Zábavná komedie, která mě nenudila, nemá vyloženě slabší místa (díky tomu, že má pouze 85 min) a zejména ve druhé polovině jsem se párkrát opravdu s chutí zasmál. Hlavně scéna s rodiči v ložnici je skvělá. Britský styl tohoto typu komedií (alespoň u mě) na hlavu poráží oslavované hity jako Superbad a jim podobné. 3,5*.(14.2.2008)

Studenti Joe a Baggy chtějí natočit film, okolnostmi jsou nuceni točit pornofilm, nemají prostory, tak točí v domě rodičů Joe, aby mohli točit, musí získat slavnou pornoherečku (Candy Pětisměrka - to je jméno :-) do hlavní role. Ta samozřejmě na nabídku kývne. Dokonce se zamiluje do Baggyho. Zdá se vám to naivní. Tak to máte jistě pravdu, ale pokud necháte svůj mozek na dovolené, tak se budete docela bavit. V opačném případě dáte odpad....(1.11.2008)

• kery-

Vážně miluju filmy, kam si nacpou desítky nahatých krasavic a čekají úspěch. Hlavně že jsou pořádný cecky. Mno nic proč se rozčilovat..Ale zase musím říct že některé scény mě pobavili, jako například semeno na hubě, vozíčkář, nebo nahý instalatér opravující záchod... Nepřemýšlejte nad tím a užijete si to..(7.3.2008)

Carmen Electra zasněně rozebírající Casablancu, citující Woodyho Allena a to všechno z pozice nejslavnější pornohvězdy jménem Candy Fiveways? Britská komedie o úskalích filmové produkce je až nečekaně snesitelná. Opravdovou satiru však hledejte jinde, tenhle film má scénář jako teflon... nic se na něm neudrží. :) (50%)(4.9.2007)

Srovnávat tohle se Sexbombou od vedle, tak to si teda vyprošuju, ale jinak to je rozhodně docela zábavná blbost s Carmen Electrou, která na pornstar i v 35 furt má, akorát její hereckej projev je dost žalostnej, ale na ten sem přes ty její kozy stejně neviděl. Občas zábavný, občas stupidní a jednou fekální, ale celkově taková pohodová neoriginální zábava, u který se fakt přemýšlet nemusí, respektive by to mělo být spíš zakázaný. A co že to s tou hruškou dělala?(5.2.2009)