Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Vandislav

Romantická komedie. To mluví samo za sebe. Nezaregistroval jsem, že by se tento film nějak vzdaloval od této škatulky - spousta kulervoucích scén (snažící se být příliš emočně vyhraněné) a ještě dementnějších dialogů. Ústřední trojice herců výborně vybraná, u hereček to již takové terno není: Hilary si daleko lépe představím jako boxerku, než křehkou krásku, "Pheobe" mi zde překážela, Kathy Bates příliš nesympatická, pouze Gina Gershon mi zde sedla. Dvě a půl hvězdičky. ()

LůCZa

Dojemný, silný a sladký snímek o lásce až za hrob, chytrým chlapíkovi a trochu blbý ženě, který je však dostatečně reálný, uvěřitelný a neopírá se o ohraná klišé. Člověk aby si začal hledat Ira, když jsou tak fajn a k nakousnutí! Moje oblíbená Lisa Kudrow perlí hlavně na začátku, když vybírá chlapi! Takže i trocha srandy se najde, ale nemine vás hlavně mrazení v zádech, obzvlášť při scéně s karaoke, to sem měla husí kůži opravdu všude. Bodík navíc za slušné vyhnutí se happyendu a přesto zachování pozitivního konce. P.S.: Hlavně mi neumírej miláčku! ()

boda13

tak tenle film mi prisel jako velice velke drama ale take to bylo vtipne , svižné , výborně obsadeno a zahrano urcite zaslouzenych 75% ()

Kató

A tak jsem se těšil. Možná to byl kámen úrazu, ale vlastně ne, nemyslím.... Samotný námět, proč ne, ale provedení přinejlepším na půl. Kde jsou srdceryvné momenty? Kkde jsou komické scénky? Nebo kde je jich více?..... Hilary, míň jsi mi seděla snad už jen v Jádru, promiň. ()

dejf30

Na tenhle film jsem byl docela zvědavý a hlavně asi na Butlera, který mě příjemně překvapil. Bohužel to bylo asi jediné překvapení. Příběh byl sice zajímavý, ale až na pár výjimek dost nemastně a neslaně se táhnoucí. Škoda chvílemi jsem opravdu přivíral oči. ()

bocy

Filmy "romantičného" zamerania sú na jedno kopyto a väčšinou pár hodím po dopozeraní si napamätám, o čom to bolo. Tento film nie je výnimkou :-) ()

Marcey199

Doják nad dojáky, ale tak milý, na nic si nehrající, smutný, lidský... A depresivní. Až si budu chtít pobrečet, vím, na co mám koukat.:) ()

Halloboys odpad!

Prostě si nemůžu pomoct, na mě tenhle vyumělkovaný doják nezabral a to už s ohledem na skvělou předlohu. Změnám oproti předloze se (většinou) nebráním, ale jak to scénáristi vykastrovali v tomhle případě, to je vrchol. ()

Lynnet

Od Lásky nebeské jsme čekali na něco originálního, vtipného a dočkali jsme se. Nebudu tyhle dva filmy srovnávat protože by to nebylo fér a začnu tím negativním. Zápletka je sice originální ale těžko reálně představitelná a do důsledku hodně morbidní. A teď už jen samá pozitiva: v první řadě herci. Castingoví režiséři tentokrát nekopírovali obvyklé romantické sestavy (ano mám na mysli Meg Ryan a spol.) a dali dohromady úžasnou dvojici kde zejména Hilary Swank září a dává zapomenout na předchozí "mužské" role. Ženská část publika si také přijde na své. Šampónové reklamní panáky zde určitě nenajdete takže pro fanynky nagelovaných typů doporučuju jiný film než tento. Netypicky vyprávěný příběh poskládaný s flashbacky do minulosti a romantikou kterou vždy v pravý čas osvěží vtipnější scénka určitě pasuju na romantiku letošních vánoc. P.S Plný počet dávám opravdovým skvostům,ale 90% není určitě málo. ()

Lion438

Gerard Butler je sympaťák, který to má všechno skvěle naplánované, a tak díky tomu má film u mě tři hvězdičky. Ale Hilary Swank u mě zrovna nezabodovala, koneckonců ani další zbytek ansámblu. Až na Phoebe Lisu Kudrow, která to vyhnala svým vtipem ještě o hvězdičku výš. ()

vasu12

Pro přítelkyni jasných 5hvězd, pro mě slabší, nicméně ne tak úplně nekoukatelné, místy smutné, místy vtipné, povětšinu velice sladké... ()

Pattrick

Konečně po dlouhé době nějaké drama, které mě nedostalo .. Ano, je to smutné, zasáhne člověka u srdce, ale na mne to nezapůsobilo.. Nevím čím, všechny aspekty, které u takových filmů mám rád, tak tam byly.. Plus Butler a Hilary skvělá dvojice a ke všemu vtipná Lisa Kudrow = ), ale kde nic tu nic.. Ještě že to rozuzlení bylo zajímavé :) ()

Neith

Skoro bych nemyslela, že si můžu romantický film užít "naplno". Ale tenhle se pro mne povedl a drobné nešikovnosti mu moc ráda odpouštím. Hlavně kvůli jeho druhé polovině, která mé mysli chutnala přesně tak, jak mi vyhovuje. Sladké, jistě. Ale nepřeslazené a s nezbytnou troškou hořkého kakaa napovrchu. Tahle zasněnost tedy může hezky chutnat i pragmatikům. ()

lulundia

Ač se děj točí kolem smrti, nálada vůbec neni pochmurná či depresivní, naopak bych našla jen málo filmů, které mě víc povzbudily a potěšily. Krásná ukázka jak manželsví tak lásky až za hrob. Nápad s dopisy mě odzbrojil, něco tak jednoduchého a přitom půvabného. O krásném Irsku, hledání sama sebe a chytlavé muzice ani nemluvě. Obsazení herců sedí taky dokonale, těžko si představit v roli Gerryho někoho jiného než Gerarda Butlera, kerý postavě vdechl tu správnou radostnou chuť do života. Koho jsem si ještě zamilovala byla Hollyina sestřička Ciara, takovou sestřečku bych hned brala:-)Prostě opravdu povedený film, který dojme, pobaví a zaujme. Doporučuju:-) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)