Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

Havala odpad!

Já snesu hodně, ale toto jde za hranicí všeho. Když už nic, ti lidi tam co měli jako hrát by se tak aspoň měli chovat ale toto je jak talentovky na nejhorší filmovou školu - jak to nemá vypadat. Doslova odvrácená strana Hollywoodu. ()

Pitryx

Vcelku solidní komedie, kde většinu vtípků tvoří hlášky, hlavně přitroublé milionářovy dcery. Chtělo to jen více akce, odpustit si romantické scénečky a bylo by to na lepší hodnocení. Snímek je lehce nadprůměrný a zcela jistě se na něj ještě někdy v budoucnu podívám. 0110201110338/10748 ()

kubilov

Další z variací na neohrožené lovce historických pokladů nedozírné ceny, kterou jako obvykle tvoří muž a žena, jejichž cesty se stejně dříve nebo později protnou v posteli, a kteří rozhodně nejsou v honbě za pokladem jediní, proti nim je vždy někdo daleko mocnější, bohatší a silnější, avšak oni poklad nakonec získají a jejich příběh skončí jednou velkou oslavou. NUDA. Mattu McConaugheymu a Kate Hudson to sice i na podruhé spolu docela sluší, jenže příběh je tak zoufale naivní a předvídatelný, že plně nezaujme snad nikoho. Alespoň ta mladá, roztomilá a hloupoučká dceruška to dokázala trochu rozvířit. ()

carodejb

Je to jednoduche, dvojrozmerné. Je to rozprávka. Nevadí. Hladal som ľahkú dobrodružnú komédiu, dostal som ľahkú dobrodružnú komédiu. Svoj účel to splnilo. ()

swoulen

Ach jo. Holka na roztrhání a Hitch mě docela bavili. Příjemný romantický komedie, na který, světe div se, se dá dívat až do konce. Tady ale ne. A do jednoduchosti to mělo hodně daleko. Nebylo se ani pořádně na co koukat, narozdíl od Do hlubiny. Hudson ještě jakž takž hrát umí, grimasy má po mamince, ale co McConaughey chytne do rukou, to je brak. Nebrat. ()

Efreeti

Letní oddechovka která zaujme snad jen tím barevným filtrem, který každé tělo obarví na bronz, slunce září jako cihly Fort Knox a moře je vždy průhledné až k samému dnu...prostě kýč, stejně jako vše ostatní ()

Miloško

Režisér po skvelom Hitchovi,touto komerčnou zlátaninou nepresvedčil.Začiatok upútal historickým preslovom,ale čo nasledovalo potom bola jedna obrovská nuda,slabý príbeh o neakom poklade,ktorú nepotiahol ani celkom podarený akčný záver na vode.Film bol robený asi pre ženskú časť divákov,pretože celý čas nám režisér servíroval vyšportovanú postavu McConaugheyho,ktorý naozaj hrať nevie(nepočítam We Are Marshall,kde zahral skvele) ... Ale Karibik bol krásny...(DVD,04.10.2008) ()

srdce78

příjemná rodinná komenie s příchutí indiana Jonese a hledáním pokladů..ničím nepřekvapilo,ale ani to nebyla nuda.. ()

gefr

Standartní veselá komedie, kde není co zkazit. Honba za pokladem je sázka na jistotu a McConaughey je borec. Spolu s Kate Hudson tvoří fajn pár a o zábavu se vám postarají. ()

lobo87

Priemerná dobrodružná komédia so zohratou dvojicou Kate - Matthew. Film sa odohráva v krásnych lokáciách, napriek tomu je taký nemastný - neslaný. Nevraviac o logických dierach v scenári. Potešila Alexis Dziena... 55% ()