Zažloutlý český "The Sting" z blešího trhu potvrzující skutečnost, že Hřebejk potřebuje v českém filmu zvýšenou konkurenci jako sůl. První polovina ze "stojatých" libeňských vod nedostatečná, Jarchovský se svým vypointovaným humorem dostatečný, Schmitzer s vizáží vietnamského veterána chvalitebný a eskamotér Polívka, jakožto tažná lokomotiva celého filmu, výborný, ale bohužel, ty ostatní vagóny za ním seřazené už vypustily nerušeně ven jen minimum motýlů.. Většina z vás tady do školy chodila, takže si výslednou známku na Jendově vysvědčení lehce spočítáte.(8.3.2010)

Bavila jsem se od úplného žačátku a vůbec mi nevadilo, že to nemělo s druhou polovinou filmu téměř nic společného, naopak. Taková smršť nápadů, která se pak na mě vyvalila, mě opravdu zahřála na srdci. Bolek opět ukázal, že je pan herec a stejně tak ostatní. Hřebejk prostě umí a já ho obdivuji. Když jsem odcházela z kina, takovej krásnej pocit v srdci jsem už dlouho neměla. Užívala jsem si pohledu na spokojené diváky a hřálo mě u něj i za něj. Takže u mě víc než jen dobrý...(31.7.2008)

Film, který mě začal doopravdy bavit asi až hodinu po začátku, kdy začalo jít o skořápky, což není zrovna dobrá vizitka. Za extrémně nudnou prní část slabé 2 hvězdy, za extrémně vydařenou část druhou 4 hvězdy. Takže slušný průměr, u nějž se člověk musí prokousat zdlohavým balastem, aby za odměnu dostal čtyřicet minut nadmíru kvalitní zábavy. (Víceméně souhlasím s komentářem mého oblíbeného uživatele Psemy.)(21.4.2011)

Ale jo, u mě celkem taky. Padesát minut (!) se v tom filmu sice nic extra neděje, ovšem krásně se na něj dívá a musím uznat, že Hřebejkovi se především díky magické kameře Jana Malíře podařilo vytvořit úžasnou (Libeň je vlastně Kersko u vody), takřka menzelovsko-hrabalovskou atmosféru. Takřka proto, že co se týče děje, je ten příšerně dlouhý rozjezd skoro k ničemu a jakkoliv zábavné jednotlivé epizodky jsou, pohromadě se jim příliš držet nechce a bez většiny z nich by se příběh obešel. Když děj konečně dospěje k onomu slibovanému podvodu a zadostiučinění, jehož se při té příležitosti dostane postavě výborného Bolka Polívky, nabere U mě dobrý dokonce spád, a i když jsem se nesmál, až jsem se za břicho popadal, usmíval jsem se skoro pořád. Příjemné, ničím převratné a pohodové dílko s fajn hereckým obsazením.(10.11.2011)

U mě dobrý to má u mě dobrý i navzdory tomu, že první polovina je roztahané nic. Celý film by se to asi vydržet nedalo, ale naštěstí se to v druhé půlce překlopí do "také malé české blbinky o jednom geniálním plánu", které to v ošuntělých šusťácích s pár desítkama tisíc korun v kapse na zaprášené pražské burze sluší i ve stínu neonů a vypulírovaných obleků Dannyho parťáků. O tom, že Polívka si v roli Mrklase alias Mr. Classe přihřívá polívčičku o třídu chutnější než zbytek ansámblu není třeba vést sáhodlouhé disputace. Je tomu prostě tak. Škoda toho, že se více netlačí na komediální strunu, místy by to bodlo. Těch pár záblesků patří k tomu nejlepšímu co je zde k vidění. Dobrá je ve školních škamnách synonymem pro průměr a U mě dobrý, tak ve výsledku nezůstává svému názvu pranic dlužno.(15.5.2008)

• - Když Vladimír Javorský krade na tržišti skořápkářům kuličku, má čepici na hlavě připevněnou gumičkou. V průběhu záběru mu totiž spadne a zase se vrátí zpět. (Mackin)

• - Ve skořápkářském baru visí cedule zakazující prodej tabáku osobám mladším 18 let. V roce 1993 se ale smělo kouřit už od šestnácti. (Siriuss)

• - Při záběrech na cikánské tržiště je vidět několik aut z dnešní doby - Škoda Fabia Combi či Renault Clio II. (žblabuňek)