Taková normální rodinka

Taková normální rodinka

Komedie

Česko, 2008, 90 min

• Stanislaus

Tak o tomhle počinu nevím, co si mám myslet. Po jeho zhlédnutí nejsem o nic chytřejší a vlastně jako kdybych nic neviděl. Naprostá většina aktérů mi celkem lezla po celou dobu filmu na nervy - hlavně Liliana Malkina a tamti dva malí smradi. Jediné co snad mohlo zachránit reputaci tomuto kvalitově nedostačujícímu filmu byl stabilní příběh, který se však rozsypal hned v první třetině. Zkrátka "komedie" u které jsem se paradoxně vůbec nezasmál.(28.8.2010)

• maverick10

Stojime snad na prahu nove ery ceske kinematografie, kdy tvurcum dochazi napady a zacinaji tocit nevtipne komedie? Nebyt scenky se zarlivym autobusakem ani bych nevedel, ze nam tento snimek predklada humorny pribeh. Oni totiz tvurci snad predpokladaji, ze ony situacni peripetie hlavnich hrdinu sami o sobe staci jako komedie. A kdyz mistrovi pera dochazi napady, tak nam proste do pribehu zamota spoustu zbytecnych postav. Takova normalni hovadinka co skonci v zapomneni a po letech po ni nestekne ani psi gulas.(31.10.2009)

• milka

Jeden z nejzbytečnějších českých filmů vůbec, který se snaží přiživit na slavném jméně výborného seriálu. Kromě toho názvu a jmen postav to nemá společného pomalu nic. Atmosféra žádná, charaktery úplně jiné (a debilní) a humorné situace, nebo aspoň náznak vtipu můžete hledat klidně mikroskopem a stejně nic nenajdete. Herci jsou naprosto tragický a třeba takovej Labuda tam byl naprosto zbytečnej. A režisér tam asi nebyl nebo co. Takhle hrozně už jsem u českýho filmu dlouho netrpěl (napadá mě snad jenom Panic je nanic) a i při svý krátký délce mi připadalo, že na to koukám 3 hodiny. Tohle už fakt ne, to se radši znova kouknu na všechny ty plavky, svatby apod.(18.10.2008)

• Frajer42

Pár momentů, u kterých se bez přemáhání zvládnete zasmát v sobě film skutečně skrývá. Celkově se však nejedná o nic, co byste si po zhlédnutí nějak dlouho pamatovali. Ale to snad ani nikdo nečekal. Že se všichni budou chovat jako kreténi snad každý očekával. V rámci žánru a vzhledem k zemi původu dávám slabé 2*.(4.10.2012)

• Snorlax

Parta ochotnických herců si za poslední peníze udělala dlouhý mejdan, kde popíjela krabicové víno a nejlevnější kořalku. Potom zmítána křečemi kocoviny si v pachu ranních cigaret chtěla zkusit vzpomenout, jak vlastně vypadal oblíbený český seriál. A lehce se motajíc, jali se podnapilí ochotníci přehrávat si nahodile scénky z populárního seriálu. Náhodou se jejich pijácké akce zúčastnil i Patrik Hartl s Tomášem Krestou a dílo zkázy bylo dokonáno. Posledně jmenovaní pánové zběsilou příšernost zaznamenali a chtějí s ní vyhrožovat svým potomkům - když budou zlobit, budou se dívat na "film" Taková normální rodinka. Tento způsob týrání by měl ale být zakázán!(24.4.2011)

• - Ve filmu hrála herečka Ivana Chýlková matku Jiřímu Mádlovi, tak tomu bylo i ve filmu Gympl (2007) a Vejška (2014). (Syna.1990)

• - Film se natáčel nedaleko obce Dolní Bousov, lokalizované mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Ostatně tomu naznačuje i pohled na zříceninu Trosky. Co zde však maličko nesedí, je autobus s cedulí Trutnov - Adršpach, což je, znázorněno vzdušnou čarou, 70 km daleko. (Musak)

• - Papouškovi Hanákových propůjčil svůj hlas dabér Bohdan Tůma. (funhouse)