Příběh Donalda Trumpa (TV film)

Trump Unauthorized

Príbeh Donalda Trumpa

Drama / Životopisný

USA, 2005, 84 min

• karambwa

Blbost.(30.5.2017)

• Tommassi3

"Ty miliony, co vám dlužím, získáte jedině tak, že mě necháte svobodně dýchat, nepošpiníte mé jméno a půjčíte mi další miliony.."(12.8.2015)

Snaha o realistické převyprávění života Donalda Trumpa a překážek v jeho rostoucím impériu. Donald je obsazen hercem Justinem Louisem a je v jeho roli perfektní i vzhledově odpovídá podobě Donalda Trumpa. Jeho ženu Češku Ivanu Trumpovou hraje půvabná Katheryn Winnick. Trochu škoda, že film z roku 2005 končí dějově někdy před rokem 1998 a mapuje život a rozmach Donalda Trumpa do jeho největšího problému, po kterém se očekával jeho propad.(18.2.2007)

• RajAthen

Hlavní hrdina podal skvělý výkon - hraje velmi věrně Donalda, který přitom není nesympatický. Můj problém s filmem je, že fakticky není o ničem zajímavém. Žádné kontroverze, napětí, Donald zde jako vizionář buduje své jméno, které ho jednou vynese až do prezidentského úřadu. Upřímně mě překvapilo, že takovýto film vůbec existuje, důvodů pro to mnoho nenacházím.(28.2.2018)