VOD (1)

Série(4) / Epizody(125)

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiální text distributora)

Trailer

Falco.araea

Už chápu ty ty hlášky "Hej Ouško" a "Máme použít na rizoto použít kroupy, hrách, kuskus nebo tajnou myškavěc." Něco takového se u nás v rodině používá tak desetkrát denně, ale mě tento kulturní skvost osobně minul, takže jsem musela dohánět už jako větší. A přes nechutný dabing a kýč kýč hnusný kýč je to prostě super! ()

Tongo

Vzpomínám si jak jsem se na pár dílů díval když jsem byl malý, avšak u mě tento dětský seriál který má děti "učit" moc nebaví a ani se mi nelíbí .Jo a z Mickyho se stal učitel který vám kouká do duše když se vás ptá na otázku : Chtěly by jste se podívat do mého klubíku ?! VIDÍM ŽE ANO !!! . No ale i přes to všechno to furt není žádná hrůza(narozdíl od jiných dětských seriálů), takže za mě to jsou 3 hvězdy . ()

MM_Ramone

S trojrozmernými počítačovými animáciami pre mňa všetky známe postavičky od Walta Disneyho - Mickey, Donald, Minnie, Goofy, Daisy a aj Pluto, stratili svoje kúzlo. Toto je ako keby som sa pozeral na demo nejakej infantilnej, detskej video hry. Je to veselé, poučné, farebné... pre tých najmenších divákov zrejme úplne vyhovujúce. Ale mne sa strátka tento typ animácie vôbec nepáči, zvlášť v spojení s disneyovskou klasikou. Takže túto televíznu "Klubovňu Mickeyho Mousa" už asi viac krát nenavštívim. * ()

Rarity_MLP

Velice hloupý pseudoseriál pro děti, vhodný tak maximálně pro malé vygumované Američánky. Není zde nic co by mělo malého diváka naučit něčemu novému, poučit jej, přivést k zamyšlení se, nebo alespoň pobavit. Mickey Mouse a ostatně všechny postavy jsou zřejmě bývalými chovanci psychiatrické léčebny, jelikož tak velká míra sebezapření vlastního mozku se prostě nemůže u zdravého člověka/myši/psa/kachny vyvinout. Děj je samozřejmě minimální, většinou točící se okolo banality např. ztraceného hrníčku, který se postavy snaží řešit naprosto nesmyslným a zdlouhavým způsobem. Zakončení každého dílu poté probíhá retardovaným tanečkem a ukrytím celého Klubíku pod zem. Po grafické stránce se jedná o ubohost, takže ani zde nehledejte něco pěkného. Hodnotím jednou hvězdou, protože ačkoliv se jednoznačně jedná o odpad, přeci jen trocha té zábavy se dá najít, pokud pořad sjedujete se svými kamarády tak po šestém pivu. ()

kulyk

Každé ráno jsem vzbuzen výkřiky ,,mámo, táto, támo, myš! Kaši ci, kašíí. A bonbo. Bombóoo" (Chvilka pauzy na přemýšlení o tom, které další potřeby se naléhavě hlásí o pozornost). ,,Mykýýý, Mykýho chlubík, Jo? Jo? Jo!" Takže se nevychcaný, s ranní erekcí a mordou, ve které se rozpouští i kvalitní kartáčky od herbadentu, dobývám do lenivého kompu, abych ,,už, ale už, tátoó, tátííí, táto, chlupík!!!" vypustil na světlo Bóžy mizerně animovanou, jednobrdózní píčovinu, která dětem vyhlodává do mozečků stejné díry, jako salva mrtviček těm na opačném konci spektra žití. S příběhy kreténů z klubu prokletých vstáváme, obědváme, večeříme, uleháme.... když přemýšlím, čím přitáhnout prapodivný šroubek u zásuvky, napadá mi, že pro rozřešení zavolám Myška věc.... jakmile zaslechnu ,,televize prima uvádí", chytají mě žaludeční křeče..... včera v tramvaji upadl nějakému harantovi cumel, já jej bryskně zvedl a vložil zpět do upatlané ručičky. Maminka onoho prďoly využila momentu k bleskové výchově, řkouc ,,a jak se říká, Pavlíčku? No? Kouzelné slůvko?" Moula plácl něco jako ,,keďuji", ovšem já se zamračil velice. Kouzelná slůvka přece jsou Myška, muška, Mickey Mouse! No do tyče (aby děti neomdlely). Přínos Myckeyho blbíku v podobě návodných rad dětem, jak počítat, rozeznávat barvy, tvary, nebo třeba nemoci a novotvary, naprosto přebíjí fakt, že jde o nehoráznou likvidačku všech rodičů, co nejsou na heroinu. Jedna hvězda za to, že Disneyho zmrdík nemá ještě delší stopáž. ()

• I v originálním znění říká Mickey úvodní větu v češtině. Tato věta zní: „Myška, muška, Mickey mouse.“ (Standey)