Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

castor

Kudy vede cesta do onoho zářivého Hollywoodu? Dvojice ambiciózních studentů filmu na to jde trochu netradičně a víceméně se jim to s několika nedošlapy daří. Naťukne se tu několik zásadních filmů, jeden ne tolik zásadní je tu inspirativně hodně cítit (Sexbomba od vedle), celé to má spád, i když nepopřeme situace, kdy by se jiný nápad tam nebo onde vyjímal lépe. Přesto tu máme osvěžující teenagerskou komedii z britských ostrovů, která si to mete svými cestičkami, neohlíží se za svými předchůdci, dokáže si vystřelit sama ze sebe, zaujme sympatickými hereckými výkony (Tom Riley jako Joe, Michelle Ryan coby Lila) a několika vskutku zdařilými výstupy (například ten z koupelny, vedle níž v ložnici dovádějí hrdinovy rodiče, je vynikající). Vtipné, snesitelné.. takže asi tak!! ()

peetriss

Nic světoborného ani superzábavného jsem nečekal, prostě jsem si film pustil v noci v telce, coby výplň času neplánovaně vzniknuvším mou nespavostí... K mému překvapení to zase tak špatné nebylo a dostalo se mi pohodové, občas i úsměvné britské skorovariace Sexbomby od vedle. ()

AndrewNewman

Ono to chcelo viac sa vyhrať s tým scenárom a obsadiť herečku, ktorej hlavnou prednosťou nie sú len veľké kozy. A bolo by to určite aj za štyri hviezdy, pretože ten britský humor mi vždy sedel viac, ako ten povrchový americký. Na kvalite tomu uberá taktiež stopáž, ale čo už. Bola to celkom milá a zábavná ptákovina o dvoch študentoch filmovej školy, ktorí si vysnívali svoj sen o Hollywoode. ()

Juto

Je to napodiv príjemná teenagerská komédia. Scenárista Phil Hughes poskytuje predvídateľný, ale príjemne zábavný scenár. Film sleduje dvoch mladých a nadržaných mužov, ktorí sa snažia preraziť vo filmovom priemysle akýmkoľvek spôsobom. A pomôc by im mala najväčšia pornohviezda Candy Fiveways (Carmen Electra). 6/10 ()

genetique

Príchod Carmen Electry na plátno v polovici filmu je možno dočasnou pastvou pre oči, ale to omrzí už po pár minútach a dovtedy navodený dobrý dojem z filmu ho takmer sa úplne skazí. Amatérska funny filmovačka erotických scén mala len čisto úsmevný charakter, film si udržal porciu nechutností na minime, takže pohodový nadpriemer. 60%. ()