Nová verze příběhu o hrdinném válečníkovi Beowulfovi, který se se svými válečníky postavil stvůře jménem Grendel. Grendel je netvor, terorizující severské království - je strašlivý, silný a plný nenávisti. Pouze neohrožený Beowulf a jeho meč jej mohou zastavit jednou provždy. Bájný hrdina Beowulf z Geatsu cestuje se svou družinou světem a bojuje s démony a nestvůrami, které páchají na lidech zlo. Na pozvání krále přichází do dánského království Heorotu, které je sužováno netvorem Grendelem. Tato stvůra zabíjí celá léta strážce města a celé království je sužováno kletbou Grendelovy matky. Beowulf se utkává v rozhodujícím boji s Grendelem i jeho matkou a rozhoduje tak o dalším osudu království. (oficiální text distributora)

Paviozo odpad!

Tento "film" jsem z naprosté nudy na koleji bohužel dokoukal až do konce, i když už po první scéně boje s hadem bylo jasné, kam to povede. Absolutní nesmysl kde se nedá naprosto nic vyzdvihnout. ()

Godhaj

,,Avšak Grendel je démon! Bez naděje na spásu vydaný napospas svým lítým choutkám!“ Takové a mnohé další hlášky se skrývají v tomto béčkovém fantasy filmu. Asi půl stopáže jsem si užíval obrovský příval naprosto nesmyslných replik, tu druhou půlku jsem zase pro změnu proklínal scénáristu, který dokázal vytvořit asi desetiminutový rozhovor, ze kterého se divák nic nedozví. Kostýmy jsou strašlivé, lokace jakbysmet, herci hrají příšerně a příšery jsou nepovedené a vypadají divně. Ale pochválit musím alespoň akční scény, kterých bylo poměrně dost, a sympatickou Alexis Peters. ()

Shanen29

Příběh je v celku dobrý,bohužel film padá na nekvalitních tricích ,dialozích,režisérsky je to v podstatě nezvládnuté. ()

hiding

Nevím, kolik je na tom pravdy, ale mám dojem, že jsem během filmu asi 6x usnul. Když jsem se vzbudil tak jsem chvíli sledoval děj a a pak nejspíše zase usnul. :) 1*-Alespoň jsem se prospal a měl jsem dost energie na sledování dalších filmů. :) ()

Stejšn

Jedna ze soucitu a jen díky tomu, že existují např. Kameňáky. Jinak je to nezajímavá, nudná debilní sračka. ()

tonton78

hned od začátku šlo poznat že se jedná o novější snímek, parádní speciální efekty, propracovaná vizuální grafika monster a myslím že chvílemi šlo rozpoznat i 3D...jen doufám že brzy se dočkáme i druhého dílu, protože nerozvést toto téma by bylo věru škoda ()

pida123 odpad!

To co jsem viděla, mě donutilo ten film smazat a už nikdy si na něj nevzpomenout. Byl by to film s dobrýma hercema, dobrou hudbou a scénářem, ale totálně to zkurvili příšerou kterou tam nasadili - efekty jako ze špatné počítačové hry. Ten film to totálně pohřbilo - takže už vím, proč jsem o týhle verzi ještě nikdy neslyšela. ()

Deidy odpad!

Viděla jsem plakát na Beowulfa v kině. Řekla jsem si, že to musím vidět. To, co jsem si však stáhla, je nehorázná blbina. Teprve po zadání názvu zde na ČSFD mi došlo, že není Beowulf jako Beowulf. Ač se snažím sebevíc, nedokážu na tomto filmu spatřit jediný okamžik, který by stál za to. Je to můj první odpad od chvíle, co zde působím. Vážně jsem se tak dlouho u žádného filmu nenudila(to i Vetřelec vs lovec je zábavnější než tohle) a když si vzpomenu na tu ztělesněnou hrůzu, kterou popisují v komentářích jiní, takže to nebudu rozvádět, tak se mi dělá zle. V tomto filmu je naprosto a bezesporu všechno špatně. Doufám, že předloha pro tento film je o mnoho lepší. ()

karnifex odpad!

Protože někteří z "bojovníků" vystupující v tomto filmu měli účes jako Lister, použiju za hodnocení jeho slova: "Takovou bandu dementů svět neviděl!" ()

Bluesun

Není to tak strašné, jak tu mnozí píší. Ano, dialogy jsou patetické, Cross dělá hrozné xichty a je to prostě TV film. Na druhou stranu potvory a Alexis Peters jsou roztomilé a taky se mi líbil i výběr lokací. Že spousta věcí neodpovídá realiím, to je druhá věc. Stejně o té době každý ví pendrek ví a není to poprvé, co se "historický" film provinil proti reáliím. ()

pirate

Laciný TV film s pitomými efekty, který nemůže uspokojit snad jediným soubojem a v podstatě se toho ani moc neděje, nudný a samozřejmě naštěstí i krátký. Ten rozhodující boj nepřinese nic jiného, než amatérsky udělanou příšeru a jednoho chlápka. Vůbec všechny bestie jsou strašné. Raději se podívejte na jiného Beowulfa, tento je doopravdy dělaný jen pro televizi. Kupodivu jsem se dokoukal bez menšího zývnutí. Jedna a půl hvězdy. 30%. ()

Slay3r1990 odpad!

Laciný bulharský velkofilm o Beowulfovi, no co čekat za takový rozpočet. Vikingové nevypadají vikingsky a vikingská osada vypadá jako by ji postavili římani, ty sloupy mě dost iritovaly. Příšerné digitální efekty, herci taky za moc nestojí a nejhorší je ta Beowulfova zbraň, jakýsi kušo-kanón, který střílí furt, aniž by ho někdo natahoval nebo dobíjel. A nejlepší je, když je údajný bájný meč jentak bez ochrany vystaven u vchodu do jeskyně. ()

yarca

“Hle, zde vidím svého otce... Hle, zde vidím svou matku, své bratry a sestry... Hle, zde vidím zástup svého lidu, až k samému počátku! Oni mne volají a vyzývají mne, abych přijal své místo v sálech Valhally, kde stateční mohou žít věčně !” No a já chci taky do Valhally - za statečnost, že jsem tuhle sra*** dokoukala (pravda, v marné a naivní představě, že to přece NEMŮŽE být tak blbý!!! No, evidentně může... A ani hromadící se plechovky od vypitého cideru nepřinesly kýženou úlevu. ()