Reklama

Reklama

Dohazovač

  • Česko Svědek (více)

Obsahy(1)

James chystá svatbu se Sarah a požádal svého starého přítele ze studií Ollyho, aby mu šel za svědka. Olly je nabídkou moc potěšen, ale komplikace nastávají ve chvíli, kdy se zamiluje do nevěsty a té jeho náklonnost příliš nevadí. Na pomoc mu přispěchá kamarád z dětství Murray, který ženicha nenávidí a svatbu rád překazí. Ale je tohle všechno fér? Výčitky svědomí trápí Ollyho tolik, že se Sarah raději vzdává. Vše ale nabírá úplně opačný směr, kdy se ukáže, že James není takový svatoušek, jaký se na pohled jeví... Dostane se Olly do kostela včas, aby Sarah zachránil před životní omylem... a snad ji získat i pro sebe? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (75)

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Pitomoučká komedie, na kterou bych normálně rozhodně nekoukal. Když nám to ale pustili v autobuse, kde je sotva co jiného na práci, tak jsem se tím teda prokousal. Nutno říci, že bylo chvílemi docela těžké to vydržet. Naivních situací je zde plno, přihlouplý děj nezachrání ani žádný vtip. Konec typicky americký. Za Amy Smart palec nahoru a ten děj si taky aspoň jednu zaslouží, ale víc ani ťuk. Jsou mnohem lepší slaďárny. 40% ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +snad jen ten dramatický závěr mě nenechal chladným -ani jeden z herců mě nezaujal, děj je takový nijaký, ani jsem se nějak nesmál, nebavil/// Dohazovač mi trošku připoměl nedávno viděný film Mužská záložitost. Tento zmíněný film byl hodně bláznivý a taky dost trapný, ale dokázal ve mě vyvolat nějaké pocity a navíc tam perfektně hrála Julie Stiles. Zde jsem podobné naděje vkládal do Amy Smart. Bohužel nestalo se, nějak mě neokouzlila. No a samotný film mnou úplně prošuměl aniž by člověk postřehl nějaký náznak zábavy. Navíc jsem v tom měl docela zmatek./// Celkem 36%/// ()

Reklama

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Stefan Schwartz, Ed Roe | Hudba: James Edward Barker, Tim Despic | Produkcia: Niel Peplow | Rozpočet: 11 miliónov $ || Tento typ deja ma vždy divným spôsobom iritoval, že prečo, nebudem riešiť. Je to znovu a znovu to isté, čo sme už nespočetný krát videli, akurát s väčšiou dávkou anglického humoru a nálady. To sú jediné dôvody, prečo sa na tento film aspoň raz dá bez bolesti pozrieť. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Jamesi, vždyť ty jsi žádný film neviděl !!" - "Ale já jsem náhodou na konci Top Gunu brečel !!" ;) Ať se na mě James nezlobí, ale už jen za tohle, i kdyby nebyl - Jako že rozhodně je !! - nesympatický arogantní kokot a děvkař s přiblblým účesem, si zaslouží o snoubenku přijít, zvlášť když ta snoubenka vypadá jako rozkošná Amy Smart.. Silně koprodukční Dohazovač - Znovu bych rád vystrčil holou řit směrem k českému distributorovi, protože tohle je už opravdu překladatelská noční můra !! - rozhodně platí za velmi funkční a příjemný snímek, na němž vedle výborné ústřední dvojice Stuart Townsend, Amy Smart potěší také (skoro)britský humor i ta spousta odkazů.. Hodně solidní práce seriálového Stefana Schwartze.. ()

k212 

všechny recenze uživatele

Vtipné a kupodivu až do konce (protože přijít v neoprénu a fraku překazit svatbu, to je velmi neobvyklé a pokřiveně romantické). Je to nejspíš tím, že absentuje typicky přesládlý (rozuměj stupidní) zámořský pohled na dané téma (dík za to). Jinak atributy tohole romanťáku zcela zapadají do vyjetých kolejí - zamilovaný smolař, ujetý kamarád, banda zvláštních kamarádů, svatební zlatokop... Vše je to hezky natočeno, ozvučeno a příjemně zahráno, takže proč ne. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama