Dohazovač

• Česko Svědek (více)

James chystá svatbu se Sarah a požádal svého starého přítele ze studií Ollyho, aby mu šel za svědka. Olly je nabídkou moc potěšen, ale komplikace nastávají ve chvíli, kdy se zamiluje do nevěsty a té jeho náklonnost příliš nevadí. Na pomoc mu přispěchá kamarád z dětství Murray, který ženicha nenávidí a svatbu rád překazí. Ale je tohle všechno fér? Výčitky svědomí trápí Ollyho tolik, že se Sarah raději vzdává. Vše ale nabírá úplně opačný směr, kdy se ukáže, že James není takový svatoušek, jaký se na pohled jeví... Dostane se Olly do kostela včas, aby Sarah zachránil před životní omylem... a snad ji získat i pro sebe? (oficiální text distributora)

veverysiak

Príjemná komédia, ktorá sa nehrá na nič viac, než čím je, a keďže je romantická, všetci dobre vieme, ako skončí, možno by ani nestála za dlhšiu reč, keby v nej nebolo niekoľko svetlých momentov a keby v nej nehrala Amy, naviac so Stuartom tu vytvorili celkom slušný párik a seklo im to, takže 75%. ()

pierre9

Film, ktorý neurazí, no nie je to žiadny zázrak, po týždni by som si naň len s námahou spomínal. Ale našli sa momenty, pri ktorých som sa smial. A Seth Green... ()

mokrasek

Jsem sentimentální snílek, který má rád, když pravá láska dokáže zvítězit. Když se tak neděje v reálném životě, nechť je to alespoň ve filmech. ()

Fill16

Je to možná ,,typykl amerykn slátanine" ale je to pohodový, milý, laskavý a strašně srandovní film u kterýho si stoprocentně odpočinu - takové oddychovky prostě mám rád. Čekal jsem to horší, ale nakonec jsem dostal skvělé herecké výkony a krásnou hlavní představitelku... Takže za 4,4 ()

Chandy

Klasicky priemerná komédia. Takže by som mal dať 3* a ďalej to nerozoberať. Ibaže tento film má dve veci navyše. Milučkú Amy, na kt. mám slabosť. Ale ďalšiu hviezdu dávam za úžasného Setha Greena. Ten ma neskutočne bavil. Asi ho začnem mať rád :D ()

Gagin

Tak jsem si zase říkal co to bude za blbinu, kterou dnes večer budou dávat, ale jaké příjemné překvapení to pro mě bylo? Sice obehraný děj, kde od začátku do konce víte kdo se do koho zamiluje, jak to dopadne. Ale kupodivu to bylo velice zábavné a vtipné, což je pro veliké překvapení. Hodně tomu samozřejmě dodává velice ftipný Seth Green, který svými vtípky dává filmu šmrnc. Bejt tu 3,5 hvězdy dám to, takto 4 jsou moc a 3 je málo... přesto píšu *** hvězdy ()

whoof

Nic moc jsem nečekal a taky nic moc jsem nedostal. Amy Smart je sice krásná, ale to je asi tak všechno. Jinak je to klasická kýčovitá, skoro až trapná romance, titulek komedie bych asi vynechal, protože vtipné to bohužel nebylo. Vhodné na nedělní deštivé odpoledne s přítelkyní, na zahnání nudy. Ale, asi až jen opravdu v případě velké nouze. Tuctový film, s tupými dialogy. ()

BorecBorachio

Ano, je to "jen" romantická komedie. Ale je opravdu dobře udělaná, má příběh, který je napínavý a ... no prostě to, co chcete od rom.kom. Takže film jako takový cca 70%, v rámci žánru 90% = 80% ()

Bblondie

Průměrná hollywoodská romantická komedie s předvídatelnou zápletkou i koncem s nepříliš přesvědčivou chemií mezi ústředními hrdiny. Za vtipné momenty se Sethem Greenem a za sexy Townsenda však místo tří hvězdiček dávám tomuto filmu 4*. ()

tomkat

Ty 3* jsou tady poctivé a mají svou váhu. Civilní romantika se sympatickými herci (jen ta sestra nevěsty vypadá tak nějak...), která dokáže podat i klišovité téma. No a samozřejmě Seth Green, a tedy pár šťavnatých vtípků - dobrý relax zajištěn. Bonus: Sir Humphrey po letech! ()

s.u.g.e.r.

Dějově je to nijaké, herecky absolutně nevýrazné. Čekal jsem něco alespoň od Amy Smart, bohužel nestalo se. Hlavním problémem tohoto filmu je, že nemá žádný náboj. ()

RebeccaLynn

Nečekejte nic hlubokého ani bombastického, ale je to roztomilé a vtipné. Hlavní hrdina, ač smolař, trochu trouba a nešika si člověka nakonec svou nezištností získá. A toho bídáka ženicha nelze než upřímně nesnášet :-) ()