Kudy vede cesta do onoho zářivého Hollywoodu? Dvojice ambiciózních studentů filmu na to jde trochu netradičně a víceméně se jim to s několika nedošlapy daří. Naťukne se tu několik zásadních filmů, jeden ne tolik zásadní je tu inspirativně hodně cítit (Sexbomba od vedle), celé to má spád, i když nepopřeme situace, kdy by se jiný nápad tam nebo onde vyjímal lépe. Přesto tu máme osvěžující teenagerskou komedii z britských ostrovů, která si to mete svými cestičkami, neohlíží se za svými předchůdci, dokáže si vystřelit sama ze sebe, zaujme sympatickými hereckými výkony (Tom Riley jako Joe, Michelle Ryan coby Lila) a několika vskutku zdařilými výstupy (například ten z koupelny, vedle níž v ložnici dovádějí hrdinovy rodiče, je vynikající). Vtipné, snesitelné.. takže asi tak!!(5.7.2008)

Studenti Joe a Baggy chtějí natočit film, okolnostmi jsou nuceni točit pornofilm, nemají prostory, tak točí v domě rodičů Joe, aby mohli točit, musí získat slavnou pornoherečku (Candy Pětisměrka - to je jméno :-) do hlavní role. Ta samozřejmě na nabídku kývne. Dokonce se zamiluje do Baggyho. Zdá se vám to naivní. Tak to máte jistě pravdu, ale pokud necháte svůj mozek na dovolené, tak se budete docela bavit. V opačném případě dáte odpad....(1.11.2008)

• otík

Těžko úspěšná komedie bez vtipných scén, těžko erotický film bez erotiky, těžko drama bez solidní dramatické zápletky. Tenhle film je jen takovou povídkou o tom, jak prorazit do filmového průmyslu a to díky pornofilmu. Hodně to připomíná Sexbombu od vedle, bohužel jí nesahá ani po bombarďáky. Hudba - Murray Gold.(8.7.2008)

• Olík

Kdo se chce jednou vydrápat na filmařský Olymp, musí v začátcích vzít za vděk i příběhem s peprným námětem. Peníze však dostanete pouze, když se vám do snímku podaří získat jednu z největších hvězd filmu pro dospělé. Nenechme se odradit účinkováním Carmen Electry (nemyslím tím její vizuální stránku, ale kvalitu její filmografie), nesuďme podle desingu obalu ala teenage-pivní komedie, nebojme se převážně televizních zkušeností režiséra Surjika a soustřeďme se na původ vzniku Velká Británie. To je ten faktor, který lacinou studentskou zábavu amerického střihu vyšvihl o půl hvězdičky směrem vzhůru.(28.11.2011)

Když se rozhoduji mezi dvěma nebo třemi hvězdičkami, rozhodne většinou moje nálada. Při sledování filmu I want Candy jsem ji měla dobrou a tak jsem si řekla: Proč občas nebýt smířlivější? _____ Pohádka o natáčení porna nepřináší žádnou významnou filmařinu, ale jako oddechovka to - pokud jste správně naladění - ujde. Carmen Electra je do role pornoherečky jako dělaná a i zbývající casting je slušný. ____ Vtípky dovedně balancují na hraně a téměř nesklouznou k nechutnosti. Konec je uspěchaný, nevěrohodný a předvídatelný, ale u tohoto typu filmu jiný ani nečekám. KOUSEK DĚJE Závěrečná scéna v titulkách - Carmen Electra hrající postavu v kostýmním dramatu mne rozesmála nahlas. /10. 5. 12./(10.5.2012)