Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku... Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

Jandovka

Byla by to fajn oddychová komedie, kdyby ovšem (v duchu amerických přitroublých komedií) nebyla hlavní hrdinka tak neskutečně hloupá a manipulovatelná. U toho jako divák trpím. Vlastně už si asi nepamatuju romantickou komedii, kde by vztah mezi hlavními hrdiny vykazoval aspoň nějaké reálné prvky. Vážně je tak těžké napsat scénář, který nebude stát na tom, že dva neskutečně zamilovaní lidé spolu absolutně neumí komunikovat, lhají si, tají před sebou věci a celkově vlastně jako pár vůbec nefungují? Ach jo. ()

PTuranyi

Príjemná romantická komédia s originálnym scenárom a štandardným výkonom Robina Williamsa. Ostatní herci sú na tom už horšie. ()

Ponocnej

ty jo takove zvasty film se snazi byt vychovny a poucny hlavne ke konci ale v podstate je to kupa sracek .... moc komedialni mi to taky neprislo spise sem se divil ze hlavni hrdina dal tomu knezi tecku az takle pozde .... no jeste ze nejsem american a nepotrebuji nekoho kdo by mi takle kecal do zivota ()

Koffe

Tohle může napadnout jen američany. Totální kravina, škoda času stráveného sledováním něčeho takového. ()

P@\/EL

Mírně nadprůměrná komedie, která rozhodně neoslní žádným převratným humorem. Jako musím uznat, že pár scén je slušných, ale že bych se za břicho popadal, tak to se opravdu nedá říct. Postava velmi sverázného faráře je ještě celkem obstojně ztvárněná. Co mi však lezlo vyloženě na nervy, byl jeho malý otravný poskok. Děj přinese už dosti ohrané rozzuzlení, prostě odloučení, znovushledání a usmíření a nakonec happyend. ()

montel

Sadie (Mandy Moore) a Ben (John Krasinski) jsou mladý pohledný pár. Společně míří na oslavu třicátého výročí Sadiených rodičů, kde Ben využije příležitosti a požádá Sadie o ruku. Sadie samozřejmě souhlasí, má ovšem podmínku: chce se vdávat ve svém rodném městě. To Ben nepovažuje za problém, ovšem pouze do chvíle než potkají muže, který je bude za tři týdny oddávat: reverenda Franka (Robin Williams). Ten donutí Sadie a Bena ať projdou jeho předsvatebním kurzem, který musí dokončit. Zahrnuje však spoustu věcí, které nejsou Benovi zrovna při srsti a tak se snaží protivného kněze zbavit...Celkem zábavná první půlka filmu, než se vše zvrtne v nezáživnou frašku s robotickými dětmi a kýčovitými hláškami. Velká škoda, potenciál to mělo slušný. 45% ()

Pythonator

Mandy Moore má roztomile kulatý obličej. Její partner je tak nezajímavý, že jsem ho zapomněl hned po shlédnutí filmu. Robin Williams je úžasně ujetý kněz, ale přesto si s odstupem pamatuju hlavně dvě vřískající robomimina, co kadí zelenou sračku připomínající pistáciovou zmrzlinu. ()

zeromen

Ubohá tuctová americká slátanina, jediné co brání abych dal odpad je Robin. Snad jediná komedie bez vtipu co jsem zatím vyděl, dobře tak asi pět scének které stáli za řeč. Jinak děs a hrůza. Myslím, ne vím že Robin má (měl) na víc.:-( ()

frannyberry

Začalo to tak nevinně a já bych přísahala po prvních minutách, že se budu bavit. Bohužel se zábava nedostavila, jako ostatně vše ostatní - od sympatií po romantické zaplesání. Hlavní (anti)hrdina je bezbarvý podpantoflák (ještě před svatbou), který si u žádné rozumné dívky nemůže snad zasloužit uznání (a to mám pro nesmělé a občas zmatkující chlapce slabost), jeho vyvolená má být úžasná a chytrá.(Mandy Moore mám ráda, ale scénářem naskicovanou krávu prostě půvabem nepředělá na sympatickou dívku snů), je ale spíš nevyzrálá, nestálá a úplně blbá. Emancipovaná dívka, co s úspěchem rozjela vlastní podnik, že si nechá kecat do všeho člověkem, kterého od dětských let neviděla??? Jen aby to bylo vtipné? (Což není). Ale pravda, s takovou rodinou, jak ji načrtl scénář, z ní vlastně nic než rozmazlený spratek být nemůže. Prostě - celé mě to rozčilovalo, protože to nedává smysl, a to není nejspíš účel romantické komedie. Odpad nedávám pouze kvůli pohlednému páru, mým vzpomínkám na světlé momenty Robina Williamse v jiných filmech a také jediné uvěřitelné postavě tohohle blábolu, kterou je rozvedená Sadiina sestra. ()

DavidAAAA

Příjemná romantická komedie na nudné odpoledne. Co si ti dva nechali líbit, je neuvěřitelné a Williams si roli tyrana báječně užívá. ()