Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Dimo

Good luck Chuck je poměrně přímočaré dílko se zaběhnutým plynutím děje, postavené na celkem klasickém moderním humoru, takže humorné pády, vulgarita a obroublost, ALE JE TO TAK ZÁBAVNÉ!!! :-) Nenudí a je to vtipné, co víc si přát, když se chcete jen dobře pobavit a ne si uvařit mozek nad filozofováním zápletky... 65% ()

the_bitch

Miestami sranda, zábava, miestami(hlavne na konci) trošku trápne, ale to musí posúdiť každý sám. Inak Dane Cook a Jessica Alba skvela dvojica. ()

pepa3rd

Rozhodně to není hloupá romantická komedie plná klišé, ale na druhou stranu, není to ani 50x a stále poprvé, abych sem tam se vyskytující nějaký ten nechutný vtípek zcela ospustil . Docela dobře jsem se ale místy bavil a komu nevadí výše zmíněné a střední poněkud trapnější pasáž, klidně si hvězdičku může přidat. Pro mě jednou vidět stačilo, takže průměrných 50 % ()

Torgal

Haha, guilty pleasure ako vyšité. Jessica Alba v jednej z mála rolí, kde mi bola fakt sympatická, Dane Cook pašák a aj vo vedľajších rolách sa zadarilo. Koncept filmu síce dodržiava pravidlá romantických komédii, ale celok je svojím nekorektným prístupom veľmi osviežujúci a ja som sa výborne bavil. Je tu síce mnoho fyzického humoru, ktorý mi je inak dosť proti srsti, no tu na mňa nejakým zázrakom fungoval. Na poli romantických komédii neuveriteľný úkaz. 8-/10 ()

dakarin

Je to jeden z filmů "další vlny", jež otvírají více dveře hrubšímu vyjadřování a naturalistickému zobrazování intimních situací bez skrupulí novým způsobem. Zde ještě najdeme i téměř romantický zamilovaný příběh a také vcelku zdařilé komediální prvky ve stylu aktuálně užívaném. Takže - vše v jednom a instantní. K rychlému užití ;-) ()

PavelZava

Desetiletý Charlie je zaklet Goth Girl : Láska bude pršet kolem, ty se budeš soužit bolem Každá s níž, kdy budeš spát, dalšího si bude brát! Jeho chlípný kamarád Stu reaguje To je Phil Collins ? Oba vyrostou a jsou doktory, dentista a kdo asi je plastický chirurg ? Stu samo ... Charlieho asistentka (Ellia English) je potká na chodbě Čeká Vás spousta pacientů a já rozhodně nehodlám čekat až se na chodbě vykecáte s doktorem Nový Kozy. a stane se první, která jde s ním, za štěstím … a pak **************** S Cam (Jessica Alba) je legrace Dopr…, Dopr…, Dopr…. Omluv mou Francouzštinu. Vtipálek Charlie : Francouzštinu umím, ale tohle znělo jako prdel. s úsměvem Nechala jsem klíče od domu v autě. a Charlie je do ní zamilován. Ale jinak viz mé hodnocení ()

Luckyman

Tento film mi už dávnejšie odporúčal jeden kamarát. Nakoniec som si ho pozrel a fakt som sa dobre nasmial. Už som to vravel a vravím to znovu - komédie milujem a ešte viac, keď majú skvelý dej, ktorý ma udrží od začiatku až do konca. Bolo to veľmi pekné, originálne a so skvelou hudbou. Dobrá práca!!! ()

duffi

No asi takhle - dlouho uz jsem se u komedie tak dobre nezasmal, na druhou stranu rada vtipu byla na muj vkus az prilis "fekalni" a nevkusna. Za mne 3,5* ()

vandr

Tak to sem nečekal, fakt sem se nasmál. Alba má uplně skvělou roli a Fogler ještě lepší, jedna hláška za druhou. 65% ()

vovarano

Niekto by už mal zakázať jessice albe hrať vo filmoch. Pokiaľ udržiavala dialógy s delfínom tak si to nikto až tak nevšimol. Avšak problém nastal v momente, keď vyskúšala interakciu s človekom. Jessica alba možno hrá pekne a preto by sa jej to malo odpustiť. Ja to však nedokážem a v tomto filme to u mňa naplno potvrdila. ()