Kanca

Předem jsem tuto komedii odsoudila a považovala ji za blbost...Teď své tvrzení musím vzít zpátky...Spletla jsem se! "U mě dobrý" rozhodně nebyla kravina. Sice se tam sem tam objevily trochu nudnější momenty, ale ty vtipnější nakonec převládaly. Takže kvůli skvělému hereckému obsazení a absolutně nevtíravému humoru musím dát nakonec čtyři hvězdy. A PS: 90. léta byly fakt divný =D ()

Carlinhos

Film dvou zcela odlišných polovin. První je otřesná a zralá na odpad, druhá neporovnatelně lepší a zábavná. Škoda, udělat dobrý snímek jenom z půlky nestačí. ()

asanakis

Film začíná a dlouho pokračuje tím, že sází na situační humor ze života. Přestože se zde najde spousta vtipných míst, člověk si pořád říká, zda se začne něco dít. Ano, začne, ale musíte si hodinu počkat, pak si užijete půl hodiny poměrně nápaditého děje, který však skončí tak rychle, že si říkáte, zda to do toho filmu vůbec patřilo. U mě sice dobrý, ale jak všichni víme, dobrý znamená průměrný a to vlastně není až tak dobrý. ()

Wishkah

Bez Bolka Polívky by tenhle film byl už úplně o ničem. I s ním ale není ničím jiným než nahrubo poslepovanými humornými scénkami s ohromnou vatou okolo nich. Z hřebejkových děl se časem nějak vytratila duše. Pan režisér si asi geniálními kousky Pelíšky a Musíme si pomáhat vytvořil příliš vysokou laťku......P.S: je škoda že se nedostává tolik příležitostí Miroslavu Vladykovi. Ve filmu se mi docela líbil ()

mirkaaa

U mě spíš průměrný. Začátek filmu tak trochu připomíná Rozmarné léto, a první polovina filmu je spíše nezajímavá. V druhé půlce se to začíná konečně rozjíždět, je to taková česká verze Dannyho parťáků Celkově mě ale film příliš nezaujal a nezachránili to ani Bolek Polívka a Lenka Vlasáková, kteří podle mě hráli nejlépe. Hřebejk má na svém kontě lepší filmy. ()

Haymar

Překvapivě svěží, překvapivě smyslupná, překvapivě dynamická, překvapivě zábavná ale především překvapivě vtipná podívaná s nálepkou made in CR! Mám ohromnou radost že pan režisér (kterému jsem ještě donedávna nemohl přijít na jméno), konečně upekl komedii, která dělá to, co mají komedie dělat především - bavit! A opravdu jsem se bavil skvěle (což se mi naposled poštěstilo u ondříčkových Samotářů). Velkou zásluhu na tom má samozřejmě i celá plejáda skvělých herců (v čele s Polívkou, Schmitzerem, Vlasákovou, Vladykou, Formanem...) a bylo více než příjemné po dlouhé době zas konečně vidět na plátně někoho jiného než Trojana, Macháčka nebo Holubovou (kteří mi už lezli pěkně na nervy). Jasně, svou roli zde sehrála i nostalgie. Rád jsem si zavzpomínal na svá - těžce pubescentní léta! Díky Pane Hřebejku! ()

peetriss

Tento film mě nijak neoslovil ani extra nepobavil. Nuda a tlachání o ničem. V případě Jana Hřebejka to beru, že i mistr tešař se někdy utne. ()

Hanes88

Toto jednoznačně kandiduje mezi nejlepší české filmy, které jsem viděl. Naprosto skvělé hlášky a výkony všech herců naprosto famózní. Děj parádní a závěrečná akce prostě povedená. Jednoznačně 100%. ()

Piškotka

Rozporuplné, atmosféra Pelíšků či Pupenda na mě bohužel nedýchala. Osobnost Bolka Polívky filmu významně napomohla, až ke konci se ukázala ústřednost jeho role. J. Schmitzer a M. Vladyka, u mě dobrý:-) Film občas vtipný, občas trapný. Pobavila jsem se u peep-show okénka. ()

cmenda

Tenhle film je prostě nádhernej krásně vystihuje porevoluční dobu nadšení a naivitu lidí k všemu novému a neznámému a zároveň z něj vychází pohoda. ()

Balet

09.06.2008: Opět zajímavý, technicky skvělý film, který ale nepůsobí moc celistvě. Zase, stejně jako "Kráska v nesnázích", nebo "Medvídek", je to podivná vystřihovánka u které máte pocit, že tam stěžejní scény chybějí. Koukat na to bylo spíš jako koukat na obrázek krajiny, kde jede vozka na koni: vidíte výjev, ale necítíte se součástí děje, ani nesoucítíte s žádnou z postav. To, co předvedl Hřebejk třeba v opomíjeném "Musíme si pomáhat" tu chybí, ten prožitek s postavou. Takhle to působí jenom jako hezká, pěkně natočená, ale zapomenutelná dvouhodinovka. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr