arcticsky

Film byl svižný až strhující, právě takový má být akční thriller. I některé drobné nelogičnosti se dají jinak dobrému scénáři odpustit. Rychle mne to celé vtáhlo a bez dechu jsem vydržel až do konce.... ()

Daweflip

Ačkoli film spíše na jedno shlédnutí, rozhodně nenudí. Závěr je trochu přehnaný, ale co se dá dělat. Příjemný kousek na líný večer. ()

MARC00

Stejná myšlenka, jako ve filmu "Zkurvená noc" ( "11:14" ) ...až na to, že tento film je oproti zkurvené noci vážně sračka ()

poet

Celkom funkčná akcia a dobrý nápad.. Rôzne perspektívy pohľadu na jednu udalosť robia z tohoto snímku niečo zaujímavejšíe a najmä vďaka tomu to ma celkom slušný spad aj bez nejakých výraznejších hereckých výkonov. ()

Echelon1

A to som si myslel, že takéto filmy sa točili len v 90. rokoch. Pútavý námet a našlapané tempo, i keď záverečná akčná tretina trošku kazí nastavenú latku prvým dvom. ()

Snipsley

Tak jsem nezapomněl film hodnotit na www.CSFD.cz :) Když jsem usedl do sedadla v kině zejícím prázdnotou (což mě krapet zaskočilo), už od úvodní scény se mi film zalíbil. Hned na začátku se vám v hlavě naseká tolik otazníků, že se budete těšit na další vyvíjení děje. Napínavé zpracování z tohto "twenty-hours" filmu dělá příjemné hodinu a půl krátké posezení. Popcorn s sebou, ale jezte rychle. ()

Betmän

Dobrej film s naprosto debilním koncem. Chápu, že scénárista to na konci musel nějak típnout, ale aby bezcitným teroristům, který klidně rozstřílej mraky lidí, nevyšlo něco kvůli tomu, že v silnici stojí holka 25 kg živý váhy, která se dá třítunovou sanitkou pohodlně rozsekat tak, že jenom zašpiní chladič - holt náhlý záchvěv svědomí. Pak už jenom chybělo, aby dal Hurtovi Quaid pusu. 50% --- A taky by mě zajímalo, co to montuje Opel do těch Aster za motory, ten zvuk byl tak parádní, až sem se musel smát, protože tohle prostě neni! ()

hakon

musim rict, ze jsem zprvu hodne tezce odolaval tem navratum a stale se opakujici situace me zacli napotreti nudit, kdyz se vsak vse rozbehlo, tak me prekvapilo, jak to vsechno do sebe zapada. mnohem vic bych si vsak uzil dej v podobe serie 24', takhle byla pulka deje zaplacana vraceckami a na nejaky zbesily hon a deni mimo nezbyl imho moc cas. presto fajn, uzil jsme ti to na 7/10 ()

Cartman

Bál jsem se, že z toho vznikne nepřehledná slátanina, ale zajímavý nápad natočit příběh z pohledu několika rúzných lidí mě svým zpracováním velmi příjemně překvapil. Pointa mě sice napadla už při druhým pohledu nicméně i tak jsem spokojen. ()

Ulrich

Dost dobry thriller, ktery je ale obycejnejsi nez se tvari. Stale stejne opakovani jednoho okamziku je ze zacatku sice docela zajimave, ale po chvilce uz to zacne byt otravne a reziser, skoro jako by si to uvedomoval necha poslednich dvacet minut dojet v podstate v klasickem filmovem stylu. Necekal jsem nic a dostal jsem solidni napinavou a sympaticky obsazenou zalezitost. ()

bodie66

Oh yeah, jestli jste celý den seděli v kanclu na zadku a chcete si před spaním trochu zvednout hladinu adrenalinu, tak směle do tohoto filmu. Nebudete muset nijak zvášť přemýšlet, jen pasivně sledovat dění. Prostě dobrá akce, trendy herci, slušnej scénář, 90 min. a happyend nakonec, aby člověk dobře usínal....) ()

Honny2

Úhel pohledu je pěkný film, ale není to nic převratného. Mrknete na to jednou, dobře se u toho pobavíte a pujdete spát. A takovou podívanou teď naše "filmo-konzumní" společnost potřebuje... ()

Carbo

Jedna scéna nasnímaná z více úhlů, z pohledů více osob. Atentátníci, ochranka, prezident,muž s kamerou, televizní štáb a matka s díťetem. Scénář skláda postupně za sebou hlavní scénu a pokaždé něco přidává. Na konci velice dobrá automobilová honička v evropksém stylu. Velmi dobrý snímek s občasným kolísáním a rychlým temptem. ()

kowalski

Jo pěkná inteligentní akční podívaná. Jen si myslím, že jestli se na ten film koukal nějaký skutečný člen ochranky prezidenta smál se mu stejně asi jako se horolezci smějí té ptákovině Vertical Limit, když viděl jak členové ochranky prezidenta padají jeden za druhým jako švestky. Konečná scéna kdy Whitaker telefonuje s rozhádanou/starostlivou manželkou a synem je zbytečná a působí blbě. ()

wellar

Nenudil som sa pocas celeho filmu. Po takom tretom pretoceni dozadu mi toto vracanie sa v case zacalo vadit. Aj ked kazdy pohlad priniesol nove skutocnosti, niektore pasaze sa opakovali a to ma znervoznovalo . A neznasam prezidentsky motiv vo filmoch. Nuz ale akcie, kamera, nahanacky boli kvalitne... ()

Grizzly

Strhujici rezie, dynamicka akce a trosku nedokonaly scenar. To stridani pohledu je tak u 3. nudne a asi od 5. vylozene otravne. Navic clovek si nedokaze vytvorit poradny vztah ani k jedne postave. Zbytecnosti a nedotazenost scenare nastesti vyrovnava paradni akce, hodne strileni a adrenalinove honicky v autech. Suma sumarum 60%. ()

jorgus

docela mile prekvapeni..i kdyz tezici jen z jednoho originalniho nametu, ktery na druhe tretiny uz otravuje svym opakovanim, ale nastesti finale je solidni..prumerne ale originalni - co bychom za to dali u nekterych jinych filmu:) ()

strangercz

Zručně natočení atentát na prezidenta vidění z různých úhlu ke konci začne trochu nudit ale i přesto si drží vysokou laťku... ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“