Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Spoločnosť Silogen vyvinula za účelom ochrany vegetácie geneticky upravené púštne kobylky, ktoré sa namiesto plodín živia hmyzom a živočíchmi. Kobylkám sa však podarí z priestorov laboratória uniknúť. Najprv napadnú len dobytok, ale netrvá dlho a pustia sa aj do ľudí. Tím vedcov na čele s Danom Cortesom teraz musí smrtiace nebezpečenstvo zastaviť... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

KREI 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je prostě stupidní na všech možných i nemožných úrovních jaké si lze ve filmu vůbec vymyslet... Na sarančata jedině v neprůstřelné vestě, helmě a s M16 v ruce... Totožnost mrtvol nezjistíme, z dokladů, mobilu, nebo snad podle SPZ auta v kterém je našli, musíjme počkat na pitvu a expertízu... Důležité informace netelefonujeme když je zjistíme, nejdřív nasedneme do auta, jedeme 200 po okrese a až budeme těsně před cílem tak telefonujeme... Ovšem na druhé straně je jako na potvoru blondýna která je zrovna teď naprosto hluchá... To je prostě těžkej maras film, po půlnoci na coolu jsme schopnej koukat na ledacos, ale tohle bylo fakt moc :D ()

Prochy38 odpad!

všechny recenze uživatele

Nezaslouží si to ani jednu hvězdičku. I když tam hraje moje oblíbená J. Benz. Film naprosto mimo. Trapný, hloupý, naivní a z diváků idioty dělající.... Škoda. Tato tématika se dá určitě zpracovat na úrovni. Ale ono je mnohem jednodušší udělat z toho trapný c-čkový horor s efekty natolik ubohými, že se člověk ani nestačí smát. Opravdu trapas. Příběh a jeho průběh natolik trapný, že to až bolí. Vědec, který neřekne jednu kloudnou myšlenku. Odborníci, kteří evidentně vůbec neví,.... a co se týče tradičního problému, tedy jednání postav v situacích, kdy jde o život, dech beroucí, kam je schopna režie zajít a jak moc dělat z lidí blbce. Kobylka, která proletí čelním sklem auta?? No pardon?? Ubohost tento film! ()

Reklama

mat.ilda odpad!

všechny recenze uživatele

"Hey buddy, mám skvělý námět na scénář, kobylky se přetransformují na masožrouty a uniknou z laboratoře, yes... zařvou všichni farmáři v okolí, yes... ale mám i pointu, naštěstí se v místě ohniska zdržuje skvělá veterinářka, která má zrovínka doma ještě skvělejšího entomologa, yes... a ty kobylky budou jen samci, který do dvou dnů zhebnou, takže jejich likvidace dostane reálný rozměr, yes... a s kobylkama si nemusíte dělat starosti, veškerou počítačovou animaci udělám doma na svým Aceru, yes... bude to skvělý, takže dostanu na to svý prachy?" "Oh yeah, chlape, máš je mít", řekl produkční a horor byl na světě. No a my ostatní se s tím budeme muset nějak vyrovnat, nejlíp po patnácti minutách přepnout na jiný kanál... ()

Johannez odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, čekal jsem jen to nejhorší a jsem spokojen. Digitální kobylky jsem ještě zvládl, ale co proboha ty vrtulníky?! Tvůrci asi měli k dispozici jen software pro animaci hmyzu a ten použili i pro letadla a helikoptéry - ale aspoň bylo čemu se smát. Zbytek už je totiž významně slabší, tahle agrodramata jsou prostě už ze své podstaty jen haldou ekologického hnoje. Navíc, když je ještě zabíjí hlavní hrdina jako byl tady - za všech okolností má pravdu, jí jenom BIO potraviny s BIO pesticidy a přivazuje se jenom ke stromům rostoucím na BIO farmách. Odporné. ()

Diamant 

všechny recenze uživatele

Silný a presvedčivý príbeh s minimálne dvoma veľkými posolstvami: 1. Človek si musí dávať veľký pozor pri vedeckom experimentovaní, pokiaľ môže zájsť... 2. Kým žijeme, stále máme šancu zmeniť svoj život, polepšiť sa, robiť pokánie... A čím skôr to urobíme, tým lepšie! ODPORÚČANÁ PRÍSTUPNOSŤ: Od 15 rokov. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Bulharsku. (BMW12)

Reklama

Reklama