Dračí války

Dragon Wars: D-War

Akční / Drama / Fantasy / Horor

Jižní Korea, 2007, 107 min

• heyda

Dost dobrý efekty. Řekl bych, že ještě lepší než v Emmerichově Godzille a to je co říct !!! Jinak všechno ostatní je buď stupidní nebo prachobyyčejný průměr, proto když zvážím všechny zápory i nějaké ty klady filmu, tak to vyjde na 1 pěknou hvězdičku. :-)))) Pro milovníky různých přerostlých hadů (draků), bulbasaurů s dělomety na zádech, stegosaurů nebo ptakosaurů se zabudovaným raketometem určitě povinnost. :-D :-D(24.7.2010)

• genetique

Uf, tak toto bolo utrpenie. A keby neprišla záverečná polhodinka, ktorá ponúka nepretržitú porciu akcie, tak by som si začal trhať vlasy. CGI-efekty mali celkom slušnú úroveň, ale čo z toho, keď príbeh bol na úrovni tých zo seriálu 'Power Rangers', režisér si zrejme pomýlil zamestnanie a kameraman by občas mohol s kamerou aj trošku pohnúť, pretože akčné scény boli nanajvýš neprehľadné. 20%.(16.1.2010)

• Anrie

Akčí, drama, horor...? Ani v jednom se tvůrci netrefili. Pro mě to byla komedie. Nechápu, co může vést režiséra k tomu, že natočí osmsetšedesátý druhý film o nestvůře, která pustoší město. Omlouvám se za můj přístup, ale nedodívala jsem se. Nešlo to!! Hvězdičku za to, že mě tento originální a nepředvídající snímek rozesmál.(14.10.2012)

• Dever

Soundtrack Steve Jablonsky: 1. Imoogi ,2. The Legend Awakes ,3. Village Attack ,4. Love Theme ,5. Yeouijoo ,6. General And His Army ,7. Second Life ,8. Destiny ,9. Battle In The Sky ,10. Hypnosis And Flashback ,11. Cafe Attack ,12. Rooftop Showdown ,13. The Altar ,14. Buraki ,15. D-War ,16. Farewell ,17. Arirang(8.6.2011)

• Cervenak

...alebo "Ako sa Mordor spojil s Gunganmi a vedno zaútočili na L. A.". Prekvapivo obstojné efekty (na kórejský monstr-bulšit určite, záverečný súboj drakov znesie aj hollywoodske kritériá), zábavné deštrukčné scény a sem-tam GP moment (babka versus plot z pletiva) bohužiaľ neprebijú nehoráznu celkovú stupiditu.(7.9.2009)

• - Jedná se o nejdražší a nejvýdělečnější korejský film roku 2007. (Terva)