poster

Pochyby

 • anglický

  Doubt

 • slovenský

  Pochybnosti

Drama

USA, 2008, 104 min

Scénář:

John Patrick Shanley (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Roger Deakins

Hudba:

Howard Shore

Střih:

Dylan Tichenor

Scénografie:

David Gropman

Kostýmy:

Ann Roth
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  **

  Losos pochybnosti. Tak tohle tedy určitě ne! Bohapustý výsměch diváctvu všech vyznání. Nechce se mi věřit, že tu neuvěřitelnou absurditu a prázdnotu vidí tak mizivé procento lidí. Já se musel po zatažení opony za závěrečným dialogem smát jako u vytržení. A nechtělo se mi přestat.(9.3.2009)

 • Houdini
  ****

  Oscar 5 nominací: Herečka HR - Meryl Streep, Herec VR - Philip Seymour Hoffman, Herečka VR - Amy Adams, Herečka VR - Viola Davis, Scénář - A(30.1.2009)

 • KarelR
  ****

  Ve vytříbeném hereckém souboji Meryl Streep a Philipa Seymoura Hoffmana se překvapivě neztrácí ani Amy Adams, která tak dokazuje, že její herecký rozsah zdaleka nekončí u pomatených princezen. Pochybám by sice prospělo zkrácení některých scén, ale jako drama s přesahem jsou daleko kompaktnější, než zbytek letošních "oscarových vábiček", a v závěru se jim opravdu podaří přinést silnou pointu, která Vám z hlavy jen tak nepůjde. 8/10 P.S. Kázání o pomluvách bych tesal.(21.1.2009)

 • paascha
  ****

  Mé sympatie se přelévaly ze strany na stranu a nakonec jsem je vylil docela(31.1.2009)

 • Kryšpín
  ****

  Mám jisté pochyby. Ani nevím, jak mám na tento film pohlížet. Podobnou látku jsem doposud neviděl a tak to bylo pro mě něco úplně nového. A byl jsem za to velmi rád. Příběh je hodně komorní a děj plyne stejně pomalu jako roční období. Přestože jako hlavní role mají Meryl Streep a Philip Seymour Hoffman, pro mě je ústřední postavou filmu Amy Adams, která zahrála roli na výbornou. Avšak neodvážím se říct, že by odtlačila ostatní herce do ústraní. Je na stejné úrovni. Pro mě je to první film, co jsem viděl od režiséra Johna Patricka Shanleyho a myslím, že když se bude držet téhlé cesty, tak má nakročeno na zajímavou filmografii.(27.1.2009)

 • Meryl Streep

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace