• Hellboy

Ani jsem na to nekoukal, měl jsem to jen puštěné v pozadí (páč to bylo dabovaný:) a dělal při tom jiné věci. Ze začátku to bylo ještě docela v poho, protože to bylo o týpcích, co chtějí natáčet filmy, což je sympatické. A také mě napadlo srovnat to se Zack a Miri točí porno. Ale pak se tenhle již od začátku zjevně průměrný film naprosto zvrhl a skončil jako podprůměrná prázdná nechuťárna. Nikdy víc a zdejších 52% je příliš. (To se tady všichni pomátli? A Carmen Electru už ne, prosím).(2.8.2009)

Príchod Carmen Electry na plátno v polovici filmu je možno dočasnou pastvou pre oči, ale to omrzí už po pár minútach a dovtedy navodený dobrý dojem z filmu ho takmer sa úplne skazí. Amatérska funny filmovačka erotických scén mala len čisto úsmevný charakter, film si udržal porciu nechutností na minime, takže pohodový nadpriemer. 60%.(5.5.2008)

Tak takový porno bych nechtěl viděl i kdyby ho dávali zdarma k novinám. Ono se řekne natočit kvalitní film pro dospělé, ale není to prdel. Zack a Miri to zvládli na výbornou. Joe a Baggy trošičku pokulhávají, ale když nejsou peníze tak musí stačit i domeček tatínka a vibrátor maminky. Z druhý stránky "chci to" je asi nejhezčí věta, kterou vám ženská může říct a pokud to navíc vypadne z úst Carmen aka Miss Fiveways těžko tomu dáte méně než tři hvězdy. A to se v podstatě bavíme o naprosté sračce...(28.12.2011)

• mala_kea

Děj a vyvrcholení mi lehce připomněla American Pie:the camp. Nic méně klasická teenegerská komedie, u které nečekejte nic zázračného jen Carmen Electru, která je zde opravdu dosti HOT :D..Nadruhou stranu, takovýchto komedií je na americkém plátně dosti a dosti a tato patřila mezi ty horší, které jsem viděl(20.7.2009)

Nic světoborného ani superzábavného jsem nečekal, prostě jsem si film pustil v noci v telce, coby výplň času neplánovaně vzniknuvším mou nespavostí... K mému překvapení to zase tak špatné nebylo a dostalo se mi pohodové, občas i úsměvné britské skorovariace Sexbomby od vedle.(8.9.2012)