Kdyby mi holka přivedla domů takového bolševického noka, jako je Mádl, zděšením bych oněměla stejně, jak tady pan otec. Jinak docela milé, jenomže vtipné minimálně. Na pana Jiřího se ale dívat nedalo, sorry. A jakmile promluvil, zježily se mi chlupy i v nose. Rozesmát mě se podařilo hlavně Vandě a Ľubošovi a scénka s nezabržděným autobusem na zahradě taky supr. Ivě to s tím mahagonovým mikádem seklo a Lilianko, prosím Vás, nehrajte! 2,5*(5.1.2017)

Taková normální rodinka má jediný zádrhel. A tím je právě název, na jehož základě divák logicky očekává komedii. Což je snad jediný žánr, který v tomto regulérním rodinném dramatu není k nalezení. Je to po všech stránkách čistý, vlastně ničím zajímavý, ale pro mě osobně překvapivě ne marný a hlavně ne trapný film s vizáží té nejlacinější televizní inscenace. Ovšem nemůžu říci, že by mě to nebavilo. Jen prostě ne v tom komediálním slova smyslu.(28.10.2008)

• paascha

Hrůza! Naprosto debilní kravina, která sprostě vykrádá původní seriál, aniž by vzala jediný miligram humoru či kvalit. Seriál byl taky hloupoučký, ale stál na výkonech výborných herců. Ojetá Malkina, na jejíž díru v zubech jsem si vypracoval dávivou alergii, trapný Mádl, snad jen netradičně nekyselá Holubová trochu zaujala.(8.4.2008)

• OG_Swifty

Je to další řadová česká "komedie". Se vším všudy - debilním scénářem a přihlouplým humorem. Co naplat, že jsou ve filmu i dobří herci - když nemají pořádně co hrát, tak není ani co předvádět. Jedna hvězdička za věrnýho nádražáka a druhá za poměrně sympatickou ústřední dvojici. Jenom prosím už žádný filmy s Lilianou Malkinou v roli bláznivý ženský a nevychovanýma smradama...(31.1.2016)

• depony

Babička "Malkina" byla vtipná jen chvilku, maminka Holubová byla fajn, postava Labudy mi připadla naprosto zbytečná, strejda Kostelný bude asi nafurt Rebelem ... i když byl vtipnej a kupodivu Mádl, kterej se svýma ďolíčkama při tom šklebení byl celkem sladkej :) ale tak moc se přemáhat pro pár vtípků, které stejně nezůstanou v povědomí diváka ... to bylo vážně zbytečný. Zase nějakou chvilku nemusím na český film ...(10.5.2008)

• - Film se natáčel nedaleko obce Dolní Bousov, lokalizované mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Ostatně tomu naznačuje i pohled na zříceninu Trosky. Co zde však maličko nesedí, je autobus s cedulí Trutnov - Adršpach, což je, znázorněno vzdušnou čarou, 70 km daleko. (Musak)

• - Papouškovi Hanákových propůjčil svůj hlas dabér Bohdan Tůma. (funhouse)

• - Ve filmu hrála herečka Ivana Chýlková matku Jiřímu Mádlovi, tak tomu bylo i ve filmu Gympl (2007) a Vejška (2014). (Syna.1990)