Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku... Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

Doomer odpad!

Film o tom jak bysme byli bez dobreho kneze ztraceni. Skoda ze mu ji novomanzel nenapalil driv nez skoro v samem zaveru filmu tesne pred vseobecnym udobrenim. Udobreni bylo hodne klasicke - aby se idiot nazral a divak zustal cely ()

Zajija

Slabší americká komedie o zdánlivě dokonalé lásce. Některé momenty vás nenechají bez úsměvu na rtech, ale zase jiné vás k tomu vůbec nepobídnou a těchto momentů podle mě je o mnoho víc. ** ()

danielK

Mandy Moore jsem včera viděl ve filmu Vdáš se a basta!, kde byla přinejmenším velmi příjemnou, tak jsem si řekl, že ji prozkoumám i jinde. Naneštěstí mi padl do ruky tento film. Není vtipný. Je trapný. Jediné na co film sází je popularita Robina Williamse, na roztomilost a velké uši jindy velmi příjemného Johna Krasinskiho a na přívaly fanynek Mandy Moore - nevím, co to s ní udělali, ale je tu strašně nesympatická, nepříjemná, že by ji jeden zabil - je to asi hlavně rolí a nesmírně blbým scénářem a určitě i nesympatickým hlasem René Slováčkové v dabingu - no ale škoda jí....HODNOTÍM 45% ()

LuNaj

Půjčil jsem si ten film, neboť jsem na obalu viděl R. Williamse a moji oblíbenkyni Mandy Moore. Snad i díky nim dávám to trošku vyšší hodnocení. Ok, není to žádná sláva, ale já se docela bavil. Příjemně to utíkalo, i když bylo jasné, jak to skončí. Ale co čekat od romantických komedií, že?:-) ()

Marrianna

Robin Williams je určitě mou srdeční záležitostí. Jeho kukuč mě dojímá, jako psí pohled. Jen jsem zde čekala trochu více a na druhou stranu trochu méně. Určitě nejde o špatnou komedii, jen mi ale z nějakého důvodu přišlo, že tak trošku násilně tlačili na pilu. Každopádně vyzkoušet snobence, jestli spolu opravdu vydrží vše - to není tak špatný nápad. ()

Verunka84

Dvě hvězdičky jen za Mandy Moore s Johna Krasinski, které mám pomerně ráda, Williams v další ve své typické roli, která ale už začíná nudit ()

GordonCZ

...aneb jak si projít nástrahami manželství ještě před jeho uzavřením (a tak vám zkazit celou tu předsvatební naivní romantiku). I když tato komedie není každou minutou k popukání, tak je alespoň sympatická. Alespoň tím, že ukazuje, že manželství vlastně není žádná sranda. I tak je to hodně průměrný kousek, 3* mu patří s hodně odřenýma ušima. ()

Pitryx odpad!

Ne že by to nebylo veselé, ale pokud se třicet minut nezasměji upřímně a od srdce, je to totéž jako brát pilulky na dobrou náladu. Tyhlety pilulky jménem Kněz mi připadly přinejmenším kyselé. 201311030000/0000 ()

cinema_cz

Komediálně potentní nápad ubíjí nudný scénář, trapné gagy a opatrně bezzubé narážky na náboženství. 40 % (Ci 03/2008) ()

Miloško

R.Williams,prečo si sa dal nahovoriť na tento nezmysel?? Ústredná dvojica,ktorá absolvuje "predmanželský kurz" je nie veľmi sympatická,a absolútne sa k sebe nehodia.Toto je film na jedno pozretie a urýchlené zabudnutie ()

lobo87

Robin bol sympaťák v každej úlohe. Dokazuje to aj tu, pretože je hlavnou hviezdou filmu. Krasinski a Moore v pohode, príbeh o príprave na manželstvo takisto fajn. Príjemná jednohubka... 60% ()

zzzzzjjjjj

Typická průměrná americká komedie. Viděl jsem sice jen útržky z filmu, ale na 50% bych to viděl asi, i kdybych to viděl celé. 🙂😄 ()

Zirael

Ježiš to byla ale blbost! Ústřední pár byl děsný a celý koncept filmu ještě děsnější. Přemýšlím, proč měl Robin Williams potřebu se k něčemu takovému propůjčit. ()

wray

Uz sme to videli (tu temu) neviemkolkorat ale co si budeme klamat - lasku si vsetci pozru radi, a tak pri romantickych komediach - nech je to hocijako slaba vzdy napisem - da sa. Pretoze romanticke komedie maju nenarocni divaci radi (a preto sa ich stale tolko toci aj ked je to o tom istom). V tomto filme snad jedine male plus (u mna, ale za herecky vykon to nie je) za Mandy Moore, inak priemer ale - da sa :) ()