Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

SeanLSD

Neprekvapuje ma, že Eli Roth dokáže to najlepšie zo seba ( rozumej najmorbídnejšie a naj-krvavo-zábavnejšie ) dostať na takej krátkej ploche - ale prekvapuje ma, že sa mi to tak páčilo. ()

Radiq

Chchch, tohle je mazec. Nenápadnej začátek traileru vyústí v extrémní brutality, které jsou ale velmi, velmi černé. Chválím, že i v tak krátké době mě to stihlo pobavit, rozesmát, lehce znechutit a zalitovat, že tomu nedali šanci jako delšímu filmu. "It's blood." "Son of a bitch!" Plusem je těch pár tuzemských obličejů... ()

Decker

Netradiční kombinace herců, kdy v jednom záběru vidíme Koljovu babičku a v druhém Hickse z Vetřelců :-)) ()

wafc

"It's blood" Pronesl detektiv Colombo, když ochutnal onu tekutinu valící se z bezhlavého těla. Eli Roth je nemocný člověk. ()

Honzíno

Hrst docela dobrých nápadů (nejlepší je sekvence na trampolíně). Eli není marný, ale evidentně zatím nemůže točit dlouhometrážní snímky. ()

DaUr

Jedna z nejodpornějších věcí, co jsem kdy viděl. Ale účel to splnilo, a do projektu Grindhouse to zapadlo pěkně. ()

ivan_drago

Moc zábavný trailer na pořádný slasher... Ta roztlekávačka na trampolíně mě rozsekala... "It's blood..." . "Son of a bitch" .... ()

gjjm

Žánr fiktivního traileru je jeden z nejlepších nápadů moderní kinematografie :) každopádně hodně drsná atmosféra vraha na malém městě. Sled skvělých záběrů (nejvíc se mi líbila dekapitace maškary a samozřejmě tělocvična) + obligátní porcování krocana... Z Grindhousů je scénáristicky nejnápaditější a asi i nejbrutálnější. Perfekt. ELi Roth asi nebude až takový idiot :) ()