poster

Maraton lásky

 • Velká Británie

  Run, Fatboy, Run

Komedie / Sportovní / Romantický

Velká Británie, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JANARYBA
  ****

  Fenomén "SIMON PEGG" funguje bezchybně - v mnohém jsem se tu v něm viděla - moje ranní vstávání, lenost, nedostatek pevné vůle...Co by s jiným hercem byla trapná křeč je tady celkem vtipné. Myslela jsem celou dobu, že film je anglický, ale teď už je mi obsazení čokoládové manželky jasné - etnické kvóty.(17.1.2009)

 • viperblade
  ***

  Nechápu to. Totiž, zde hrají tři herci, kteří sami o sobě jsou vtipní, což dokázali ve svých jiných filmech/seriálech (Pegg - Shaun of the Dead, Big Train, Moran - Black Books, Azaria - America's Sweethearts) ale co předvádějí tady? Pegg je sotva průměrně zábavný, Moran měl dvě, maximálně tři opravdu dobré hlášky a Azaria byl zase zoufale nudný. Nemůžu uvěřit, že takhle průměrný film přišel z Británie(!) a navíc ho natočil Schwimmer (o kterém jsem si myslel, že má nějaký smysl pro humor). Prostě a jednoduše, čekal jsem další povedenou komedii z Británie, dostal jsem komedii, která spíše připomíná vývoz z USA - průměrný film s minimem skvělých vtipů, zato těch průměrných tam najdete až moc. 60 %.(26.7.2011)

 • korbitch22
  **

  Pegga mám rád,ale tohle se Schwimmerovi opravdu moc nepovedlo.Americký humor se tady až křečovitě pere stím Britským.Pár vtipných momentů tam bylo,jenže je pan rejža totálně zabil tunami klišé a strašnejch žvástů,až se dopracoval k poblití hodné předvídatelnosti,ze které se nám při sledování s bratránkem udělalo hodně blbě a ty tuny chlastu,co sme do sebe natlačili den před,s tim neměli nic společného.Neskutečný průměr filmu,odpálkoval do nebe volající pad do náruče milované ženy...to sme se hodně nasmáli,ale asi ne tak,jak by si Pegg a Schwimmer přáli...smutně zabitý potenciál všech hereckých es...škoda 40%.(10.3.2011)

 • Duotone28
  ****

  heh,splnil presne to, na co bol stvoreny...filmik pri ktorom ani trochu nemusite rozmyslat...staci len sediet, obcas strusit z brucha chipsy...a ujebkavat sa na anglickom humore. Ten mi po vacsine az tak nesmakuje, ale tu mi ani trochu neprekazal a ani nevadil. Prostá zabava zo skvelym sondtrackom...za malo penez...SUPER.(20.5.2008)

 • lakikaki
  ****

  Ku koncu trochu príliš šablónovitý, ale predsa príjemný režijný debut Davida Schwimmera. Thandie Newton síce hranie veľmi nejde, ale bohato to vynahrádza skvelý Simon Pegg a poteší tiež vtipný Dylan Moran. Na Run, Fatboy, Run som sa dlho tešil a musím skonštatovať, že sklamaný nakoniec nie som. Film vás totiž zaručene pobaví, vďaka čomu mu odpustíte aj tú trochu klišéovitosti poslednej polhodinky.(19.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace