PKD

Pro mě docela dlouhou dobu regulérní (stejně je chyba, že to není aspoň 80min. pilot) pokr. tj. ten Terminator 3 jak bych si ho asi představoval. Už ten samotný tv s. sice nemá takové koule jako v době, kdy byl nový, ale pořád ho mám rád a nebudu ho vyhazovati z filmotéky jen proto, že to většina brutálně uchcává z toho majstrštyku T6: Dark Fart. Přes všechny chyby je toto přijatelnější, než ta posl. hrůza. ()

Tom10000

1.díl 1.série. Seznamujeme se s postavami známými z filmového zpracování s Arnoldem Schwarzeneggerem a Lindou Hamilton, zde v podání dvou jiných herců. Děj se odehrává v roce 1999, dva roky po konci druhého dílu "Den zůčtování". Sarah a John žjí již půl roku s jistým mužem, partnerem Sarah. Po zničení Skynetu a nedůvaře policie včetně FBI je Connorová/Reesová jsou matka a syn stále hledáni, nyní ale marně. Nikoli však v případě terminátora, jako vždy naprogramovaného na zničení Johna, budoucího velitele odboje vůči strojům. Skynet nebyl zničen, katastrofa pouze odsunuta na rok 2011. John se s terminátorem setká coby učitelem na škole, kam (po dalším stěhování vlivem matčiného obsedantního strachu) přestěhovali. Ještě krátce předtím se mu představí mladá dívka. Ve skutečnosti terminátorka, jež ho má ochraňovat. Dále čelíme rozhodnutí, kam se vydat dál. Johnova ochránkyně se vydá na místo, kde se přesunou do roku 2007. A kde zničí prvního terminátora. I přesto, nebezpečí číhá na každém rohu (...). 90 procent. Slušný začátek. ()