Dohazovač

• Česko Svědek (více)

James chystá svatbu se Sarah a požádal svého starého přítele ze studií Ollyho, aby mu šel za svědka. Olly je nabídkou moc potěšen, ale komplikace nastávají ve chvíli, kdy se zamiluje do nevěsty a té jeho náklonnost příliš nevadí. Na pomoc mu přispěchá kamarád z dětství Murray, který ženicha nenávidí a svatbu rád překazí. Ale je tohle všechno fér? Výčitky svědomí trápí Ollyho tolik, že se Sarah raději vzdává. Vše ale nabírá úplně opačný směr, kdy se ukáže, že James není takový svatoušek, jaký se na pohled jeví... Dostane se Olly do kostela včas, aby Sarah zachránil před životní omylem... a snad ji získat i pro sebe? (oficiální text distributora)

otík

Romantické komedie jsou stále to samé do kola. Je jen otázka, zda nás zaujme příběh, herci nebo rutina, se kterou se často typy těchto komedií dělají. Zde se podařilo autorům neotřele natočit zcela klasický příběh o muži, který je požádán, aby šel za svědka svému příteli, který je naprostý cynik a svou budoucí ženu si bere hlavně pro peníze, což ona samozřejmě netuší. Ještě že funguje chemie a náš budoucí svědek i budoucí nevěsta se do sebe zamilují a docela lehce si k sobě najdou cestu. Jde jen o to, zda přijde to důležité rozhodnutí - překazit svatbu. Snímek vám stále ponechává úsměv na rtech a hřeje na srdci - co více si od filmu přát. ()

Gagin

Tak jsem si zase říkal co to bude za blbinu, kterou dnes večer budou dávat, ale jaké příjemné překvapení to pro mě bylo? Sice obehraný děj, kde od začátku do konce víte kdo se do koho zamiluje, jak to dopadne. Ale kupodivu to bylo velice zábavné a vtipné, což je pro veliké překvapení. Hodně tomu samozřejmě dodává velice ftipný Seth Green, který svými vtípky dává filmu šmrnc. Bejt tu 3,5 hvězdy dám to, takto 4 jsou moc a 3 je málo... přesto píšu *** hvězdy ()

Tommassi3

"Jamesi, vždyť ty jsi žádný film neviděl !!" - "Ale já jsem náhodou na konci Top Gunu brečel !!" ;) Ať se na mě James nezlobí, ale už jen za tohle, i kdyby nebyl - Jako že rozhodně je !! - nesympatický arogantní kokot a děvkař s přiblblým účesem, si zaslouží o snoubenku přijít, zvlášť když ta snoubenka vypadá jako rozkošná Amy Smart.. Silně koprodukční Dohazovač - Znovu bych rád vystrčil holou řit směrem k českému distributorovi, protože tohle je už opravdu překladatelská noční můra !! - rozhodně platí za velmi funkční a příjemný snímek, na němž vedle výborné ústřední dvojice Stuart Townsend, Amy Smart potěší také (skoro)britský humor i ta spousta odkazů.. Hodně solidní práce seriálového Stefana Schwartze.. ()

Fanak

Přestože se docela nerad směju vtipům založeným na ztrapnění hlavní postavy, párkrát jsem se i dokonce pobavil. A nebylo to obvykle díky vtipům Setha Greena, který asi nemůže za to, že postava (typ "kamarád na dělání humoru") se zrovna moc nepovedla. Může za to spíš málo schopný scénárista. Jeho tvůrčí neinvence se projeví např. i při odhalení prohnilého charakteru ženicha, které velmi okatě sloužilo pouze k obhájení hlavního hrdiny - svědka, že přebral ženichovi nevěstu. ()

Necrotongue

Mám rád.....Měl bych asi napsat, že jsem měl rád suchý britský humor, který je už dnes zakázán, protože byl mnohdy politicky nekorektní, ale tento snímek pro mě byl těžkým zklamáním. Prostředí bylo v naprostém pořádku, jen jsem nepochopil, proč tvůrci natočili typickou americkou romantickou komedii v anglických reáliích. Takhle jsem dostal všechno to, co příliš nemusím; prvoplánový humor, předvídatelný děj, scény, které bych pro jejich trapnost radši vynechal, a to vše zákeřně zahaleno Union Jackem. O tom, že bych se bavil, téměř nemohla být řeč a nejvtipnějším momentem bylo rozdávání dotazníků při hodnocení filmů. Když jsem si představil, jak by vypadal ten, který bych vypsal po dnešní repríze, poprvé jsem se od bránice zasmál. Faktem je, že jsem si děj této záležitosti vůbec nepamatoval, ale už teď je mi jasné, že zítra nebudu vědět nic o dnešním opakování. A to je dobře; když už mě komedie nepobaví, neměla by na mně zanechat trauma. / Poučení: Když víš, že nedodržíš, neslibuj. 2*- ()