Kobylky nesou smrt (TV film)

Locusts: The 8th Plague

Smrtiace kobylky

Horor / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2005, 85 min

• mat.ilda

"Hey buddy, mám skvělý námět na scénář, kobylky se přetransformují na masožrouty a uniknou z laboratoře, yes... zařvou všichni farmáři v okolí, yes... ale mám i pointu, naštěstí se v místě ohniska zdržuje skvělá veterinářka, která má zrovínka doma ještě skvělejšího entomologa, yes... a ty kobylky budou jen samci, který do dvou dnů zhebnou, takže jejich likvidace dostane reálný rozměr, yes... a s kobylkama si nemusíte dělat starosti, veškerou počítačovou animaci udělám doma na svým Aceru, yes... bude to skvělý, takže dostanu na to svý prachy?" "Oh yeah, chlape, máš je mít", řekl produkční a horor byl na světě. No a my ostatní se s tím budeme muset nějak vyrovnat, nejlíp po patnácti minutách přepnout na jiný kanál...(1.5.2010)

• Johannez

Ano, čekal jsem jen to nejhorší a jsem spokojen. Digitální kobylky jsem ještě zvládl, ale co proboha ty vrtulníky?! Tvůrci asi měli k dispozici jen software pro animaci hmyzu a ten použili i pro letadla a helikoptéry - ale aspoň bylo čemu se smát. Zbytek už je totiž významně slabší, tahle agrodramata jsou prostě už ze své podstaty jen haldou ekologického hnoje. Navíc, když je ještě zabíjí hlavní hrdina jako byl tady - za všech okolností má pravdu, jí jenom BIO potraviny s BIO pesticidy a přivazuje se jenom ke stromům rostoucím na BIO farmách. Odporné.(17.1.2013)

• Standic1

Lituji, že jsem se na tuhle věc vůbec koukal:D Ty efekty byly snad ty nejhorší co jsem viděl (třeba když kobylka prolítne krkem kluka - zdálo se mi že tam jen někdo v programu malování udělal červenou skvrnu a přidal nějaký ten cákanec na efekt). Čekal jsem od toho aspoň dobrou "Béčkovinu" jako jsou třeba Slimáci, ale to jsem se šeredně spletl. Pokud uvažujete, že byste se na to koukli, tak to radši rychle zabalte a koukejte těch 85 minut třeba do stropu... Bude to mnohem lépe využitý čas.(27.9.2010)

Silný a presvedčivý príbeh s minimálne dvoma veľkými posolstvami: 1. Človek si musí dávať veľký pozor pri vedeckom experimentovaní, pokiaľ môže zájsť... 2. Kým žijeme, stále máme šancu zmeniť svoj život, polepšiť sa, robiť pokánie... A čím skôr to urobíme, tým lepšie! ODPORÚČANÁ PRÍSTUPNOSŤ: Od 15 rokov.(18.3.2009)

• KREI

Tenhle film je prostě stupidní na všech možných i nemožných úrovních jaké si lze ve filmu vůbec vymyslet... Na sarančata jedině v neprůstřelné vestě, helmě a s M16 v ruce... Totožnost mrtvol nezjistíme, z dokladů, mobilu, nebo snad podle SPZ auta v kterém je našli, musíjme počkat na pitvu a expertízu... Důležité informace netelefonujeme když je zjistíme, nejdřív nasedneme do auta, jedeme 200 po okrese a až budeme těsně před cílem tak telefonujeme... Ovšem na druhé straně je jako na potvoru blondýna která je zrovna teď naprosto hluchá... To je prostě těžkej maras film, po půlnoci na coolu jsme schopnej koukat na ledacos, ale tohle bylo fakt moc :D(27.9.2014)

• - Natáčelo se v Bulharsku. (BMW12)