Mickeyho klubík (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Nicole Dubuc
  • matthew.17

Som strašne rád, že som bol odchovaný na šmolkoch, spidermanovy, princeznej sissi, xene, fantaghiro, malej morskej víle, káčerove... lebo keby som sa narodil neskôr a dožil som sa tohto, fakt neviem čo by zo mňa bolo. dnešná generácia hlúpne a nečudujme sa, keď takéto programy s nimi zachádzajú ako s debilmi. Toto je maximálne pre deti od jasličiek po prvý deň v škôlke.(2.4.2011)

• borohub

Tvl to jsem zase na malý okamžik postil omylem ČT:D a vyskočil na mě tenhleten děs.. jasný je to seriál cílený na děti, ale stejně? Co to má jako být? Tohle fakt musí dělat z těch dětí retardy.. Za mých mladých let podobné sračky nebyly a přežili jsme to, uvidíme co podobné shity nevalné kvality udělají z další generace, ale asi nás nic pozitiního nečeká.. 5%(22.10.2015)

My dospělí si o tom můžeme myslet co chceme. Pravda ale je, že děti to v určitém věku mají moc rády a je zde předpoklad, že i něco pochytí, nebo si to zopakují. Přeci jen mám za to, že věci které postavičky v klubu ukazují, je větší legrace představovat dětem sám. Ale dnes jsem díky této partě v klidu umyla okna. A to se počítá!(5.10.2018)

• Mahalo

Ani nevím u čeho začít, začnu asi u toho, že by se tento seriál měl radši zakázat, a veškeré info o něm zakopat hluboko pod zem, jestli je tohle pro děti tak nevím co z nich vyroste, ale asi to bude tak, že až budou mít problém tak zavolají "Hééj ouuuškoooo", až zjistí, že přiletí akorát šutr, kterým jim chce někdo rozmlátit hlavu, asi si hodí mašli, logika seriálu je asi jako u pravé blondýnky, seriálu dávám "Odpad!" nerad, radši bych vzal totiž toho kdo to daboval lopatou po hlavě.(5.7.2014)

• kingik

Vyšukej si svého Mickey Mouse. Maminko, podívej se, jak nám ten náš Danánek pěkně papá, a už vůbec nepláče. Bude to tím, že dávají v telce Mickeyho. Obrátíme toho našeho Nanánka k televizi, aby z toho taky něco měl. Táááák..no a koukej se dívat....Uáááááááááááááááá.....Proč si se rozplakal, co se ti nelíbí, broučku nehezký? Počkej, ještě jeden pokus....tááááák, a je to...Uáááááááááááááááá....ty zase řveš, ty ošklivý opičí potrate?! Co se ti, kurva, na tom nelíbí?!! Třetí pokus...táááák, pěkně pomalu...a je to....Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.....To snad není pravda, ani tomu ohyzdnému dítěti se to nelíbí. Ano, Mickeyho klubík se nelíbí ani dětem. Hrozí zdravotní újma na psychice. Mickeyho klubík své řady rozšiřuje o imbecilní děti, ale my máme našeho Papánka, z kterého roste génius a nechceme, aby se díval na hloupé, imbecilní myši a spol.. Pustíme ti Okna vesmíru dokořán. S Grygarem poznáš, co je Mickey Mouse. Synu náš, vzdělávej se, čerpej z naučných pořadů a obloukem se vyhni animovaným píčovinám. Co z toho plyne? Na tento ideologicky zabarvený seriál, který z vašich malých capartů udělá trosky, se rozhodně nedívejte. Nejedná se o rodinnou zábavu v kvalitním balení, ale o podřadný seriál z podřadné produkce, který je k vašim dětem na oko hodný a milý, ale ve skutečnosti je zlý a nenávistný, jako svého času strýček Jedlička. Pokud přece jen setrváte u tohoto nemožného seriálu, jsem žádostiv, jak svému dítěti vysvětlíte pojem "Myškavěc". A ne, rozhodně to není erotická pomůcka, s kterou vaší manželce děláte po večerech dobře, protože se jí přes její otylost nedostanete dál, než k jejím sloním nohám, abyste jí obdělal a uspokojil. Sledování je tedy na vaše riziko. Jo, a Božka, abych nezapomněl, ráno máš za úkol ten nepovedený plod naší lásky hodit do "bejby boxu", a hned potom na televizi odladit Disney Channel. Mé hodnocení: 0%(2.11.2014)