• HoneyBunny

Minimum originálních nápadů, znuděné herecké výkony, scénář s nereálnými postavami... navíc ve vás film ani jednou nevzbudí emoce. Diváka neurazí a pohříchu ani nenadchne.(21.10.2006)

Vzhledem k tomu, že českými kiny většinou brázdí český filmy o "velkých problémech malých českých lidí", jsem z téhle žánrovky nadšený. Čeští Dannyho parťáci se sice nekonají, ale jinak velice solidní. Už jsem přestával doufat, že se zase jednou budu bavit u tuzemského snímku.(23.2.2007)

• hirnlego

Celou dobu normálně koukatelný "malý český" průměr s neskutečně hnusnou hudbou - ale co se do toho vložila ta pipina (ostatně jak už to v životě bývá), šlo všechno do hajzlu. Zakončení (peněžní "rozhřešení") je pak už jen fraškovitou ódou na zvratky. Radku, jaks moh???(10.4.2010)

• larelay

Velmi zle..Nedotiahnuty scenar, katastrofalny strih, blbe dialogy. Uz dlho som nedala nejakemu filmu 2 hviezdy. V polovici som to musela vypnut, rozdychat a rozhodnut sa, ci dopozerat alebo nie. Radsej som to mala vzdat.(27.7.2007)

• Tuxedo

Potencionálně zajímavý obsah zabíjí příšerná forma. Pan režisér se očividně snažil napodobit hollywoodské trháky. Nepovedlo se.(28.4.2007)

• - Během natáčení na Srí Lance měl štáb problémy s technikou - vlivem mořského vzduchu zrezivěly kamery. (Cherish)

• - Natáčeno v Mladé Boleslavi, Svatém Janu pod skalou, Praze, letadlo se nachází kousek za Mladou Boleslaví u dálnice na Liberec (restaurace). (M.B)

• - Na finální verzi scénáře se podílel Tomáš Hanák, který nebyl spokojen s původním scénářem Radka Johna. (Fenk)