Překvapivě to docela ušlo. Příběh je sice úplně blbej a kamera se snaží tvářit hrozně holywoodsky akčně a moc jí to nejde. Herci jsou ale hodně dobrý a celý to díky Chlumskýho režii příjemně uteče. Nejlépe hraje překvapivě Suchánek, kterýho je pro ty skopičiny s Genzerem vážně škoda. Vetchý, jako člen kterej je drží všechny pohromadě je v poho a Hanák překvapivě snesitelnej. Jenom ta Visnerová mě tam děsně vytáčela. Ale jinak fakt docela příjemnej film.(5.4.2009)

• BoredSeal

Já to prostě nechápu. Herci jsou trapný. Scénář je tak trapnej, že bych nevěřil, že ho psal Radek John. Ironie je, že dneska není problém sehnat prachy na takovýhle filmy, na scény luxusních dovolených a dialogů Hanáka s francouzským bossem. Problém je, že za celou tu tvůrčí dobu nikomu ze zúčastněných nedojde, že je pitomost točit zbytečnou vatu v cizině. Člověk by radši snesl pět palem v květináčích na dvorku v Poděbradech radši než takhle nevypilovanej dutej scénář s důrazem na vizuální složku filmu. Je to stupidně prohýřená příležitost udělat zajímavou krimi rekonstrukci známých loupeží, možná proprat poměry v Čechách... místo toho máme další nefunkční trapnou asi-komedii.(27.8.2008)

Výsledek tohoto filmu není optimální a rozhodně jsem čekal víc. Trio povedených zlodějů Suchánek,Vetchý a Hanák si nevede špatně, ale scenáristé jim neustále hází klacky pod nohy tím, že je vrhají do stále nových a nových loupeží, aniž by si uvědomovali, že film tak ztrácí na uvěřitelnosti. Režie Jiřího Chlumského je pak až zbytečně agresivní. Snímek místy přestává diváka bavit, když vidí, jak jeho režie postupně zabíjí řadu slibných a silných momentů, které ale nevyniknou pod nánosem rádoby efektivní režie. Vymýšlení a následná realizace loupeží je prováděna nápaditou formou a představuje vrchol filmu. Přesto, i když se jednalo o velice silné téma, jeho následné zpracování tak úplně nesplnilo moje očekávání. 60%(4.4.2009)

Celé to stojí a padá na scénáři. To platí u většiny filmů. Pokud netočíte film, který je hlavně o efektech či výkonech, tak to chce velmi dobrý scénář. Zde to bohužel nebylo to pravé. Celkově ale příjemná česká filmová změna. A to jak režijně, tak herecky. A ještě jedna věc - jmenoval se Suchánek Michal nebo Bohouš?(11.4.2010)

• MATADOR

Trojice chlápků, kteří mají milónů až až. Po dlouhé době osvěžení, co se poměrů mezi českými filmy týče. Ústřední trojice je sympatická a dá se snést vcelku v pohodě. Ovšem horší je to se scénářem, který toho moc nepobral a za zmínku, tak akorát stojí myšlenkářské představy, před akcí. Které dokáží být i docela vtipné. Opravdu škoda toho scénáře, jelikož po dlouhé době je v českém film akce a sice neefektní, přesto dobré výbuchy. I když ke konci to vlastně s tím scénářem není tak špatné, i když už se to někde vidělo. A tak snad ten slaďácký konec za něco stojí. Slušné kriminální osvěžení české kinematografie.(4.4.2009)

• - Film byl inspirován případem, kdy ozbrojení lupiči přepadli na Evropské třídě v Praze 6 obrněný vůz, který převážel peníze z centrály Citibank. Stalo se to 16. září 2002, odcizeno bylo 153 miliónů korun. V listopadu 2007 policie případ odložila, později ale vyšlo najevo, že jsou z loupeže podezřelí Tomáš Půta a Maroš Šulej, členové takzvaného Berdychova gangu. Oba muže, kteří byli zadrženi v Irsku, obvinili policisté v září 2010. (Balumedved)

• - Během natáčení na Srí Lance měl štáb problémy s technikou - vlivem mořského vzduchu zrezivěly kamery. (Cherish)

• - Natáčeno v Mladé Boleslavi, Svatém Janu pod skalou, Praze, letadlo se nachází kousek za Mladou Boleslaví u dálnice na Liberec (restaurace). (M.B)