Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku... Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

Pavlínka9

Je to fakt poděs :D Celý film je tak trochu poděs :D No co..ale podle mě je to dobrá ukázka toho, aby si lidé před svatbou opravdu ukázali, jaké to s tím druhým bude..."Rychlokurz" za 3 týdny :D :D Úsměvné, jakžtakž zábavné, Mandy Moore s vždy dokonalými vlasy a pár cvičení (hlavně na upřímnost), které cvičím i já ve svém životě :D :D Průměr. ()

Compadre

Nakonec dávám tři hvězdy, ale se zavřenýma očima a pytlem cementu na hlavě...je to strašná ztřeštěnost (a bohužel neskutečně snadno předvídatelná, od začátku člověk přesně ví, co vlastně bude následovat) a ten předsvatební test je úplně nehoráznej :) Robin Williams je dobrej jako vždycky, ale hlavní dvojka krasinsky a Mooreová je tragickej. Nemoh jsem jim přijít na chuť. Tak doufam, že se od starýho Williamse ještě nějaký DOBRÝ komedie dočkám.. ()

anusha

zly otravny film so zlymi otravnymi postavami a zlymi otravnymi vtipmi az na ze nevzdavaj sa! ak by sa vzdala zena z toje vrazda napisala nic by nevyriesila ! ()

blackJag

Velmi krotká komedie a pokud romantická, tak nepovedeně romantická, k čemuž od samého začátku značnou měrou dopomáhá nesympatická mladá dvojice. Na to, kdy se Williams objevil v něčem opravdu vtipném, se snad ani nedá vzpomenout (z kolikátého je TÁTA V SUKNI?) 40% ()

LadyVader

Zombiacká vyvražďovačka plná vyteklých střev by byla lepší volba než tahle oslizlá pseudokomedie... :-D (proč se k tomuhle robin Williams propůjčil?) ()

tempus

Očekával jsem od tohoto filmu něco jiného, když tam hraje Robin Williams a přečetl jsem si obsah, který mě navnadil (spolu s českým názvem). K mému nešťastnému zjištěni to byla od začátku do konce průměrná romantická komedie (až lehce podprůměr). ()

Hanys_

Robin Williams mi tady příšel naprosto nesnesitelný.Podle recenzí to vypadá, že si v poslední době vybírá samé "lepší" role... ()

mirkaaa

Průměrná komedie s Robinem Williamem, který má rozhodně na víc. Pokud od filmu nečekáte nic zvláštního a budete se chtít pouze bavit, pak se vám tato komedie může i líbit. ()

ThomasCrown

Sladká Mandy, sympatický John, vždy vtipný Robin a príjemný príbeh, to všetko je zárukou oddychového večera, kedy sa zchuti zasmejete. Robo bábiky a kňaz-učeň nemajú chybu. ()

Xavi6

Každá americká "hovadina" je vždy odvysílaná v TV, takže nemusím mít strach, že bych něco takového prošvihl. Jinak celkem můj neblíbený Robin Williams ukázal, že ještě nepatří do starého železa. ()

cepice

Zasmal jsem se spise z donuceni, abych v kolektivu nevypadal jak buran, co nerozumi americkym vtipum. Ty tri hvezdicky davam kvuli ty SEXY herecce!!! ()

filipvrbik

Robin Williams v roli úchylného kněze, možná to není až tak špatné, (třeba ty umělé děti byly super), ale rozhodně by takovéto ptákoviny neměly vůbec vznikat a nakonec vše dobře dopadlo amen....40% ()

sona123

Zajímavá role Robina Williamse, opravdu si ji užíval. Kdože je tu vlk v rouše beránčím? Jinak to ale za moc nestálo. Kdo neviděl, neprohloupil. ()

kecinzer

Naprosto frustrující film, který mě rozčiloval téměř od začátku do konce. Postava Mandy Moore byla neuvěřitelně stupidní - prostě na ránu! Nebýt pár dobrých okamžiků, byl by to naprostý odpad. ()