Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku... Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

infected odpad!

Blbost až běda.Jak Williamse zbožnuju tak ho i nesnáším v podobných rádoby vtipných kravinách.Předmanželský cirkus kolem svatby je jen pro diváky trpělivých povah,jako komedie se horko těžko chápe.Jediné čemu jsem schopný uvěřit že podobné "testy" jsou v Americe zřejmě normální protože ta země je užasná stejně jako dementní. ()

Joll

Slušná romantická komedie u které je nejzajimavější to jak si Krasinski do svýho prvního většího filmovýho debutu dotáhl část partičky ze seriálu Office :D ()

Hopkins

Hodně rozporuplná romantická komedie, rozohdně znám lepší snímky robiho a tohle byl podprůměr než li průměr. ()

alambert

Snímek se, sice ohraným leč stále vtipným, námětem, povedenými vedlejšími rolemi a pěkným prostředím, hezkou Mandy Moore a poměrně dobře "rozvrženou" rodinkou sráží na kolena trapný vývoj děje. Kdyby se některé věci vyvíjely aspoň trochu jinak a některé (jako například "odhalení faráře") zcela opačne, dal bych filmu možná i čtyři hvězdy. ()

Faila

Některým tvůrcům bych za ty zmařené potenciály trhala ruce! Námět zas tak debilní nebyl, dalo se z něj vytěžit i pár zajímavých "sdělení", ale proč se asi namáhat ... díky Bohu aspoň za Robina! ()

artuš

Úžasná komedie se skvělými hercy, mě se velmi líbila. Podle mě to nejlepší co kdy Robin Wiliams natočil, až na Táta v sukni. Ale tento film s mu velmi povedl. Mě moc bavil. Nejlepší byli scény z tý porodnice a vtom obchoďáku. ()

E lan

Taková klasická americká blbůstka, snaha o komedii, která jako v mnoha jiných výtvorech nevyšla. Přesto pasivně se na to dá dívat a když to člověk bere s rezervou tak ho to ani neurazí. ()

rejsek9

Komedie, která trochu kriticky propadla, protože se svým vtipem může jevit trapně, u mě zabodovala. Hlavním důvodem je i přes nadsázku vystupování Robina Williamse v roli kněze, který se snaží vštípit mladému páru aspoň nějaké hodnoty. V dnešním liberalizujícím světě, kdy jde všechno do kytek, to oceňuji... ()

Jerry_87

Romantická komédia v ktorej si ale úprimného smiechu moc neužijete a navyše dosť predvídateľná, scénu kedy sa kňaz prizná že bol ženatý a prezradí prečo a ako to bolo ako keby som videl už x-krát. Ale ako odpočinkový film na víkend pre zamilované páry, ktoré uvažujú o svatbe odporúčam pozrieť a skúsiť aspoň niektorý z testov :) ()

KdG

Celkem nudný, nepříliš vtipný předvídatelný film. Nikdo z herců nijak nevyčnívá, do týdne člověk zapomene o čem to bylo. ()

ZdenC

Abych uvedl své hodnocení na pravou míru - mám rád R. Williamse a čtvrtá hvězdička byla jen a pouze kvůli nepovedeným scénám u závěrečných titulků. Jinak průměrný film, který nepřekvapí, ale ani neurazí. Příjemná oddechovka... ()

Rodin

Buď je to opravdu absolutní ztráta času, nebo jsem jen prostě nebyl v tom správném rozmaru. Tentokrát mě ovšem Robin tak strašně dráždil, že to bylo až nesnesitelné. 40% jen za jeho zásluhy v dramatických rolích. ()

_aandyy_

Jak bych jen shrnula nadšení z tohoto filmu... Robin Williams v poslední době nic moc, Mandy Moore je stejně hezká jako v každém filmu, a její partner je tak jako obvykle taková "šedá myška". Zkrátka: kdybych tuto "úžasnou komedii" neviděla, vůbec nic by se nestalo. ()

casef

Nevydařená, nevtipná a neromantická (až na konec) komedie s pěknou Mandy Moore a podivným knězem, který je na ránu. ()