poster

Kobylky nesou smrt (TV film)

 • USA

  Locusts: The 8th Plague

 • Slovensko

  Smrtiace kobylky

Horor / Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2005, 85 min

 • Godhaj
  *

  ,,A kdo nám to dokáže? Třeba uklouzl a spadl do větráku.“ Vraždící kobylky mi nepřijdou jako dobrý nápad. U žraloků, krokodýlů a hadů je příjemné, že může divák fandit konkrétnímu tvoru, kdežto tady sužuje americké obyvatelstvo beztvarý roj kobylek, které občas postavy nazývají i sarančaty. Příběh je snůška těch nejnudnější klišé ze všech monster movies. Herci jsou průměrní, ale zrovna ne dvakrát sympatičtí, v paměti mi ale zůstali jen hlavní hrdina Colt a jeho šílený účes a jeden ze záporáků, který má namalovanou pusu rtěnkou. Prostě nuda, nuda, šeď, šeď.(26.12.2013)

 • Peytl

  Začneme s konfrontací s nejpovolanějším, a promrskáme si název. Svatá pravda, viď, Peytle? No, co bych ti lhal, svatý Otče, tedy, sorry, papeži, stálo to za hovno, ale reklamy ušly, ty byly jen tak skoro na pitchu. A co trikoty, smím-li být ještě tak neodbytný, Bože náš na nebesích, nejkrásnější a nejchytřejší? Chceš-li pravdu, černoprdelníku, pak ti musím odpovědět, že stály méně, než za svatou stolici, na kterou si sedne Verbitch, hned po tom, co ti urve kulyk s jezinkou tvou nablblou hlavu...při svatý prdeli, takový votázky...zlatej hitlerjugend. Uctivě děkuji za rozhoror. Film byl stejně napínavý a dokonale intelektuální, zkrátka stejně jako intérvyjů s Vaším pánem, děti. Modlete se všichni za nespatření těchto ďábelských obrázků a kdo by byť jedním očkem spatřil mikro sekvenci tohoto! , kterážto by byla kratší pikosekundy, ať okamžitě odříká dvacet peytlenášů, avšak neručím za to, že mu nepřistane kule v játrech a na místě nezcepení, sorry za vykrádačku. Nicméně, díky místním juvenilům, se asi nestane, že bych byl pochopen....(4.9.2013)

 • mat.ilda
  odpad!

  "Hey buddy, mám skvělý námět na scénář, kobylky se přetransformují na masožrouty a uniknou z laboratoře, yes... zařvou všichni farmáři v okolí, yes... ale mám i pointu, naštěstí se v místě ohniska zdržuje skvělá veterinářka, která má zrovínka doma ještě skvělejšího entomologa, yes... a ty kobylky budou jen samci, který do dvou dnů zhebnou, takže jejich likvidace dostane reálný rozměr, yes... a s kobylkama si nemusíte dělat starosti, veškerou počítačovou animaci udělám doma na svým Aceru, yes... bude to skvělý, takže dostanu na to svý prachy?" "Oh yeah, chlape, máš je mít", řekl produkční a horor byl na světě. No a my ostatní se s tím budeme muset nějak vyrovnat, nejlíp po patnácti minutách přepnout na jiný kanál...(1.5.2010)

 • Prochy38
  odpad!

  Nezaslouží si to ani jednu hvězdičku. I když tam hraje moje oblíbená J. Benz. Film naprosto mimo. Trapný, hloupý, naivní a z diváků idioty dělající.... Škoda. Tato tématika se dá určitě zpracovat na úrovni. Ale ono je mnohem jednodušší udělat z toho trapný c-čkový horor s efekty natolik ubohými, že se člověk ani nestačí smát. Opravdu trapas. Příběh a jeho průběh natolik trapný, že to až bolí. Vědec, který neřekne jednu kloudnou myšlenku. Odborníci, kteří evidentně vůbec neví,.... a co se týče tradičního problému, tedy jednání postav v situacích, kdy jde o život, dech beroucí, kam je schopna režie zajít a jak moc dělat z lidí blbce. Kobylka, která proletí čelním sklem auta?? No pardon?? Ubohost tento film!(1.12.2013)

 • LIVINGDEAD

  Ministerstvo zemědělství dohlíží na výzkumy ve státní laboratoři ve Virginii. Drby říkají, že se jim podařilo vypěstovat velice hrozivá sarančata. Kvůli jednomu pracovníkovi, se hmyz dostane ven. Sarančata se rozmnožují bleskovou rychlostí. Brzy hladový roj napadne území Californie. Skupina vědců a vojsko se snaží rozzuřený hmyz zadržet.(4.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace