ale k průměru to je prostě trošku vzdáleno.. ()

Milky.

Nevím proč se film prezentuje až takto prcičkovsky, když z toho nakonec bylo skoro až romantické drama. Každopádně na jedno shlédnutí solidní romance, pěkná indka a vcelku obstojný Pine. Až na pár blbostí, kdy je těžké si představit jak může slepec od narození znát některá gesta a podobně, bych to nehanil. Na 3 hvězdičky stačí. ()

Dejnasp

Tato romantická komedie by se dala považovat za netradiční, která vybočuje z vyjetých kolejí. Chris Pine je talentovaný herec, který se má však ještě co učit. Občas vážně nepůsobil jako slepý, i když to mohl být záměr. Tento film jsem si užila, přestože jako vždy bylo hned od začátku jasné, jak to dopadne. Ale Rande naslepo, mělo hodně pasáží, které překvapily a které mě dokázaly i pobavit. Já bych ho nedávala do krabice s obvyklími komediemi. No šak posuďte sami. ()

Rathalos

Rande naslepo je pohodova romanticka komedia,kde mi sadol Chris Pine ako slepy chalan a namet celkom zaujimavy,ako celok moze byt...:-) ()

tranquill

Spíše bych upřesnil romantické komediální drama. Ač zde nejsou žádné mimořádné herecké výkony, film byl krásně a myslím i citlivě natočen, přitom jsem se i výborně bavil a zasmál. Prostě překvapení! A protože emoce fungovaly, plný počet. ()

chrispe

Sladké, až přesladké. Místy kapičku trapné, místy docela vtipné. Ale i tak bych nejspíš kamarádce na dlouhé večery tento film nedoporučila. Prostě fakt ne. ()

Patrik200s

Film v hlavnej úlohe zo slepou nadržanou mierne romantickou hlavnou postavou som síce ešte nevidel ale mohlo to byt teda aj lepšie nebiť Finča asi by mi vôbec neutkvel. ()

dessa

Pro mě příjemné překvapení, milá romantická komedie s tak trochu jiným pohledem (spíš poslechem) na svět. Jak vidno v podobě sympatické Anjali Jay, herečka nemusí být modelka, která se svléká na potkání... ()

KdG

Čekal jsem bláznivou komedii a tohle mě dost zklamalo, je to sice neotřelé natočit film o slepci, ale jinak jsou tu samé zápory. (slabý, předvídatelný scénář, málo humoru) ()