Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

Shit

Srovnávat tohle se Sexbombou od vedle, tak to si teda vyprošuju, ale jinak to je rozhodně docela zábavná blbost s Carmen Electrou, která na pornstar i v 35 furt má, akorát její hereckej projev je dost žalostnej, ale na ten sem přes ty její kozy stejně neviděl. Občas zábavný, občas stupidní a jednou fekální, ale celkově taková pohodová neoriginální zábava, u který se fakt přemýšlet nemusí, respektive by to mělo být spíš zakázaný. A co že to s tou hruškou dělala? ()

mala_kea

Děj a vyvrcholení mi lehce připomněla American Pie:the camp. Nic méně klasická teenegerská komedie, u které nečekejte nic zázračného jen Carmen Electru, která je zde opravdu dosti HOT :D..Nadruhou stranu, takovýchto komedií je na americkém plátně dosti a dosti a tato patřila mezi ty horší, které jsem viděl ()

CaMMe

Tak takový porno bych nechtěl viděl i kdyby ho dávali zdarma k novinám. Ono se řekne natočit kvalitní film pro dospělé, ale není to prdel. Zack a Miri to zvládli na výbornou. Joe a Baggy trošičku pokulhávají, ale když nejsou peníze tak musí stačit i domeček tatínka a vibrátor maminky. Z druhý stránky "chci to" je asi nejhezčí věta, kterou vám ženská může říct a pokud to navíc vypadne z úst Carmen aka Miss Fiveways těžko tomu dáte méně než tři hvězdy. A to se v podstatě bavíme o naprosté sračce... ()

lamps

Název je bohužel více zajímavý než celý film. Ne že bych se nudil, neobdivoval krásné ženy a vůbec se nezasmál, ale když ono je to opravdu tak tupé a tuctové, jak to vypadá už podle plakátu. Navíc Carmen Electra nedostala zase tolik prostoru ani k mluvení, ani ke svlečení, takže jako divák očekávající za filmem pouze její sexy křivky nemohu být s konečnou podobou spokojený. :) 45% ()

Olík

Kdo se chce jednou vydrápat na filmařský Olymp, musí v začátcích vzít za vděk i příběhem s peprným námětem. Peníze však dostanete pouze, když se vám do snímku podaří získat jednu z největších hvězd filmu pro dospělé. Nenechme se odradit účinkováním Carmen Electry (nemyslím tím její vizuální stránku, ale kvalitu její filmografie), nesuďme podle desingu obalu ala teenage-pivní komedie, nebojme se převážně televizních zkušeností režiséra Surjika a soustřeďme se na původ vzniku Velká Británie. To je ten faktor, který lacinou studentskou zábavu amerického střihu vyšvihl o půl hvězdičky směrem vzhůru. ()