P.S. Miluji Tě

• Kanada

Drama / Romantický

USA, 2007, 126 min

• kingik

Tenhle film mě nijak nezaujal, a hlavně pekelně mě nudil. Nulová možnost identifikovat se s manželským párem, který brzy rozdělí smrt, si vybrala svou dan, a pokud jsem si všiml, soužití páru na mě nepůsobilo zrovna harmonickou idylkou a za tu chvilku, co byl Butler naživu se stačil se Swankovou pohádat a pak nesmyslně usmiřovat a nesmyslně, a místy až nelogicky, se chovala i hlavní představitelka Hilary Swank, která věrnou lásku až za hrob dokazovala sexem s prvním mužem, který se nachomítl. Dialogy byly otřesné, režie střídala styly bez ladu a skladu, romantická linie se pozvolna vypařila, až tu zbyla pouze jedna romantická scéna, zvolené postupy moc nefungovaly, Swanková se scénářem bojovala statečně a Butler moc prostoru nedostal a konec byl z rodu těch zoufalých. P.S. Nebavilo mě to, bylo to zdlouhavé a podruhé už si to nepustím. 40%(12.1.2010)

Inteligentně udělaná romantika. Ze začátku, jsem tomu moc nevěřil, ale pak se to zlomilo, a přišli tak výtečné scény (rybaření v Irsku), u jakých jsem si mohl naplno vychutnat romantiku. Ale pozor!! Ne romantiku ala přeslazený dortíček, (blbé přirovnání, ale nic jiného mě nenapadlo :-)) ale jak jsem psal v úvodu opravdu inteligentně podanou romantiku. Jsem rád, že jsem nebyl zklamán, a mohu dát plný počet bez nejmenších výčitek. A abych nezapomněl: P.S. I LOVE YOU !(27.5.2008)

Aj keď mám pre H.Swank slabosť, nedokázala film vytiahnuť z vôd priemeru,a aj keď niekto ohodnotí túto romantiku vyšším hodnotením tak to bude určite kvôli sympatickej hlavnej predstaviteľke.Príjemné scény sa striedajú s mierne rozpačitými kde sa zbytočne tlačí na pílu / ale Jebal tam nehrá/ s úplne zbytočnými a otravnými.Najviac ma znechutila scéna kde uplakaná H.Swank beží mestom a vbehne do podniku za mamou a pýta sa či ho ešte niekedy uvidí.Inak K.Bates je aj na malom priestore neprehliadnuteľná.Od hromady romantických filmov ho trošku odlišuje príbeh , ktorý je ale aspoň pre mňa miestami ťažšie stráviteľný.Manželka dáva 4 , ja 3 hviezdičky.Celkovo 60% film so 100% Hilary Swank.(27.7.2009)

Pokud se chcete společně s přítelkyní podívat na nějaký film a nechcete, aby se vedle vás nudila, zatímco vy si budete vychutnávat zpomalené kamerové oblety okolo Megan Fox a souboje obrovských robotů, a pokud se na druhou stranu zase nechcete vy nudit u jejího oblíbeného Hříšného tance, udělejte kompromis a sáhněte po P.S. Miluji Tě. Přemíra cukru obsaženého v tomto slaďáku udělá vaší drahé polovičce zajisté dobře, přiměje ji promočit několik kapesníků a vám to film na oplátku vynahradí celkem nápaditým scénářem (víceméně...) a humorem, který některé scény mnohdy zachraňuje od přemíry patosu a většinou v poslední chvíli utne právě začínající citové vydírání páchané na divákovi. Nebudeme si nic nalhávat, P.S. Miluji Tě je film určený hlavně pro ženy, takže spousta mužů asi těžko rozdýchá přetvoření Geralda Butlera a čistě ženské nahlížení na něho jako na "pana dokonalého" a hezouna až za hrob (doslova), ještě že je tady Butler skoro stejný sympaťák, jakým byl v testosteronovém bijáku 300, takže se to dá přežít. Zato postava Hilary Swank, která půlku filmu prakticky probrečela, mi byla naprosto ukradená a o nějakém soucítění nemůže být ani řeč, ale jak jsem už psal výše, tohle je spíše ženská záležitost. Mě film emocionálně celkem minul, ale věřím, že pro něžnější pohlaví by mohl být film P.S. Miluji Tě událostí roku. Sice jsem se nenudil, párkrát jsem se dokonce i zasmál, ale i tak dám příště přednost takovému Pokání nebo nějakému z korejských majstrštyků, pokud dostanu chuť na nějakou romanci. Solidní film, nic víc. 60%(25.7.2008)

Znáte ten pocit, když po skvělých, ale těžkých jídlech dostanete přímo živelnou chuť na moučník ? Něco sladkého, aby se vám líp trávilo ... Přesně tenhle pocit jsme měl v poslední době. Viděl jsem několik opravdu výborných dramat a tak jsem je potřeboval strávit - trošku se "vyčistit" .... Poslední dobou na slušnou "romantiku" nenarazíte, tak už jsem tomu přestával věřit, ale TENHLE filmík to dokázal ! Mimovolný úsměv se mi v obličeji usadil poměrně brzy po začátku, a i když byl v průběhu filmu několikrát vystřídán dojetím, vydržel mi tam až do konce .... Tenhle moučník má výborný recept, upekl ho zručný kuchař a přinesla ho skvělá parta servírek a číšníků. A i když mi sem tam zaskřípalo zrnko cukru mezi zuby, musím dát v hodnocení na svůj pocit při závěrečných titulcích .... P.S. I Love ... :)(22.1.2008)

• - Když Holly (Hilary Swank) v kuchyni naléva sklenici a rozptýlí ji William (Jeffrey Dean Morgan), je sklenice téměř prázdná. V dalším záběru je plná až po okraj a poté zase prázdná. (LaserJet)

• - Počas natáčania scény, v ktorej Gerard Butler predvádza striptíz, jeho traky zasiahli Hilary Swank do čela. Výsledkom bolo porezanie, ktoré muselo byť zašité niekoľkými stehmi v nemocnici. (ladko)

• - Jednoho dne Holly (Hilary Swank) navštíví zpívající skřítek Leprikón (Mike Doyle), který jí donese další dopis od Gerryho (Gerard Butler). Jak se střídají záběry na skřítka, neustále se mění i pozice barevných balónků v jeho ruce. (LoLaa)