Mickeyho klubík (TV seriál)

• Česko

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 24 min

Nicole Dubuc
  • Anrie

Můj oblíbený ranní seriál, který vždycky nadzvedne mé sebevědomí. Pokaždé jsem moc ráda, že vím, jakou věc (myška věc) mám při dané situaci použít :D Dávám jednu hvězdičku, kvůli závěrečnému tanci toho psa.(10.6.2012)

• Driss

Animace jak ze staré dětské adventure pc hry, český dabing meckeyho je nehorázná ohavnost a o rozvíjení dětského intelektu při počítání myška-věcí vážně pochybuju. Prostě Mickey ztratil s 3D animací tvář a s tím i hrdost...(24.12.2011)

I když je úroveň značně nevyrovnaná, u některých dílů se skvěle bavím i jako dospělý. K čemuž přispívá i velmi dobrý český dabing. Zvláště Pete je mi hodně sympatický, ačkoliv má představovat ty špatné vlastnosti. Ale nebojte, on se vždy napraví. Některé vynálezy v Mickeyho domku by mu záviděl i James Bond.(14.3.2013)

Tak som sa úspešne vžil do predškolského veku a zadíval sa na trojrozmernú animovanú rozprávku so známymi postavičkami Walta Disneyho. Mala v sebe pôvab a čaro, ale ešte niečo : napr. v jednom príbehu bolo všetko spracované do "hry", kde deti ( diváci ) spolupracovali s myšiakom pri vyriešení spletitej cesty pri vyslobodzovaní Donaldovej milej. Bolo to pekné, pútavé a zábavné a hlavne iné.(9.10.2007)

• hhannie

Ta animace je příšerná a každý díl pitomý jak necky. :( Nemohu si pomoct.(17.11.2014)