Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Mario41

I přes to že sem to viděl s českým otřesným dabingem se mi to líbilo! Ve filmu je pár klasických "Sandlerovských" vtípku a opět se tu shledáme se známými Sandlerovými poskoky (Frajer s blondýnou v autě, pidlooký frajer který si se Sandlerem plácne).Nejlepší postava byl určitě Guy Pearce, který byl tak slizský hajzl až to nebylo hezký. Moc sem se těšil i na můj objev z kopaček Russela Branda bohužel díky dabingu sem si nevychutnal jeho chutný britský přízvuk. Solidní rodinná komedie spíše situovaná pro menší děti. ()

stephano

Pohádka která si podle mého, až na závěr, nehraje moc s patosem a infantilnem. Po komentářích tady jsem čekal mnohem víc americké sračkovosti. Uteklo to rychle a docela sem se bavil. Jasný je to žánrově hlavně rodinný film. ()

Quendi

Adam Sandler mě překvapil výjimečně normálním hereckým výkonem, prostým přízemních vulgarismů(ačkoli občas to už docela balancovalo). Jinak je to ale jen další z řádky amerických rodinných pohádkových filmů. ()

pekas

Čekal jsem dle hodnocení zde slabotu, ta se ale nekonala. Naprosto pohodová rodinná Sandlerovka, kterou jsem mu, jako jeho snad všechny ostatní filmy, naprosto sežral. Opět žádný filmový skvost na intošské debaty, ale poctivá a zábavná romantická komedie. Já Sandlerovky můžu a tuto vidím za pěkné čtyři hvězdy. ()

Guinivieve

Za sebe bych dala tak jednu až dvě hvězdičky, ale můj sedmiletý syn byl tak nadšený, že musím přidat. Nesmíme zapomínat, že to je film hlavně pro děti. ()

jafuska

tento film se opravdu povedl, sice je to hlavně pro děti, ale mělo to grády, hlavně to morče bylo srandovní, to jsem se hodně pobavila,fakt dobře povedená komedie, rozhodně doporučuji, ()

Lumpus

Vůbec nic jsem od toho nečekal, spíše sedm se na to podíval ůplnou náhodou a hle vcelku vtipné kaše se mi dostalo. Člověk samozřejmě nesmí mnoho očekávat a už vůbec ne nějakou oduševnělost, ale dá se to zkouknout jako odpočinkový filmek který neurazí ale nenadchne. Bonus pro mě byla viditelná propagace nejlepších aut na světě- Ferrari ()

ondey

Mmmm, Disney morče zaručeně pobaví 5ti leté děti. Zbytek filmu ale pro ně není. Jenže pro koho je? Pro přiblbla? ()

eFOXsize

Na rodinný film mi to vlastně nepřišlo vůbec špatné. Je to takové miloučké. Sandler je tu přijatelný, co se týče jeho bláznovských výstupů :-) Myslím, že i pro starší děti je to hezký film (za to je jedna *). Mně osobně tam nic nevadilo, ani mě nic neoslovilo. Takový pohodvý film, nijak nesrší vtipem (nejvtipnější je tu morče). Pár scén bylo opravdu povedených. Když není nálada na řádnou komedii, ani na nic těžkopádného či horor, vřele doporučuji. Za mě 2*, za to, že se bavila i děcka 3*. ()

Daryl.Dixon

Rodinná komedie, která je více zaměřená na dětského diváka, pro něhož to bude super zážitek. Jinak nebýt morčete Bulvy, které díky vypouleným očím neustále vypadalo, jak když mu vlétla vosa do rekta, tak bych se držel tří hvězdiček. Ty vytřeštěné oči možná budou následek jeho stravování, protože když do býložravce nacpete hamburger a marshmalow, tak mu to musí dělat tlak na mozek. ()

Fenris 13

Ehm, při četbě komentářů se skoro bojím sem napsat, že se mi ten film líbil a posloužil mi jako příjemná oddechovka pro nedělní odpoledne. ()

Brano odpad!

Takúto hlúposť človek nevidí každý deň. Toto akože má byť komédia? Humor hodný päťročných detí. Čudujem sa vôbec, že sa Sandler dal upísať na niečo takéto. Strata času! Ani raz som sa nesmial. Cele mi to prišlo trápne a bez nápadu. Vidieť to už viackrát rozhodne nechcem. ()

adamix

Je to dobré, možno nie to najlepšie, čo by niekto od Sandlerovky očakával, ale dá sa na tom pobaviť a vlastne to ani nenudí, pokiaľ sa do toho dokážete vžiť. Ja so svojím menším bratom to sledujeme každoročne na DVD a vždy sa na tom parádne nasmejeme, ale skôr z takej nostalgie. Preto tie štyri hviezdy. Ináč ma vždy pobaví Sandlerovo mobilné zvonenie, kečup na Brandonovom ksichte alebo na veľkých očiach domáceho morčaťa. Toto je u mňa výnimka, ináč by som hodnotil podobne ako ostatní. ()

Mum

Pěkná oddychovka. I podle mého názoru patří k průměrným Sandlerovkám. Průměrné Sandlerovky mě ovšem vždy výborně pobaví - na rodinnou komedii je to super a určitě pobaví všechny věkové kategorie. Dávám 70% ()

Saljack

Prostě jinak nemůžu než za 5*. Sandlera mám prostě rád a sedí mi. Navíc morče Bugsy je naprosto skvělé. Námět je originální a člověk se u toho směje od začátku do konce. ()

ali-n

Hm. Máme problém. Adamovi sa stále nejak nedarí stiahnuť dva prúdy do jednej rieky - no skrátka, on ani nie je tak skvelý komik, ale uznávam, že zábavný byť dokáže. Lenže v tomto prípade to nevyšlo. Ako spomína imf, Rob Schneider ho odstavil na druhú koľaj len pohľadom. Ale dobre, dajme tomu. Kde je ale príbeh? Teda on tu nejaký je, ale ... dajme tomu podruhý raz, keďže si uvedomujem, že je to v podstate rozprávka. Ibaže to je problém najväčší. Dokopy z toho teda ulietavajú bulvy len jednému morskému prasaťu. 8-) MOJE NAJ - Pre mňa Skeeterova víťazná reč. No najmä vďaka prekladateľovi. Ono to ani tak nebolo vtipné .. ale viete mi povedať, odkiaľ kurnikšopa vytiahli Russela Branda? :-))) ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)