• nash.
  **

  Typický případ filmu u něhož víte, že je to komedie, stále se děje něco, o čem víte, že je to sranda, ale přitom se nijak zvlášť nesmějete ani nebavíte. Před absolutním zatracením to všechno nakonec zachraňuje svižné tempo, občas nějaký lehce povedený vtípek a sympatická trojka v hlavních rolích, zejména pak torpédo Rachel Dratch jako Judi.(4.9.2011)

 • Greg25
  **

  Několikrát ohrané téma při kterém by se ale s trochou snahy dalo vytěžit mnohem více, kdyby scénář byl aspoň v něčem nápaditý a vtipný. Jenže není, klasicky šablonovitá "komedie", předvídatelná což nevadí pokud je zábávná, jenže Jarní prázdniny zábavné příliš nejsou. Z hereckého ansáblu stojí za zmínku akorát Rachel Dratch, která ve své roli nepůsobí jako jediná nuceně či šablonovitě a po většinu filmu je ryze svá, což je velké plus. Role hodných a zlých jsou rozdány už na začátku, takže celému filmu vydíte do karet zpropadeně brzo. Nemuselo to být originální, ale mohlo to být aspoň sem tam vtipné, správně ulítlé nebo prostě zábavné, ale není to ani jedno z toho. 30% Protože existují i větší hrůzy daného žánru a stejného nápadu.(12.8.2009)

 • Flaxik
  odpad!

  Rachel Dratch je zřejmě maximální eklhaft, co jsem mezi herečkami asi viděl. S dalšími krasavicemi z bažin si hrají na mladé holky v bezdějové sračce, kde se žvaní o rodinných hodnotách, přátelství, lásce a ochraně životního prostředí. Duvenblejt. Ale to mám já kretén za to, že jsem se rozhodl se zase jednou podívat na americkou komedii. N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.Á LEGRANDA. Dobře mi tak.(22.10.2013)

 • MáŠa
  ***

  Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal.(7.7.2009)

 • borohub
  odpad!

  No ty kokot, další film který jsem opravdu netoužil vidět. stačilo 10 minut a nejradši bych praštil hlavou do zdi, co je to tam sakra za blbky? o co tam vůbec jde? nějaká kravka chce na jarní prázdniny a je tak blbá že s ní musí ject nějaká další kravka? Extrém všech extrému, takovéhle filmy by měli v televizi zakazovat, možná tvůrci věděli proč dát filmu "jen" 80 minut, což je pro film docela málo.. HUMÁČ!(18.10.2011)

 • - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace