Už jsme doma?

• Česko Dům snů (více)

Nick Persons se chystá radikálně změnit život. Ještě netuší, jak moc radikální to nakonec bude. Prodal sběratelský obchod, oženil se s krásnou Suzanne a nastěhoval si ji i s dětmi z prvního manželství Kevinem a Lindsay k sobě domů. Rychle zjistí, že jeho staromládenecký byt není pro život rodiny vhodný. Když mu navíc Suzanne prozradí, že je těhotná a budou mít dvojčata, je mu jasné, že musí najít něco většího. Nakonec se rozhodnou, i přes protesty Kevina a Lindsay, přestěhovat na venkov, kde si vyhlédnou hezky vypadající domek. Nick ho koupí, aniž si ho pořádně prohlédne, a tak se brzy začnou objevovat nečekané potíže. Dům jako by se začínal rozpadat. Elektrika vyhoří, trubky topení a vody se bortí, ve střeše je díra. Nick rychle zjistí, že není natolik schopný řemeslník, aby vše zvládl sám, a když se navíc objeví plíseň, najme svérázného Chucka Mitchella. Svérázného je však slabé slovo. Jeho netradiční stavební metody dům ještě víc likvidují, stejně jako jeho nápady ničí jeho rodinu. Nick má stále neodbytnější pocit, že dům nikdy nedají do obyvatelného stavu. (TV Nova)

Janega

Ďalšia z tuctových béčkových amerických komédií. Ale patrí to do filmov, pri ktorých ked sa do nich zapozeráte, tak sa aj trošku zabavíte. Jedným z hlavných mínusov sú postavy, ktoré sú strašne nesympatické. Aby som bol konkrétny, tak sa jedná o tlstého černocha, ktorý je zo všetkých najmúdrejší, najšikovnejší a najprefíkanejší, teda aspoň si to o sebe myslí. Ďalším nesympaťákom je vždy usmievavý realitný agent, elektrikár, opravár, policajt a schizofrenik Chuck. Najradšej by som mu dal po hube, aby mu vypadali všetky zuby, ale to svedčí o tom, že herec ho zahral dobre. Napriek tomu, že takéto filmy musia mať happy ends, prišiel mi záver filmu trocha nelogický. Dal som tomu 3 hviezdičky, i ked by som pol hviezdičky ubral. ()

dopita

No blbina. Tradiční americká rodinná komedie, ze které se při některých scénách zvedá žaludek. Na druhou stranu - koukat se na to dá. Možná o fous lepší než první díl. ()

Paity

Další "černá" komedie, která vyhlíží jako děsná legrace, ale opak je bohužel pravdou. Příběhově je to také téměř pomyslné dno. ()

hnkflknk

No, 2 až 3 hvězdy, dá se to dokoukat bez většího přemáhání, ale jinak je to taková naivní a hloupá pitominka.dmsn ()

Pitrsss

Z průměru ničím nevyčnívající rodinná komedie, jejíž jedinou devízou je Ice Cube. Pouštět si tenhle film je ztráta času. 40% ()

Dlaha

Film nic moc nenadchne, vážně mě celou dobu bavil jen John C. McGinley. Ale koukat se na to dá, taková ne nepříjemná jednohubka. ()

paolito odpad!

Pokud je pro vás vrcholem vtipnosti šílená srna nebo mýval(obojí se ve filmu vyskytuje), pak je to jasná volba. ()

J. T. Kirk odpad!

Naprostá kravina, která nezná meze.. Další z tech Carrových přiblblých hovadin, kterýma dokáže člověka maximalně pořádně naštvat.. Ice Cube je snad nejvíce nesympatický herec jakého znám a McGinley se mu statečně vyrovnává.. Sem na sebe opravdu pyšný že jsem u tohoto braku vydržel až do konce.. ()

ClayGirl

Jeden z nejhloupějších výtvorů americké kinematografie zaměřený na rodinky s dětmi, které se rády večer podívají na rodinnou komedii a nechají se ošálit i takovým odfláknutým nesmyslem. ()

Colour

Celý čas som mala pocit, že sa dívam na nevydarený Dom za všetky peniaze. Nič tu nefunguje, herci sú afektovaní, vtipy hlúpe, nevtipné a, samozrejme, je tu obvyklá americká vsuvka o správnych ľudských hodnotách. Tuctový vývar, na ktorý človek zabudne skôr, ako to dopozerá. 40% ()

lol xD odpad!

Docela nuda nemyslíte? Dost přehnané efekty se zvířaty. Rozpadající se dům...co je na tom vtipného? Pořád se ten barák jenom rozpadal a pak opravoval..no ze začátku to nebyla moc šťastná černošská rodina, ale ke konci vše skončilo happyendem. JAK JINAK. ()

rublik05

Ice Cube je charismatický sympaťák, kterého si prostě nejde neoblíbit. Předchozí počin Už jsme tam? mě bavil, nebyla to sice žádná komedie století, nicméně jako nenáročná jednoduchá podívaná fungoval perfektně. S Už jsme doma? je to však malinko horší. Komedie má poměrně málo zapamatovatelných scén, humoru je dostatek, je však těžce neoriginální, což je podle mě největší slabina celého filmu, že je trochu tuctový a místy jen vykrádá svého předchůdce. Atmosféru má však snímek stále stejně pohodovou, chemie mezi herci i nadále funguje, já prostě pod ty tři hvězdy jít zkrátka nemohu. 5/10. ()

Nix

Ice Cube si střihl jednu z dalších prdlejch komedií, které ale nejsou moc zábavné. Koho ale musím vyzdvihnout, tak John C.McGinley, ten chlapík mne začíná fakt bavit, jeho role jsou praštěné a dává si je s patřičnou grácií. Ale jinak ten film nemá co nabídnout, bohužel. ()

KdG

První díl jsem neviděl, ale tohle je teda dost slabota. Lehce vtipný je jen Ice Cube, stavitel Chuck je fakt týpek kterýho bych hned oddělal. Děti sou hrozný a přehrávaj. Ta manželka je fyzicky celkem pěkná ale to je asi všechno. ()