poster

Kobylky nesou smrt (TV film)

 • USA

  Locusts: The 8th Plague

 • Slovensko

  Smrtiace kobylky

Horor / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2005, 85 min

 • mat.ilda
  odpad!

  "Hey buddy, mám skvělý námět na scénář, kobylky se přetransformují na masožrouty a uniknou z laboratoře, yes... zařvou všichni farmáři v okolí, yes... ale mám i pointu, naštěstí se v místě ohniska zdržuje skvělá veterinářka, která má zrovínka doma ještě skvělejšího entomologa, yes... a ty kobylky budou jen samci, který do dvou dnů zhebnou, takže jejich likvidace dostane reálný rozměr, yes... a s kobylkama si nemusíte dělat starosti, veškerou počítačovou animaci udělám doma na svým Aceru, yes... bude to skvělý, takže dostanu na to svý prachy?" "Oh yeah, chlape, máš je mít", řekl produkční a horor byl na světě. No a my ostatní se s tím budeme muset nějak vyrovnat, nejlíp po patnácti minutách přepnout na jiný kanál...(1.5.2010)

 • Diamant
  *****

  Silný a presvedčivý príbeh s minimálne dvoma veľkými posolstvami: 1. Človek si musí dávať veľký pozor pri vedeckom experimentovaní, pokiaľ môže zájsť... 2. Kým žijeme, stále máme šancu zmeniť svoj život, polepšiť sa, robiť pokánie... A čím skôr to urobíme, tým lepšie! ODPORÚČANÁ PRÍSTUPNOSŤ: Od 15 rokov.(18.3.2009)

 • Johannez
  odpad!

  Ano, čekal jsem jen to nejhorší a jsem spokojen. Digitální kobylky jsem ještě zvládl, ale co proboha ty vrtulníky?! Tvůrci asi měli k dispozici jen software pro animaci hmyzu a ten použili i pro letadla a helikoptéry - ale aspoň bylo čemu se smát. Zbytek už je totiž významně slabší, tahle agrodramata jsou prostě už ze své podstaty jen haldou ekologického hnoje. Navíc, když je ještě zabíjí hlavní hrdina jako byl tady - za všech okolností má pravdu, jí jenom BIO potraviny s BIO pesticidy a přivazuje se jenom ke stromům rostoucím na BIO farmách. Odporné.(17.1.2013)

 • LIVINGDEAD

  Ministerstvo zemědělství dohlíží na výzkumy ve státní laboratoři ve Virginii. Drby říkají, že se jim podařilo vypěstovat velice hrozivá sarančata. Kvůli jednomu pracovníkovi, se hmyz dostane ven. Sarančata se rozmnožují bleskovou rychlostí. Brzy hladový roj napadne území Californie. Skupina vědců a vojsko se snaží rozzuřený hmyz zadržet.(4.5.2009)

 • Campbell
  ***

  Takovej průměrnej eko horor. Chtěl jsem jít do podprůměru ale jelikož hororů s kobylkamy nějak moc není tak dám aspon ten průměr. Vlastně na jedinou konkurenci si ted vzpomenu snad jenom Locusts s Lucy Lawlessovou. Ale ani jeden není nijak extra, tenhle film mě potěšil snad jen pár umrtíma, ale jinak jde o klasické dílo se zvářetem zabijákem. Takže tu máme geneticky upravené kobylky, starostu který se nehodlá vzdát peněz a dva zachránce. Nenáročná zábava na jedno zhlédnutí. Ale třeba říct že kobylky jsou více cool než třeba tygr(tygr zabiják ještě ted to vydejchávám) nebo opice(bloodmonkey...Boha jeho).(30.12.2011)

 • - Natáčelo se v Bulharsku. (BMW12)