Mickeyho klubík (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Nicole Dubuc
  • borohub

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5%(22.10.2015)

• Vančura

Výplach mozku srovnatelný snad jen s Teletubbies. Vzpomenu-li si ale na původní kratké animáky s Mickey Mousem, které dělal Walt Disney v 30. letech, přijdou mi v podstatě stejně debilní, tzn. jsme zde svědky pozoruhodné kontinuity estetiky, která definovala západní pojetí roztomilosti, v kombinaci s idiotskou komikou, trvající přes 70 let - fascinující! Díkybohu za Bukowského a jeho pokus o de-disneyfikaci.(31.12.2011)

• drake31

S Mickeyho Klubíkom je to tak, že sami od seba si to nikto nepozrie ... myslím tých odrastených jedincov. Dôvod je jasný. Pretože všetko čo sa tam deje ovládate, a samozrejme všetko čo sa tam deje je pre vás/nás hlúpe. Ale kvôli svojim ratolestiam o ôsmej ráno vstanete a pozeráte to s nimi aj napriek tomu utrpeniu čo vám to spôsobuje (a to nehovorí o českom dabingu ktorý je naprosto hrozný !). Nepopieram že niektoré časti ma bavili, ale niektoré sú tak výsostne hlúpe že moja tvár sa zafarbí do červena a chrlím jednu uštipačnú poznámku za druhou, a ani vulgarizmy nie sú výnimkou. Pre deti je to fajn, niečomu sa určite priučia, len tvorcovia by sa mali zamyslieť nad používaním Myškanástroja nad každou prkotinou :)(28.2.2013)

• MM_Ramone

S trojrozmernými počítačovými animáciami pre mňa všetky známe postavičky od Walta Disneyho - Mickey, Donald, Minnie, Goofy, Daisy a aj Pluto, stratili svoje kúzlo. Toto je ako keby som sa pozeral na demo nejakej infantilnej, detskej video hry. Je to veselé, poučné, farebné... pre tých najmenších divákov zrejme úplne vyhovujúce. Ale mne sa strátka tento typ animácie vôbec nepáči, zvlášť v spojení s disneyovskou klasikou. Takže túto televíznu "Klubovňu Mickeyho Mousa" už asi viac krát nenavštívim. *(5.2.2011)

• Gemini

Až budou Avengers bojovat s čiročirým Zlem, bude ho s největší pravděpodobností reprezentovat sestava Disneyho nejvěhlasnějších postaviček v čele se Zlou Inkarnací Mickeyho Mouse Z Mickeyho Klubíku (za nímž budou následovat zlé inkarnace Kačera Donalda, Goofyho, Minnie, Daisy a Pluta;)), protože pouze tento odporně vybarvený a na Disneyho tvorbu strašidelně odfláknutý Mickey (a samozřejmě vše kolem něj) se může s takovou výzvou popasovat "se ctí". Nevěřil bych, že Disneyho studio dokáže v roce 2006 vyplodit něco, co nemá vizuálně daleko k o dvanáct let staršímu kanadskému Rebootu, ale je to tak - a to, že se to hrdě prsí o pět a více let později do programu komerčních televizí, ale o dalších pár let později dokonce na veřejnoprávní Déčko, to se už blíží definici katastrofy. Ale ono nejde jen o formu, i když přidaná hodnota v podobě toho, že česky dabovanému přiškrceně kvákavému Donaldovi není půlka věcí vůbec rozumět, je taky vyloženě "pecková". Totiž co se týká obsahu, můžete se těšit na mé oblíbené děsivé pauzy po otázkách pro publikum (které má na jednu stranu být dost staré, aby umělo docela rychle počítat do dvaceti, ale na druhou se má bavit tím, že Goofy není schopný za celý díl říct správně dvouslovné zaklínadlo), skrz které mají děti pomoci Mickeymu a jeho partě řešit různé zapeklité úkoly (s deus ex myšinou v podobě "ouška" nabízejícího několik předmětů pro tu kterou příležitost). Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ty úkoly často neměly úplně nesmyslná řešení - třeba když se od začátku dílu hrozně spěchá, aby si Daisy mohla procvičit taneček a stihla vystoupení na nějaké slavnosti, a cestou na místo se uprostřed posledního kopce partě rozbije auto, tak řešení problému zní "vystoupíme a půjdeme do toho velkého kopce tak jak to je v poslední části Daisyina tanečku, což je náhodou pár kroků rovně", čímž to samozřejmě stihnou dříve než kdyby auto vytlačili ten kousek nahoru a dojeli na místo;) Jistě, v USA může chůze představovat v ohledu osobní přepravy novátorské řešení:), ale PROBOHA, TO SE OPRAVDU MAJÍ NAŠE DĚTI DÍVAT NA TAKOVÉHLE ANI NE POLOVIČATÉ SRABÁRNY, KTERÉ MAJÍ ZA CÍL JENOM NAVYKNOUT JE NA ZNAČKU DISNEY, a aby to nebylo tak okaté, vydávají se za naučný pořad pro děti??? Díky, nechci. Základní myšlenka by byla dobrá, kdyby si s ní někdo dal trochu víc práce než "hele nafrkáme tam ty kreslouny, uděláme to ve 3D, moc se s tím nemažte, je to pro děcka, tak to klidně může řvát základními barvami, a když tam budou hopsat a zpívat, tak to bude OK". To radši ráno dětem nechám rozsypat bednu se stavebnicí. Takže hophop hophop hop hopity hop, 40%. PS: LoboTomiovu hitparádu zatím vede díl, v němž se dozvíte, že až budete potřebovat zvednout třiceticentimetrový gumový míček, bude na to nejlepší pinzeta, potom že kdyby se vám stalo, že se vám dítě nebo Goofy vzpříčí mezi ozubené soukolí tak, že je v něm natažený jako pan Burns v té mašině, co vždycky o týden ošálí smrt, je potřeba nalít mu na rozkrok láhev šampónu, aby se to celé promazalo, a kdyby vám nestačilo, že si potom má dítě nebo Goofy pochválit jak má hebké vlasy (na hlavě), tak potom můžete nasednout zády na spodní konec klouzačky, a vyjet pozpátku nahoru;) WTF?!(27.10.2014)