poster

Arthur a Maltazardova pomsta

 • Francie

  Arthur et la vengeance de Maltazard

 • Slovensko

  Arthur a Maltazardova pomsta

 • USA

  Arthur and the Revenge of Maltazard

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Animovaný

Francie, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CrazymanM
  *

  Ach jo,oproti prvnímu filmu obrovský propad!Netvrdím,že Artur a Minimojové byl nějaký extra film,ale měl své kouzlo a originalitu.Tohle rádoby pokračování je velmi stupidní,jakoby narychlo udělané někde o přestávce jiného natáčení,jsem neskutečně zklamán a mám co dělat,abych nedal odpad!!!Bessone,styď se!!!(31.3.2012)

 • Herráček
  odpad!

  Ehm... Cože..? Tohle byl snad jen nějakej neuvěřitelně dlouhej prequel, ne..? Vždyť se tam nestalo absolutně nic, co by stálo za zmínku... (Dobře, možná neony pod beruškou...) Za hodinu a půl jsme se vlastně dozvěděli, jak se Maltazard vrátil... A víc..? Není to málo? A navíc ten konec, kterej prostě naznačuje, že další část seriálu se odehraje zítra večer... Hej... to je moc...(18.6.2010)

 • Elfias Dóže
  ***

  Bezpochyby slabší než jednička. Animace stále ujde (vlastně je to nejsilnější stránka filmu), ale příběh je opravdu nudný. Pořádný spád to nabere až dvacet minut před koncem. Musím říct, že se nedivím těm co to měli problém dokoukat. Konečný cliffhanger mě ale zarazil a vyvolal potřebu zhlédnout třetí snímek o Arturovi. Proto jsem se nakonec přiklonil k třetí hvězdičce. 45%(7.4.2012)

 • jenik71
  **

  Vyloženě propadák to sice není. Tohle pokračování bych označil za zbytečně nastavovaný původní film Arthur a Minimojové, který byl opravdu o dost lepší a hlavně dějově pestřejší. Maltazardova pomsta balancuje v rozmezí 2-3 hvězdiček. V tomto případě musím být přísnější a své rozhodování tentokrát zaokrouhlím směrem dolů.(29.9.2010)

 • yeniczek
  *

  Je možné, aby druhý díl točil ten samý režisér jako díl první a přesto to vypadalo jako nějaký direct to DVD od druhořadého pomocníka režie? Ano.. Absolutně bez příběhu (Maltazarova pomsta? Kde?! Je tam posledních deset minut...)a Arturovi rodiče mají být doufám jen špatný vtip.. Oproti hravému prvnímu dílu je toto skoro na odpad... Besson těžce přestřelil.. Mohl to nacpat do deseti minut a místo třetího dílu to dát do jednoho filmu...(1.2.2011)