Dohazovač

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

• Narciska

Pěkná pi****na. Tvůrci z rozličných kulturních prostorů vytvořili blaf, ten blaf propasírovali sítem americké divácky osvědčené šablony romantických komedií, přidali ze pár klišé a uhozených dialogů, a je tu další výstavní film, který má všech pět pé posmoderní popové kultury. Dohazovač je film patetický, prostoduchý, přehrávaný, povrchní a podbízivý. Přesně jako současná filmová tvorba, která je urážkou dobrého vkusu, kultury a tím celé západní civilizace. Filmoví tvůrci by měli začít zkoušet nové věci, scénáristé dostat více prostoru a herci zase zkusit něco hrát. Osobně se ale obávám, že je třeba změny paradigmatu celé společnosti, a to je na dýl. Proto se vracím ke knihám, dokumentům a nezávislým filmům.(20.6.2013)

70%Tímto filmem jsem byla docela příjemně překvapena, je vtipný po celou svou délku, snad až s vyjímkou závěrečných titulek.:) Naprosto souhlasím s komentářem uživatele k212. Snad bych jen doplnila, že právě ti "ujetí" kamarádi hlavních hrdinů, zde v obzvláště podařeném podání Setha Greena, bývají na typu těchto filmů právě to nejlepší. Scénář co se týče vtipů brilantní, děj je typicky klišovitý. Také se mi líbilo, že se svižně střídal situační humor se slovním. Parádní oddechovka pro dlouhé letní večery.(3.7.2007)

Velmi obehraný scénář, který je dějem asi nejlépe srovnatelný s filmem RANDE S CELEBRITOU s Kate Bosworth! ... Nehodlám tyto dva snímky rozebírat. Jen chci podotknout, že DOHAZOVAČ pro mě byl příjemnou a místy i vtipnou podívanou s překrásnou Amy Smart, která (spolu s S. Townsendem a S. Greenem) vykouzlila 3.5*! :o)(24.6.2007)

Je tu jedna vec, kvôli ktorej mám chuť dať ešte jednu hviezdu na viac. Áno, áno, je to Seth Green. Ten mi vždy dokáže zdvihnúť náladu. Tento borec to má v krvi, a aj keď je to vcelku priemerná komédia, tak jeho gestikulácia a spôsob hrania hajzlíka nízkeho vzrastu, ale veľkého sebavedomia tomu dáva šmrnc. Film má svoje svetlé chvíle, kedy je veľmi vtipný. Dorazil ma práve jeden vtip. A ďakujem za to českému dabingu, ktorý samozrejme väčšinu filmu zmršil, ale za vtip s časopisom "Nový prostor" mu skladám poklonu. To ma rozložilo!(17.5.2010)

• whoof

Nic moc jsem nečekal a taky nic moc jsem nedostal. Amy Smart je sice krásná, ale to je asi tak všechno. Jinak je to klasická kýčovitá, skoro až trapná romance, titulek komedie bych asi vynechal, protože vtipné to bohužel nebylo. Vhodné na nedělní deštivé odpoledne s přítelkyní, na zahnání nudy. Ale, asi až jen opravdu v případě velké nouze. Tuctový film, s tupými dialogy.(4.11.2009)