Tema je absolutne ohrane, nicmene zacatek The Kill Point neni vubec spatny a vypada to na rozjezd sice bckove, nicmene skvele miniserie. Jelikoz to ma cele jen 8 dilu, clovek by ocekaval rychle tempo bez slabych mist, nicmene tvurci to v druhe pulce komplet ztratili. Zacina se to natahovat, vytrati se jakykoliv element napeti a je to cele o nicem. Prijemnym bonusem byla postava tradicne skveleho Tobina Bella v prvnich dilech. John byl jako hodny zaporak docela v pohode, nicmene Donnie by mel herectvi zabalit. Vetsina ostatnich hercu se holt nedokazala vymotat ze sparu sve bckove podstaty. Cisty prumer vzhledem k velmi dobre prvni pulce, ale velmi spatne druhe casti. Ze sfery bankovnich prepadeni bych doporucil spise skveleho Inside Mana. 5/10(29.4.2008)

Mentorovani oslehanyho snipera, serzantovo milostne vzplanuti uprostred akce, sachy se SWATem ci bestialni rozvleklost v prubehu druhyho az ctvrtyho dilu, viditelnej digitalni handycam uprostred kazdy svizenjsi akce - to vsechno je navic. Ale zbytek je vazne miniserialova balada, pred kterou smekam:o)(17.4.2009)

-            (POZOR, MŮŽE TO BÝT SPOILEROTINA)             -             Tedy, řeknu vám, celou dobu dobrý. Dobrý akční seriálový kraťas s prvky psychologického drama, ale ke konci, kdy si padouch získá všechny vaše sympatie a to nejen proto, že v tom má prsty ten kolumbijský drsoň Leguizamo, se to jaksi mění v takovou málo povedenou filmařskou naháněčku o dobrý záběr a o to, jak dát našemu hrdinovi co nejvíc na prdel. Řečeno jinak, skvělá filmová podívaná začne nabírat manýry Kobry 11, ale abych zas nebyl za plašmušku, to finále to zas tak nezabíjí. Je to dobré. Normálně je to skvělý akční miniseriál o jedné bance, která byla ve špatnou chvíli na špatným místě... nebo tak nějak podobně. Kupodivu tu i ten předák chlapecké kapely NKOTB Donnie Wahlberg docela solidně (v hlavní roli) sekunduje zkušenějším hercům.(7.3.2012)

Jeden z nejlepších krimiseriálů, jaké jsem měl kdy možnost vidět. Sand nikdy se mi nestalo, abych si s fiktivními postavami vybudoval tak blízký vztah a stejně tak jsem nikdy nebyl tak rozpolecený, nevěda komu přát. Jak na policejní, tak gangsterské straně byly typy, kterým člověk přál kulku a stejně tak tu byli ti, s nimiž jsem hluboce sympatizoval. Wahlberg podle mě přesvědčil, že je lepší herec, než jeho starší a slavnější bratr a Leguizama jsem v lepší roli snad ještě neviděl. Nejvíc mě ovšem bavila postava Franka Grilla. Tohoto chlapíka jsem za poslední dobu viděl v několika různých rolích a pomalu ale jistě stává mým oblíbencem. Přes určitou šablonovitost a drobné dějové nesmysly musím říct perfektní práce. 90%(15.6.2012)

Podarený miniseriál o bankovom prepadnutí, ale aj tak musím začať chybami. Už úvodná dvojdielna časť naznačuje, že seriál nebude mať vysokorozpočtové dotácie. To však počas druhej až siedmej časti vôbec nevadí, pretože (jemné spoilery) vyjednávačské taktiky a rukojemnícka dráma sú dostatočným dôvodom pozrieť si tento seriál. Keď už však v prvom a poslednom dieli objavia akčné scény, mohli si dať na nich viac záležať, pretože ich logickosť dola na úrovni posledných 'seagaloviek' (pár členom týmu SWAT som neveril jediný náznak akcie a držanie zbraní bolo na úrovni mierového spasiteľa). Ďalšia nelogická bola časť o prevzatie nadvlády nad situáciou v banke so strany rukojemníkov a pár, ktorý vydržal zamknutý v malom sklade by po troch dňoch bez vody mal ťažko ešte silou preliezať ventilačnou šachtou. Týchto pár (mnou možno prehnaných) rušivých momentov ale nedokázalo vyrušiť a narušiť môj pocit spokojnosti, o ktorý sa zaslúžili najmä herci. Donnie Wahlberg a hlavne John Leguizamo hrajú, akoby im tento výkon mal zaručiť prvé miesto v honorároch. Nápady a plány úniku z banky majú slušný spád a klišé vypláva na povrch len tiež veľmi sporadicky. 80%.(11.9.2008)

• - Herci J.D. Williams (Cat) a Michael K. Williams (Q) se už dříve setkali při natáčení seriálu The Wire (2002). (CliffLee)

• - Vojáci, kteří přepadnou banku, používají zvířecí přezdívky, a to Mr. Wolf - vlk, Mr. Pig - prase, Mr. Rabbit - králík, Mr. Cat - kočka a Mr. Hawk - jestřáb. (CliffLee)