poster

P.S. Miluji Tě

 • USA

  P.S. I Love You

 • Slovensko

  P.S.: Milujem ťa

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Lisa Kudrow byla celou dobu na okamžitý odstřel, jinak jde o překvapivě funkční smutnou komedii pro všechny věkové vrstvy. Ačkoliv jednotlivé scény samy o sobě ničím neohromí a písniček bylo na můj vkus příliš, film v celkovém součtu šlape spolehlivě, nesklouzává k trapnosti a chytře buduje uplakanou atmosféru - i přesto, že se navenek tváří jako oddechová komedie. Moc hezké, upřímně působící, cukrem tak akorát posypané. Čekatelé katarze sice radostí skákat nebudou, ale nakašlat na ně.(19.3.2009)

 • Djkoma
  ****

  Víte, proč miluji cukrovou vatu? Protože je nechutně sladká a já miluji sladké. Přesně takhle jsou moje romantické chutě ukojeny PS: Miluji Tě. Ukrutně přeslazená romantika, které se těžko odolává. Příběh je vcelku originální, kdy překvapivě brzo, po první hádce a usmíření, které uvidíme, umírá manžel hlavní postavy. Ta se skrze ztrátu snaží dostat, ale pořádně ji pomůže až dopis od jejího mrtvého manžela... První dopis z deseti, které mají změnit její život, do kterého se má navrátit úsměv a láska. Gerard Butler je velmi mužný a každý rychle pochopí, čím si svou manželku zasloužil. Samotná Hilary Swank je konečně pro mě tou krásnou ženou, kterou dokáže být. V některých filmech jsem až bytostně nenáviděl její snahu "nebýt krásnou ženou", ale konečně prokoukla se svým úsměvem a netradičními rysy. Vlastně na co si stěžovat? Ten film je dojemný a sladký, romance každým coulem, která není pro pesimisty a lidi, kteří nevěří v lásku až za hrob.... Možná trochu větší délka, možná chvílemi až příliš romantické, tak jako tak ne čistých 5*, ale velmi dobré a romantické 4*. Gratuluji, po dlouhé době jsem opět cítil z romantického filmu lásku, potěšení a emoce.(23.7.2008)

 • Renton
  ****

  Scénář: Richard LaGravenese, Steven Rogers .. Zima... jaro, léto, podzim a zima. Do jednoho roku zarámovaný očistec mladé ženy od své životní lásky, která nedobrovolně odešla. Chytře a citlivě stavěný příběh s velkou porcí romantického odéru, srdceryvně smutných momentů i jemného, elegantního humoru. Skladba vyprávění je sice pozvolná a délka filmu by mola budit rozpaky, naštěstí nejrůznější mezižánrové balancování a přísun děje působí velice vyváženě a nějaké ty slabší chvilky tak naštěstí nehrozí, zkrátka pořád je co posouvat dále a objevovat. Herecká dvojice Gerard Butler & Hilary Swank působí na první pohled velice neotřele až odvážně, zvláště pokud máte, podobně jako já, problém poznat Butlera neoholeného v civilním oblečení (tedy znáte jen z 300) a Swank máte ve škatulce spíše chlapských rolí (Million Dollar Baby, Boys Don't Cry). Jejich spojení přesto funguje, Gerard mě skutečně překvapil přirozeností a Hilary dokáže být krásnou, přitažlivou ženou. Z filmu, mimo sladce bolavé romance, silně dýchá taktéž irská atmosféra a to zejména kvůli mnoha Irským odrhovačkám, whisky, tamní přírodní scenerii i původu spisovatelky (Irka Cecelia Ahern vydala tento svůj knižní bestseller už v jednadvaceti letech, což je, vzhledem k tématu, jistě obdivuhodné). Přes žánrová zařazení, která mohou signalizovat tuctovou záležitost, se každopádně P.S. I Love You vymyká běžné produkci a mnohé rozhodně v ledasčem překvapí, potěší, dojme a pobaví. Pro ženy takřka povinnost.(16.12.2007)

 • Shadwell
  **

  Začátek se odehrává pouze ve dvou místnostech, což není jen odvážné, ale i důmyslně natočené. Zbytek je krapet neduživý. Vrchol je nešťastný casting. Gerard Butler se snaží zbavit svého legendárního zvolání „This is Sparta!“ a jakžtakž úspěšně zakotvil v roli potulného minesengra. Ne tak Hilary Swank. Příliš oduševnělá, příliš vážná a neschopná humoru. Zbylý skanzen postaviček se dá při dobrý vůli označit za nesympatický a vyloženě si říká o naložení do vagonu a o odvoz.(19.4.2008)

 • Shit
  ****

  Nejsem si jistej jestli to je to co z toho tady všichni dělaj. Určitě to je výbornej film, ale že by to byla nějaká milá romantika? Ne, to mi neřišlo, podle mě je to daleko víc drama a smutný než že by to člověka nějak potěšilo a zvedlo náladu, ale pravde je, že i romantický části se tady najdou a ty jsou fakt milý. JInak samozřejmě Hilary Swank opět skvělá a k ní dobrej Gerard Butler, i když sem v něm pořád viděl Leonidase a to jeho "This is Sparta".(30.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace