Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku... Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

Morholt odpad!

Nevím, proč se Williams pořád hrne do těch komediálních rolí. Vždyť v Insomnii a Huntingovi ukázal, jak je to vynikající herec, takže pitvořit se v podobných hovadinách fakt nemá zapotřebí. Ovšem tady byl Williams posledním problémem. Těmi hlavními byli Mandy Moore, John Krasinski, režisér a scénárista. Jediné, co stojí trochu za řeč, byla robotická mimina, ale ta to z odpoadkového koše nevytáhnou. ()

liquido26

Nejhorší Williamsova role. Jeho kněz mě sral od začátku do konce. Komedie byla dosti nudná, i když několik docela povedených míst by tu bylo, ale bohužel hodně málo. Nedá se ocenit ani vtipný námět, protože vtipný vůbec nebyl, naopak celá ta myšlenka předsvatebního kurzu je děsně hloupá. ()

yakoob

Robin Williams showman...Mandy Moore jsem viděl ve svatebních šatech snad po čtvrté...Natočit to Rich Christiano (Time Changer) tak by to mohl být docela dobrý film na téma předmanželské sexuální čistoty, zásad společného soužití a komunikace mezi mužem a ženou...Tak jsem viděl jenom další důkaz toho, jak svět touží po láskyplném, plném obětování a odevzdanému vztahu...a ruku na srdce!!! Nějak se mu to nedaří...No a když děláte ve filmech z kněze či pastora "poděse", tak se nedivím, že se pak lidé bojí chodit do kostela...Dávám dvě hvězdičky za pár nápadů a hezkých myšlenek, ale jinak okoukamý konec a tak trošku pokřivený pohled na křesťanství vůbec... ()

ladko

V rámci žánru romantických komédii pomerne slabé, ale dá sa to dopozerať v pohode a sem tam sa človek aj zasmeje(utišovanie bábik v obchode rulez). Herci sympatickí(teda až na toho malého reverendovho pomocníka) a dosť ma potešilo(ako veľkého fanúšika The Office), že John so sebou zobral aj zopár spolubojovníkov z tohto seriálu - taký Kevin(teda v tomto filme Jim) a jeho 5 second rule nemá chybu. ()

Z0oMb3E

Kňaz ale aj celý film je desný. Nudná v niektorých momentoch až otravná komédia. Myslel som si, že Flubber bol pre Willamsa výstrel mimo, ale asi vo Willovi Huntingovi dostal životnú rolu. Je to bieda i keď dva vydarené fóry som našiel a snímok som ovenčil dvoma úškrnmi. Film celkovo- škoda času. ()

blackrain

Kněz byl blázen a z toho jeho malého žáka by se brzy stal náboženský fanatik. Dvě hvězdičky jsou za neotřelý nápad, protože s podobným jsem se ve filmu ještě nesetkala. ()

kaylin

Klasická americká komedie, kde se vedle sebe postaví na první pohled zajímavé figurky, které ale v tom společném guláši moc nefungují. Herci nejsou špatní, zápletka by špatná také být nemusel, a potenciál pro vtipy zde je. Jenže je to všechno pojato tak lajdácky. Prostě odfláknutá komedie, kde se hraje na to, že těch pár vtipů stačí, je v tom romantika a ta si publikum vždycky najde. Jen to takhle flákejte dál, třeba to lidi jednou konečně přestane bavit. Hloupý konec to pohřbívá ještě hlouběji. ()

sssssycak

Překvapení. Velmi milá a především VTIPNÁ romantická komedie, ač herecké výkony nejsou TOP. Scény z obhodního centra jsou fakt dokonalé. ()

HappySmile

Další komedie ve stylu Robina Williamse. Žádné velké herecké výkony, ale zato spousta vydařených vtipů, díky kterým jsem se skoro celou dobu smála, takže prostě nemůžu jinak, než dát ty čtyři hvězdičky. ()

Streeper

Pohodová komedie, u které jsem se celkem dost zasmála. Robin je úžasným komikem. Mám ho moc ráda. Tenhle dobrý film podtrhuje ještě skvělé obsazení. ()

Crawler-D

Buďme rádi za romantickou komedii, která je nevulgární a ve které se postavy (teda kromě malého farního pomocníka) nechovají jako idioti - a mám na mysli hlavně ústřední dvojici - velmi sympatického a minimalistického Johna Krasinského a sic tuctovou Mandy Moore. ()

c.tucker

První věc byla, že se mi tam moc nehodí ten pár. Druhá věc a hodně závažná předvídatelnost a neoriginalita je zde velmi silně patrná až mě rozrušovalo od sledování. A třetí věc je kladná, Robin Williams už není sice tak vtipný jako za mlada, ale i tak to ujde, neschazuje se k největším peklům jako někteří jeho kolegové. ()

majo25

Williams v roli polotrápneho kňaza určite nepresvedčil, ani nepobavil. Všetko ostatné (až na 'Pastora zajtrajška') postrádalo zase humor celkom. Hodnotenie: 45% ()

vesper001

Tak konečně vím, proč se vyhýbám Robinu Williamsovi jako čert kříži a proč to budu dělat i nadále. A také se nyní omlouvám všem filmovým dětičkám, které si v dobách minulých vysloužily mou kritiku a nesympatie, protože toho smrada, co ministruje oslizlému reverendovi, bych v minutě nacpala do tříděného odpadu pro pekelné zmetky, a ohyzdná robotická mimina mě vyděsila víc než kukuřičné děti. Ale abych jen nekritizovala: Mandy Moore a John Krasinski jsou vcelku sympatičtí a závěrečné titulky mě docela pobavily. Robin Williams ovšem přehrává tak zuřivě, že většina scén, kde se vyskytuje, je na hranici snesitelnosti, a na mysl člověku bezděčně přicházejí otázky po jeho duševním zdraví. Za duchovního vůdce bych brala radši jeho slintavého psa. :) ()

Kjůkíí

Netradiční pojetí zamilované komedie, vztah musí projít zkouškou kněze, který přichystá snoubencům krušné dny, první hádky a týdny bez sexu, nutnost komunikace v páru a starost o 2 mechanické děti, které dělají problémy v ty nejnevhodnější okamžiky. Robin Williams se mi do téhle role nehodí, jiskra, s jakou jsem ho znal, když jsem byl menší, už vyprchala, je to postarší pán, není tak vtipný jako za mlada. Na tenhle druh filmu se dá dívat, když si chcete odpočinout a žádný velký zážitek od toho nečekáte.. A raději se ani nebudu chtít ženit, jestli mě čeká taková prověrka, aspoň ne v kostele. Celkově – nic extra. ()

lennyd

Sadie (Mandy Moore) a Ben (John Krasinski), mladí snoubenci se právě rozhodli pro největší krok svého života - chtějí vstoupit do svazku manželského, a to rovnou v kostele, nechat se oddat knězem Frankem (Robin Williasm). Ale ten neoddává každého, kdo si zamane, ale jen ty páry, které si to opravdu zaslouží. A tak musí Sadie a Ben projít velikou zkouškou, spočívající v kontrole dvou uřvaných dítěrobotků, zažít několik manželských hádek nebo nechat se druhým vézt s páskou přes oči při řízení auta. Ale pokud všechny nástrahy reverenda Franka společně přežijí, mohou si být jistí, že jsou opravdu stvoření jeden pro druhého... Hned od prvních minut filmu je naprosto zřejmé, jak vše bude pokračovat - takže jediná zábava plyne z nástrah reverenda a to, jak se s nimi mladý pár vypořádává. Robin Williams v roli reverenda hodně zaostává za svým obvyklým hereckým projevem, a Mandy Moore ani John Krasinski to taky dvakrát nevytrhnout. Sice se Ken Kwapis snaží zahrát na divákovu romantickou vlnu (hlavně scénou na pláži), ale ani to nevytáhne film z šedi podprůměru.. ()

venison

"Komedii" jsem si pustila především kvůli Rodinovi Williamsovi, kterého mám moc ráda.. Bohužel to režisér Ken Kwapis pěkně odflákl, jinak by z toho něco málo (alespoň na ***) mohlo být, ale tenhle rozbředlý a nudný příběh se moc vysoko hodnotit nedá :-( Navíc celkem jinde roztomilá Mandy Moore se chovala jako žena, kterou bych si na konci filmu opravdu nevzala, ani z donucení.. Ps: umělá dvojčata ??? :-((( ()