Hvězda mexického fotbalového klubu Santiago Munez (Kuno Becker) tu v souboji o Světový pohár FIFA stojí proti spoluhráčům ze španělského Realu Madrid a reprezentantům Anglie Charliemu Braithwaiteovi (Leo Gregory) a Liamu Adamsovi (JJ Feild). Santi chce zvítězit a pozvednout cennou trofej nad hlavu jako hold svému zemřelému otci a rodině, kterou nechal v Los Angeles a Madridu. Charlie a Liam zas od vítězství očekávají přerušení čtyřicetiletého pohárového půstu svého klubu. Na cestě k fotbalové slávě musí všichni tři překonat řadu překážek a pokušení. Největší boj ovšem musí svést se svými osobními problémy, které se znatelně podepisují na jejich výkonech na hřišti. (oficiální text distributora)

Honziik17

Hrozný film. Jednička byla skvělá, dvojka taky ještě suprovní, ale kdo toto natočil? Tohle byla hrůza a děs. Ten popis toho filmu tady na csfd, kdyby ten film byl podle toho, možná by to za něco stálo, ale s tímhle popisem to nemá vůbec nic společného. Kuno Becker prakticky vůbec nehraje a celkově se to o fotbalu moc netočí. Teda škoda se na to dívat. ()

hrumsrt odpad!

I při druhém zhlédnutí je to prostě hrozné! Santiago je totálně nevyužitý. Fanoušci Anglie jsou trapní, no a dvojice Angličanů nemá žádnou hloubku. Jsou otravní, nezajímavý a Charlie pořád dává trapné hlášky, které jsou fakt na facku! Alespoň trošku zajímavý je Liam, ale i tak tragédie! Dokoukal jsem to jen z povinnosti a úcty k předchozím dílům! 5% ()

MAST3R

Tak jsem se na to těšil a to bylo asi to jediný dobrý z tohohle filmu. Nemá to nic společného s fotbalem ani s předchozími díly, vlastně ani nevím o co tu šlo?! Ze Santiho na kterém stáli dva předchozí díly se stal napůl mrzák, tudíš tu hrál křoví - WTF?. Takže tu zbyli jeho dva připitomělí kámošíčci z nichž jeden chlastá a následně zjistí, že má nemanželské dítě a druhému jde o prachy a rumunskou pipinu( už nevím co to bylo zač) a nakonec zemře. No jednoduše naprostá debilita o ničem. ()

AdamK.

Absolutně ničím nenavazuje na předchozí díly, a kdo čeká, že se dozví osud Santiaga Munéze, čeká marně. Jediným pozitivem filmu, jsou záběry z Mistrovství světa v Německu. ()

elgordo

Jednotka bola vynikajúca, v dvojke sa mi páčilo, že si zahrali aj hráči realu a trojka je totálne o ničom. Zbytočne natočili. ()

frankiiee

už si ani nespomínam, kedy som naposledy písal nejaký koment...ale po zhliadnutí tohto filmu jednoducho musím. Na začiatok...som veľký futbalový fanúšik a videl som Gol 1 i 2....ale gól 3 to je jeden veľký omyl, amatérsky natočený s futbalom má pramálo spoločné a dopozerať tento film je doslova utrpenie. Futbalové scény sú priam úbohé. ()

MUNRO

Neskutečné pohřbení série!Vsouvání herců do skutečných střihů z opravdových zápasů je stejně amatérské a ubohé,jako je celý,stupidním způsobem natočený film! ()

moriero odpad!

What the fuck...? Na konci dvojky stálo přece "...to be continued..." Viděli jste to všichni, ne? První díl byl sportovně filmová dokonalost. Lehce zvolněná dvojka pak už logickým vyústěním událostí z předchozího dílu (pozlátko slávy, partnerský krach, Santiho nevyřešená minulost). A právě tady nám bylo slíbeno další logické vyústění. Vyvrcholení celé trilogie. Čekali jsme explozi zážitků (něco jako když Ellen Ripley skočila do rozžhavené lávy s klubajícím se vetřelcem z hrudního koše). A dostali jsme co? Dějově impotentní televizní zvratek s nesympatickými "hlavními postavami" (do půlky filmu jsem nepoznal, kdo je tou nejhlavnější a Santi to rozhodně nebyl), plytkým nezajímavým dějem a diletantskými efekty (u všech scén na hřišti jsem musel potlačit svůj dávící reflex). Herecké výkony všech zúčastněných by se hodily tak akorát do nějakého porna. Beckere, Beckere, tolik jsme ti toho tvého Santiho baštili, milovali jsme tě, prožívali jsme s tebou všechny tvé sportovní i citové vzestupy a pády, záviděli jsme ti tvého nezbedného nejlepšího kámoše Alessandra Nivolu...a tys to celé dokonale prosral. ()

BalbiJirka odpad!

Tohle by bylo hodně špatné i jako samostatný film, natož jako pokračování výborných dvou předchozích dílů. Děj naprosto o ničem a ty otřesné green screen scény tomu zatloukly poslední hřebík do rakve. ()

tahir

V tretom dieli uvidime Anglicku reprezentaciu na majstrovstvach sveta 2006 v Nemecku. Munez sa dostava do uzadia a nehra ziadnu podstatnu ulohu vo filme. Tu maju dvaja kamosi z reperezntacie. V tomto filme je asi vsetko, pohreb, svadba, vitazstvo, prehra, slzy, smiech. Autenticke zabery z majstrovstiev su pekne, ale spravene zabery s hercami sa mi v tomto dieli zdali prilis okate. Prijemny film, az na ten rozpacity uvod v Rumunsku. ()

ludiiiii

Třetí a jak už hodnocení napovídá nejslabší díl této trilogie. Příběh Santiho a fotbalové prostředí jde do tak trochu do ústraní. Je to škoda, fotbal mám rád, ale tohle se nepovedlo. ()

xhonza5

Třetí díl mě velmi zklamal. První dva díly šlo o Santiaga Muněze, ve třetím? Jakoby se vypařil. Pár vět, pár záběrů, nic slavného, je tu jako vedlejšák. Už ani tak nejde o fotbal, jako o normální život. Jelikož MS dopadlo pro Anglii špatně, dopadli špatně i zde ve filmu. Fotbalové záběry byly o ničem, samý sestřihy z mistrovství světa, ale skoro žádné vlastní. U posledního přímáku Beckhama bylo vidět, že tento záběr už tam byl, proto byla vidět jen jeho oslava gólu. Celý vtip v průběhu filmu je v tom, že vyhrát MS není až tak velká výhra. Dávám tomu jednu hvězdu za nápad, provedení bylo strašné a vynechání Santiho otřesné. Nejdříve jde jen o něj, pak tam skoro není. Jestli bude 4 díl, tak ani nekoukám. Mohlo to dopadnout o hodně lépe. Na celém filmu bylo nejlepší vidět Sophii! ()

JSSVLVKMK

Pár (zdůrazňuji opravdu pár) dobrých hlášek celý film nezachrání! A je tomu i v tomhle případě! Fotbal miluju, ale tohle mě docela oddělalo! Jak již řekl Dubro: děj vystihuje hláška "něco ti vylezlo ze zadku a pak to zdechlo!" Kdyby se film raději držel svého tématu (fotbal) a nesnažil se udělat film také pro manželky fotbalových fanoušků (viz romantika, kterou je propleten celý film), tak by to možná bylo na víc, ale tý akce z fotbalu tam bylo pomálu a ze zamilovaných scén zásnuby, svatba, smrt a vážný úraz je mi zle!! Kdyby tam alespoň nenacpali toho kokota Ronalda!!! Jeho penalta s políbeným balónem je fakt na vhození filmu do odpadu! Snad nikoho nenapadne dělat film o tomhle fotbalovým pošukovi!! Mimochodem, proč se film neodehrával kolem Nuňéze (nebo jak se jmenuje)? Jdu si pustit nějaký zápas Sparta-Slavie, pochybuju, že tam se odehrají na zelném pažitu nějaké romantické scény! ()

Poland

Vím, že třetí díly jsou většinou slabší, ale tohle je opravdu propad na dno.Záběry ze hřiště vypadají, jak když si banda dětí hrála s kamerou. Scénář je příšerný. Herecké výkony nejsou nic moc.Když to mám srovnat s ostanímy díly. Tak Jednička byla výborná, dvojka průměrná, ale pořád to bylo o fotbalu.Tohle bohužel není. Film má dvě části, jedna ta úplně trapná, kde se všechno motá dokola okolo ničeho a ta druhá, která se nazývá rekapitulace zajímavých událostí ze světového šampionátu v Německu. Za připomenutí pár hezkých golů dávám jednu hvězdičku, ale jinak by si to zasloužilo odpad. ()

Ocampa

Tenhle film není prostě pro každého, musíte mít rádi fotbal. Ono je docela složité udělat několik úspěšných pokračování, každý od toho čeká mnohem mnohem víc, holt chyba lidí, že hodnotí hlavně rozpočet a efekty. Fakt je, že o fotbale to moc nebylo, scénka s točením filmu mi tam moc neseděla, byla to ale dobrá zápletka pro seznámení, jinak to bylo o ničem. Celkově na mě ale film působil docela slušně, byl ke konci dost smutný, ale ukazoval i osudy lidí a nemyslím si, že to je špatně. Nevím, zda by potřetí Munez slavil úspěch, pak by tu byla zase kritika, proč Munez, že to je trapný. Rozhodně to není odpad a myslím, že těch 60% si to zaslouží... Osobně nechápu, jak někdo může film jako odpad nebo jednou hvězdou hodnotit, pod takovým hodnocením si představím fakt něco děsivýho, bez děje, logiky scénáře, špatný výkon herců = nic takovýho tu nebylo. Mohlo to být ale lepší, skončilo to jako průměr. ()

james11

Do třetice všeho (nemůžů napsat dobrého). Třetí díl už nemá s fotbalem téměř nic společného a je to spíš taková telenovela v jednom filmu... Scény z MS jsou sestřihány slušně, ale pak když jsou záběry na naše "hrdiny", tak je tam strašně vidět jak stály před plátnem. Po dvojce se vlastně asi dalo už jen těžko čekat, že přijdou z něčím zajímavým. ()