Prosíme přetočte

• USA Be Kind Rewind (více)

Prosíme přetočte je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech (Jack Black, Mos Def), jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. Zmagnetizovaný mozek jednoho z nich totiž vymaže všechny kazety ve videopůjčovně a jim nezbude nic jiného, než smazané filmy znovu natočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop. (oficiální text distributora)

Black3R

Šľahnutá komédia, ako celý Jack Black :-)) Páčili sa mi tie točené filmy, hlavne ako sa točil KING KONG a Leví Kráľ :-D Tie efekty nemali chybu, napr. taká noc :-) sranda .....70% ()

Ocelotr

Dobrej filmek, upřímě jsem se pobavil, jen mě opravdu štve po stoosmdesáté omýlané klišé - někdo chce něco sbourat a místní se proti tomu postaví. Jinak "ošvédovaný" GHOSTBUSTERS neměli chybu. ()

nmarca

Mám ráda tyhle "nezávislé" pohledy na netypické Američany - neúspěšné loosery, kteří žijí někde ve vybydlených městských čtvrtích a bojují o svou trochu směšnou donkichotskou existenci. Výborný nápad, spousta humorných scének při amatérské výrobě hollywoodských trháků, ale chyběla tomu nějaká údernější pointa. A Jack Black je vždycky tak křečovitý... ()

JackO.

Tak tohle ne, tohle se teda moc nepovedlo, pár povedených vtípků to má, to nejzajímavější z filmu (švédování) je pěkně zkrácené a chtělo více prostoru, tentokrát Jack Black vůbec nedostal. ()

nula87

Fakt bych dopředu neřekl, že se budu poměrně dobře bavit u filmu o magorovi se zmagnetizovaným mozkem, který natáčí blockbustery na ulici domácí kamerou. 60% ()

J.Cobra

Zcela něco jiného, než jsem si představoval. Taková jiná komedie. Má pěkné momenty, ale možná by mohla být kratší. (Komentář ze září 2009). ()

slavika odpad!

Tak jsem čekal 35 minut,kdy se konečně zasměji, až jsem se rozhodl film vypnout a rychle na něj zapomenout. ()

Heroin17

Gondryho jednoznačně nejnormálnější počin. Ta tam je pohádková imaginativnost jeho předchozích filmů, Be kind se drží při zemi. Film je rozhodně stravitelný pro nejširší publikum, díky obsazení hlavních rolí i scénáři se přiblížil až k okraji mainstreamu. Ne že by to bylo na škodu, film je úsměvný a pěkný, chybí mu však jiskra jeho předchůdců a občas trochu sýpe, zvlášť v posledních minutách. Nápad dobrý, možná by však dopadlo lépe, kdby Gondry přeskočil film a rovnou natočil pár remaků, které točí hlavní hrdinové během filmu... ()

Mikus

Nádhera. Tenhle film mě dojímá úplně vším, je to hold kinematografii jako takové. Srovnávat to s gondryho předchozími snímky a strhávat hvězdy za to, že byli víc intelektuální mi přijde nemístný, především proto, že Be kind rewind je úplně jiný a za sebe musím říct že se mi líbil asi nejvíc. Je z toho cítit láska k filmu z každého záběru a já mam s panem režisérem lásku stejnou...... Je třeba vyzdvihnout taky výkony hlavních protagonistů v čele s Blackem a Mos defem. Nemám zkrátka co vytknout.... ()

Honzus

Láska ke stříbrnému plátnu z tohohle filmu přímo čiší a divák se místy docela pobaví, ale přesto si myslím, že z tak výtečného námětu šlo vytěžit víc. Ty časté nudné pasáže neučiní zábavnými ani skvělý Jack Black. ()

pasqviL

Příjemná blbůstka u které se dá nádherně relaxovat. Předělávání filmů ale bylo naprosto dokonalé na 5 *, kdyby film postupem času neumíral jako jepice určitě bych ho hodnotil lépe. ()

Miloško

Jack Black ma už začína nudiť.Aj toto bola jedna veľká sračka,nezmysel.Zostane radioaktívny a vymaže kamarátovi požičovňu vhsiek,a potom akože ich natáčajú. čo si s toho mám zobrať,tak to newiem.Zábavné to naozaj nebolo. 3/10 ()

rafix

Je zábavný, pohodový film na odreagování na nudný páteční večer. Jack Black je exelující komik a do toho filmu se hodí. ()

Adam's

Tenhle typ filmů mám prostě rád, co je malé, to je hezké a upřímné... Z větší části předvídatelné a vyžadující značné kompromisy ze strany diváka, ale přistoupení na hru autorů za to rozhodně stojí. Odměnou je dojemně poetický příběh s řadou neopakovatelných hlášek, který je prostě a jednoduše "svůj" od začátku do konce. ()