Armin82

Nebyla to bůhvíjaká paráda,ale dalo se to...český věci se hodnotí špatně,alespoň mě určitě...u českých filmů jde v 90% hlavně o humor a ten tu byl a docela i zajímavá zápletka v podobě podvodníků na tržišti a následného plánu,jak s nima vyběhnout...za mě 60% páč jsem se nenudil a smál se :) ()

Zodiak455

Já mám tentop film prostě rád tak mu těch pět hvězd upřít nemůžu.Dalo by se říct že to je snad jediný český film na který se můžu dívat pořád dokola. ()

ChickenPate

Hned na začátku filmu jsem zaregistroval nedokonale vybrané exteriery, nicméně zápletka mě opravdu bavila jako v poslední době u žádného jiného CZ filmu. ()

Chip89

První hodina strašnááááá nuda. Film o ničem. Nevypnula jsem film jen kvůli tomu, že komentáře na ČSFD slibovali, že druhá polovina stojí za to. A byla to pravda. Opravdu jsem se v druhé polovině nasmála. Bolek polívka hrál výborně. Prostě taková lehká česká komedie. Jen nechápu, proč tam byla první polovina, která byla k ničemu, tak udělám hodinový dobrý film, než hodinu a třičtvrtě z toho 50% nudy. ()

cinemaboy7

Zbytečně rozvleklý začátek /avšak s mnoha povedenými gagy/ se přehoupne v "Libeňské" Dannyho parťáky a do konce už profrčí na plnej kotel. Výborné herecké výkony Bolka alias Dannyho a Lenky Vlasákové jako Julie Roberts:) Ale i všech "13" parťáků hraje jak o život. Dal bych klidně i dvojku. ()

josieaddms odpad!

Jarchovský a Hřebejk jsou továrna na odpady. Sice je celý národ miluje, ale stejně jejich výtvory jsou asi tak hodnotné, jako ptačí trus. Celý film je nechutný, každá postava působí jako mentálně nebo fyzicky postižená, nezachrání to ani chudák Schmitzer s Polívkou. Je to úplně zbytečný film, bez jakékoli potřeby sdělit něco, o co by bylo nutné se podělit. Zase doplněné odporným happy endem, jak to tak u Hřebejka bývá. Není to vtipné ani náhodou, je to nedotažené, ubohé a hlavně hodně nechutné. ()

Ceberus

S odřenýma ušima nakonec ty tři hvězdy. Nikdy bych nečekal, že se dá klasická česká sociální hořká komedie zkřížit s heist žánrem (Podraz, Dannyho parťáci). "Vlak by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli otevřenými okny létat svobodně dovnitř a ven - říká klasik." ()

Inozuka

Paradoxně si mi víc líbí to, co se odehrává do finále. Ten podvůdek je až moc přehnaný a přemrštěný - ale libeňská atmosféra a vykreslení party kamarádských pábitelů je přesné. Také zachycení nálady devadesátých let celkem sedí. Výborné vtipy s Plastikama, háčkem v hubě a kominík. Celkem zas až tak nic převratného, ale ve srovnání s ostatními Hřebejkovými pokusy o legraci to je mírný nadprůměr. Hodně to táhne vynikající herecké obsazení, v podstatě tam není slabý výkon. ()

Psycho.R

Pan Šabach si dokázal zvolit dobré náměty svých knih. Avšak neměl je dávat ke zpracování Jarchovskému (viz. Zahradnictví: nápadník). Taková šance to byla. Člověk se, ale raději podívá na jakýkoli díl Vyprávěj z devadesátek a bude ho to bavit mnohem víc. ()

rublik05

Jeden z mála filmů Jana Hřebejka, který je zajímavý, zábavný a docela i slušně natočený. Tím největším kladem jsou jednoznačně herci. Jiří Schmitzer je naprosto úžasný, Bolek Polívka zrovna tak, i ostatní postavy jsou ale velmi dobře zahrané a neuvěřitelně přirozené. Příběh není nijak zvlášť složitý, má však hromadu humorných situací, takže i celkem svižné tempo, minimum hluchých míst, takže z mého pohledu fajn podívaná. Jednoduchá komedie, na odreagování ideální. 7/10. ()

awokado

příjemnej film...ale...první půlka velmi pomalá, roztahaná..pro mě tam chyběla výraznější dějová linka...zato druhá část byla živá, měla spád ...tudiž to vychazí na nějaký průměr...dejme tomu: 60% ()

Chamyl

U mě to tedy dobrý nebylo. 1* ze sentimentu k tandemu Hřebejk-Jarchovský (i když už pomalu přestávám tomuto sentimentu rozumět) a 1* za vcelku zdařilou variaci na Dannyho parťáky v závěru filmu. Nuda vydávaná za poetiku v instantním balení černobílého vidění postav. Stominutová stopáž chvílemi působí jako celovečerní film vycucaný z námětu na bakalářskou povídku. Škoda, škoda a při vzpomínce na ranou tvorbu těchto autorů ještě alespoň 3x škoda. ()

TSZ

U mě špatný. Hřebejk už pro mě dááávno není synonymem qalitního filmu a čím dál tím víc se každého jeho nového snímku bojím. První polovina naprosto příšerná a nudná, ve druhé části se z toho stanou tak trochu Dannyho parťáci po česku, kdy se i postavy, které se zpočátku chovali jako banda retardovaných debilů zapojí do extrémně překombinovaného plánu okradení bandy zlodějíčků. Díky této akci se však alespoň něco děje, takže celkově za slabší dva body... Je opravdu smutné sledovat, jak se nám tvůrčí duo H + J propadá do stále většího podprůměru. ()

Šňůra

U mě teda špatný, dokonce kandidát na nejméně povedený Hřebejkův film. První hodina filmu zmatená a vlastně o ničem, grády to začalo dostávat až půl hodinku před koncem, kdy Polívka začal plánovat, jak ty lumpy dostat a pak už to mělo šťávu až skoro do konce. To málo, co je na tom filmu dobrého jsou právě herecké výkony, především právě Polívky, Schmitzera a Vladyky. Jenže na záchranu celkově pokaženého dojmu to nestačilo. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr