Epizody(8)

Skupina válečných veteránů, vracejících se z Iráku řeší nedostatek financí přepadením banky. Vše probíhá dle plánu, dokud jeden ze zákazníků neprokáže pohotovost a o situaci pomocí textové zprávy uvědomí policii. Začíná souboj mezi nejlepším policejním vyjednavačem ve městě, týmem SWAT a válečnými veterány, kteří jsou odhodláni banku opustit buď s penězi, nebo v pytlech na mrtvoly. (Hal_Moore)

Fisik

Kdyz jsem videl pilot, tak jsem si rikal, ze me to nemuze zaujmout. Rozmlasnej po Lostech, PB, Heroes, HIMYM apd mi prisla kvalita zpracovani dost beckova. Ale ze serialu se vyklubalo velky prekvapeni, ktery me donutilo si pustit jeden dil za druhym, ptz vzdycky se objevil nejaky zvrat ... prijemna podivana 8/10 ()

macko3uska

Dobrý začiatok, zaujímavý dej, ale smrtelne vážne sa tváriaci seriál, s krkolomnými zhodami náhod, robia seriál nenapínavým. Keď sa počas prestrelky medzi policajtmi a vojakmi nemôžu ani jedni trafiť, je to zábavné. Policajti robia neuveriteľné kiksy, nečudo - černoška ako veliteľka SWAT je strašná. ()

Skrbel

Zajímavý námět, trošku mi to připomíná 24 hodin. Je to svižné, akční, nic moc od toho nečekejte, ale je to napínavé. Uvidíme co se z toho dál vyklube. ()

KcarlosK

Tento seriál mě příjemně překvapil a dobře pobavil. Duel Wahlberg - Leguizamo je sice stokrát viděné téma, ale když se to umí prodat... K dobru věci určitě přispělo pouhých 8 dílů. ()

Baerdeller

Největší deviza tohoto seriálu je v hereckém obsazení - obě strany jsou obsazeny velmi kvalitně a hlavně vyrovnaně. Napětí z obrazovky přímo odkapává; zajímavé a unikátní postavy; twistů je tu taky dost; navíc jen osm dílů, takže žádná nudná vata - perfektní 5* seriál. Popravdě jsem překvapen, že jsem o něm neslyšel dřív... ()

Rorschach_SK

Vskutku premárnený potenciál. The Kill Point chcel byť zmesou Heat a The Negotiator, ale vo výsledku je len ako tri krát vyluhovaný čaj. Pritom námet je zaujímavý - vojnový veteráni, zocelený bojmi v Iraku sa vydajú prepadnúť banku, lenže sa akcia pokazí a skončia zavretý v banke, obklopený políciou. Sakra, z tohoto sa dalo vyťažiť veľa. Hlavne ak sa hlavných charakterov na výbornú zhostili na jednotku Donnie Wahlberg a John Leguizamo. Bohužiaľ scenár je jednou z najväčších slabín seriálu (aj napriek tomu, že jeden zo scenáristov - James DeMonac pracoval práve na výbornom The Negotiator) - zbližovanie sa s rukojemníkmi je jeden z najstupídnejších prevedení štokholmského syndrómu aké som kedy videl - charaktery rukojemníkov sú skôr paródiou a idú podľa akéhosi televízneho seriálového manuálu - dizfunkčný vzťah otca a syna, citové vzplanutie Mr. Wolfa a jednej blondíky, bohatá dcérenka, ktorá nebude poslúchať atď. Tiež bola zbytočná odbočka s miliardárom. A výlety Mr. Wolfa pred banku a jeho komunikácia s okolím už snáď netreba ani komentovať. Vrcholom sú však prestrelky, ktoré pôsobia veľmi odfláknuto a lacne či scéna zneškodnenia dvoch členov SWATu, niečím čo by som nazval smrteľné objatie zo zadu (tu som sa smial snáď 5 minút). Nízky rozpočet sa prejavil aj na réžii a kamere, veľa scén má vyslovene štúdiový charakter a kamere by pristalo viac dynamiky. Takže sa mňa len za tri, len preto, že tvorcovia ostali len na polceste a pochovali výborný námet. ()