poster

Kronika mutantů

 • USA

  The Mutant Chronicles

 • Slovensko

  Kronika mutantov

 • Slovensko

  Vojna proti nemŕtvym

 • Belgie

  The Mutant Chronicles

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2008, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbst
  ****

  První půlka velmi nudná. Až hrozná. Jenže od chvíle kdy se vypraví komando, tak se začnou dít věci. Je to jakoby režíroval najednou někdo jiný. Lepší herecké výkony. A najdenou je film podbarvován velmi dobrou hudbou, která se do konce filmu dokonce stane jedním z hlavních protagonistů. Objektivně na tři, ale něco miříká, že takřka bez peněz natočit něco takovýhi chce pořádnou dávku nervů a odhodlání. Takže dávám čtyři(7.1.2010)

 • Gilmour93
  **

  Ve čtrnácti bych z té steampunkové válečné vřavy a mutantů s ostrými lokty nejspíš pomazán motorovým olejem ucvrnkával do gatěk. Nyní však musím cynicky konstatovat, že se jedná o nehoráznou blbost, drncající se na mrazem nudy pokřiveném kolejišti Zítřejších světů a Amerických kapitánů.. To, že producenti Hunterovi řekli: „Máte poctivou tvář, ale peníze od nás nedostanete.“, by mi zas tak nevadilo, ale pod scénářem podepsaný autor Horizontu události byl v negativním slova smyslu vidět až moc. Nicméně nepopírám, že storyboardy musely být oku lahodící pokoukáníčko.. Všimli jste si, že když se točí o mutantech, volá se Ron Perlman? Ono totiž ušetřit u nízkorozpočtového filmu na mzdě jednoho maskéra není k zahození..(25.1.2013)

 • Korbitch
  **

  Ano tak dá se říct,že souhlasím s každým níže uvedeným komentářem.Chápu,že se tvůrci snažili udělat jaxi nekonvenční film ve stylu stará doba v novém kabátě,ale jak již někdo zmínil 23.století a oni používaj létající stroje na uhlí??? a zároveň supermoderní brokádu na fosfor. Tenhle film by měl mít takových 35% a ani o chloupek víc. A když Ron Perlman prohlásil,že si díky Hellboyovi může role vybírat, měl si kokot nejdřív k tomudle dílku přečíst scénář. Mimochodem ty části,kdy se snaží dramaticky promlouvat k Johnu Malkovichovi jsou trapný až to bolí.(9.2.2009)

 • mysiak
  ***

  Treba uznať že Mutant Chronicles je dosť cool vec v ktorej je dosť dobré obsadenie, má dobrý štýl a slušné grády..tak kde sú negatíva?..dosť komplikovaný a trochu nesúrodý dej...chcelo by to viacej priamočiarosti a znížiť stupeň komplikácie deja...a pridať na coolovosti..herci na to boli..ale ináč veľmi nadpriemerná TV produkcia(6.11.2009)

 • Xmilden
  **

  Sem možná jedinej komu se to nějak nelíbilo, ale takhle nesympatický film jsem už dlouho neviděl. Céčko každým coulem. Malkovich se ve filmu prakticky nevyskytuje, Perlman po pekelném Hellboyi otočil o 180 stupňů a Thomas Jane není zase takový tvrďák jak se tváří. Jak jsem naznačil, film si mé sympatie prostě nedokázal získat. Triky přímo obludné.(8.1.2011)

 • - John Malkovich měl své scény natočeny za dva dny. (TomikZlesa)

 • - Postavy Mitche Huntera a Maxe Steinera se objevily již ve videohře „Doom Troopers“ pro Super Nintendo Entertaiment System. (TomikZlesa)

 • - Příjmení hlavního hrdiny je Hunter, stejně jako příjmení režiséra. (cubajz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace