Dohazovač

Ženíchov svedok

Komedie / Romantický

Velká Británie / Maďarsko / Německo / USA, 2005, 92 min

• tomeek

Slaboučká "komedie", na které jde hrozně vidět zoufale malý rozpočet. Jediné, co stojí za zmínku je Seth Green, ale i ten vás začne srát svým přehráváním a scénkou v kostele. Nesympatičtí herci, pošmourný Londýn a minimum originálních nápadů dělá ze "Svědka" absolutní průměrnou šeď, na kterou si už zítra ani nevzpomenete.(7.2.2012)

Vtipné a kupodivu až do konce (protože přijít v neoprénu a fraku překazit svatbu, to je velmi neobvyklé a pokřiveně romantické). Je to nejspíš tím, že absentuje typicky přesládlý (rozuměj stupidní) zámořský pohled na dané téma (dík za to). Jinak atributy tohole romanťáku zcela zapadají do vyjetých kolejí - zamilovaný smolař, ujetý kamarád, banda zvláštních kamarádů, svatební zlatokop... Vše je to hezky natočeno, ozvučeno a příjemně zahráno, takže proč ne.(3.7.2007)

• whoof

Nic moc jsem nečekal a taky nic moc jsem nedostal. Amy Smart je sice krásná, ale to je asi tak všechno. Jinak je to klasická kýčovitá, skoro až trapná romance, titulek komedie bych asi vynechal, protože vtipné to bohužel nebylo. Vhodné na nedělní deštivé odpoledne s přítelkyní, na zahnání nudy. Ale, asi až jen opravdu v případě velké nouze. Tuctový film, s tupými dialogy.(4.11.2009)

Tak jsem si zase říkal co to bude za blbinu, kterou dnes večer budou dávat, ale jaké příjemné překvapení to pro mě bylo? Sice obehraný děj, kde od začátku do konce víte kdo se do koho zamiluje, jak to dopadne. Ale kupodivu to bylo velice zábavné a vtipné, což je pro veliké překvapení. Hodně tomu samozřejmě dodává velice ftipný Seth Green, který svými vtípky dává filmu šmrnc. Bejt tu 3,5 hvězdy dám to, takto 4 jsou moc a 3 je málo... přesto píšu *** hvězdy(3.7.2007)

70%Tímto filmem jsem byla docela příjemně překvapena, je vtipný po celou svou délku, snad až s vyjímkou závěrečných titulek.:) Naprosto souhlasím s komentářem uživatele k212. Snad bych jen doplnila, že právě ti "ujetí" kamarádi hlavních hrdinů, zde v obzvláště podařeném podání Setha Greena, bývají na typu těchto filmů právě to nejlepší. Scénář co se týče vtipů brilantní, děj je typicky klišovitý. Také se mi líbilo, že se svižně střídal situační humor se slovním. Parádní oddechovka pro dlouhé letní večery.(3.7.2007)