VOD (1)

Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Trailer 3

k212

Ronit slzy ... ani náhodou, pro mě je "PS Miluji Tě" lehce specifickou, nicméně předvídatelnou komedií, ale sic ... já jsem si to užívala. Dvě hodinky v modifikovaně kašírované a rádoby depkoidní filmové fantazii, která se snažila vykřesat jiskru autentičnosti, byť se ji to nedařilo, mě nezklamalaa ani nenadchla. Říkám si: vždyť je o tolik horších filmů a tenhle je natočen a oherečtěn docela obstojně. No a k tomu dezertík v podobě totálně nehereckého a lehce obloustlého buránka Harry Connicka Jr, mi vystačí k tomu, abych přidala navrch o půl star. Ale dobrovolně přiznávám, že ta první polovina, která to zvyšovala, byla za "Irčana jak poleno" Butlera. Nebýt těchto dvou mužisek (povrchě ženské, já vím) a zajímavého námětu, který mimochodem připomíná knížku Dívka s pomeranči od Josteina Gaardera (ne děj, ale princip komunikace se záhrobím, jinak nic samozřejmě), bylo by to za dvě. Takto mě to probavilo až na 65%. ()

Ony

Mám na tento film zlost. Na jednu stranu mě potěšil (herci, hudba, hollywoodská klasika v televizi v pozadí, na moje poměry ne úplně obvyklý příběh), ale kde je ten účinek? Herci ať se klidně přetrhnou, ale ty situace nežeru. Odkdy jsou pohřby našich nejbližších taková sranda? I u některých dalších scén jsem byla odkázaná na svoje buranské "có??", jelikož elegantní wtf jsem si ještě neosvojila. Celkový dojem není špatný, ale na nějaké zvíření emocí a vžívání do postav to bylo moc chladné, na pobavení s nadhledem zase moc sladké. Jsem ztracena. ()

hellstruck

Popravdě jediné, co mě na tomto filmu ohromilo je příběh (ne však jeho zpracování) a Gerard Butler nebo Jeffrey Dean Morgan. Asi přeci jen nejsem romantička jak jsem si myslela, protože nějak nedokážu pochopit, na co většina lidí potřebovala kapesníčky. Představa , že bych přišla o celoživotní lásku je sice jako ta nejhorší noční můra, ale když si odmyslím právě to téma filmu, tak mi z toho vychází úplně průměrná romantika. Obávám se, že většina diváků za sebe nechala hodnotit emoce. Se mnou to popravdě moc nehlo už proto, že se film až moc okatě snažil diváka rozbrečet. Co mi vyloženě vadilo, tak byla Hilary Swank, která možná umí zahrát kluka, ale truchlící manželku rozhodně ne. Ten její žal chvílemi působil až směšně. Nemluvě o občasných scénáristických WTF ("Nedělej, jako bys byla jediná vdova ve městě!"????). Obdobné filmy mám ráda, ale tenhle podle mě patří k těm slabším, nedá se nic dělat.. ()

golfista

Znáte ten pocit, když po skvělých, ale těžkých jídlech dostanete přímo živelnou chuť na moučník ? Něco sladkého, aby se vám líp trávilo ... Přesně tenhle pocit jsme měl v poslední době. Viděl jsem několik opravdu výborných dramat a tak jsem je potřeboval strávit - trošku se "vyčistit" .... Poslední dobou na slušnou "romantiku" nenarazíte, tak už jsem tomu přestával věřit, ale TENHLE filmík to dokázal ! Mimovolný úsměv se mi v obličeji usadil poměrně brzy po začátku, a i když byl v průběhu filmu několikrát vystřídán dojetím, vydržel mi tam až do konce .... Tenhle moučník má výborný recept, upekl ho zručný kuchař a přinesla ho skvělá parta servírek a číšníků. A i když mi sem tam zaskřípalo zrnko cukru mezi zuby, musím dát v hodnocení na svůj pocit při závěrečných titulcích .... P.S. I Love ... :) ()

castor

Solidních romantik je pohříchu málo. Tahle začíná hádkou (živelnou, zábavnou, naprosto pravdivou) dvou manželů kvůli naprosté malichernosti a v tu ránu i nečekaně pohřbem. Jednoho z partnerů. Čerstvě ovdovělá Holly se tak z čista jasna loučí s milovaným Gerrym, kterého měl každý rád a který se nepříjemně srazil s mozkovým nádorem. Chvíli to vypadá, že to nějak půjde, jenomže vzápětí klepe na dveře období stesku a izolace od zbytku světa, dokud se Holly do rukou nedostane dopis, jenž osnuje ďábelský plán, který Gerry zkonstruoval těsně před svým odchodem. Cestou k loučení s milovaným Gerrym tak za zvuků libého soundtracku naskáče řada odboček, příjemných retrospektiv, mezižánrového balancování a nečekaných dobrodružství, které nejen divačky náležitě ocení. Občas to sice nefunguje (jednou tu tečou slzy proudem, záhy jakoby se zas tolik nestalo) a skutečně pálivé emoce tu chybí, pokud však na Gerryho laskavá gesta přistoupíte, budiž vám filmový zážitek přán. Brooklynského režiséra Richarda LaGraveneseho jsem už pomalu odepisoval (u jeho předchozího projektu Mezi řádky jsem trpěl), nicméně vypointovaný scénář několikrát uhodí na hlavičku a vážné téma hravě zapadne do sledu vyprávění. Bez větších zádrhelů fungují i komediální situace. Pochválím Hilary Swank, kolísající v několika výrazových polohách, překvapivě vynikajícího Gerarda Butlera, Harryho Connicka Jr. i věčnou „showgirl k sežrání“ Ginu Gershon; naopak mi nesedla Lisa Kudrow (pitvoření v Přátelích možná, tady to chtělo vzít za jiný konec). Korunu tomu všemu dává konec, který vám definitivně připomene, že s přihlédnutím k divákově vstřícnosti není romantiky nikdy dost. Rozhodně chválím.. Pečte perníčky, rozsviťte stromeček, k P.S., I Love You se to hodí.. ()

• Počas natáčania scény, v ktorej Gerard Butler (Gerry) predvádza striptíz, jeho traky zasiahli Hilary Swank (Holly) do čela. Výsledkom bolo porezanie, ktoré muselo byť zašité niekoľkými stehmi v nemocnici. (ladko)
  • Jeffrey Dean Morgan (William) sa musel naučiť hrať na gitaru vo veľmi krátkom čase. Jeho inštruktorkou bola Nancy Wilson zo skupiny Heart. Morgan bol z toho nadšený, lebo podľa jeho slov bol do nej ako dieťa zamilovaný. (ladko)
  • V poslední čtvrtině filmu má na sobě Gerard Butler (Gerry) pod lehkým svetrem zelené tričko, které měl na sobě oblečené i na začátku, přestože je mezi scénami časový rozdíl asi devíti let. (Dlee)

Související novinky

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)