• zdepapepa

Já se k tomu snad ani nebudu vyjadřovat, je to jenom známka ubohosti. Nečekal jsem od tohoto filmu nic a dostal jsem ještě méně. Wow.(26.6.2009)

• ajuska

Nevtipný a po většinu času i značně nudný pokus o komedii o třicátnicích, které si konečně chtějí zařádit.(28.6.2009)

20 minut nuda, myslel jsem že se nedodívám, no a od 20 minut to nabralo svížné a vtipné tempo, které se drželo až do konce a já se bavil..:-) Dávám slabší 3*(6.12.2010)

• mysiak

Je to síce trápne D2D film..ale Amy Poehler opäť ruluje v tejto trápnej maximálne trápnej komédii, kde svetlými momentami sú Amy Poehler a sexy baby, najmä Sophie Monk..ináč je to nudné, nevtipné, a trápne..a tie 2 momenty to zachraňujú...(24.6.2009)

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal.(7.7.2009)

• - Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)