poster

Informátoři

 • USA

  The Informers

 • Německo

  Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Píčovina o vztazích mladých a bohatých, kteří si chtějí vrznout a nedělá jim to největší problém. Tihle bohatí a mladí si totiž myslí, že si všecko koupí. Krom šukání, což je vlastně rutina, tak i Thorntona a Rourkeho do tohodle filmu, což je vlastně píčovina, protože oni v takovýchto filmech nemaj vůbec co dělat. Omlouvám se, že jsem sprostej, ale tohle je fakt odporná sračka, na kterou se nemůže hrabat ani Melrose Place a sledovat tyhle kryply jak si žijou a využívaj jednoho za druhým, namlátil bych jim tak, že by je nedokázali zpravit ani v té nejvíc sourkomé plastické chirurgii na světě, která by podle jejich maminků a tatínek dokázala naprosto všecko...šmejdi.(25.8.2009)

 • kleopetra
  *

  co tím chtěl básník říci?(1.10.2009)

 • AD P
  **

  Tvorca sa snazi rozohrat viac pribehov, ale akosi sa mu to nedari.Dej je bez hlbsieho zmyslu a jednotlive sekcie vobec nie su dotiahnute do konca.Mnohe nemaju ani spojenie takze je to len take rozpravanie o nicom.Snazi sa vyvolat v divakoch emocie, ale efekt je nulovy.2 je maximum.(1.3.2010)

 • dr.horrible
  *

  nie(9.4.2013)

 • Subjektiv
  **

  Ach ty mozaikové filmy... Člověka to vláčí od ději k ději, a to nejspíš jen proto, aby bylo zapřeno, jak útržkovité a málomluvné ty děje jsou, jak málo lze do člověka za tu chvilku nahlédnout, zvlášť když mnohdy hledíme na stále stejný aspekt. Všechno to víří a míří k jednomu středobodu, do kterého to všechno vteče. Tento film je výjimkou v tom smyslu, že než k tomu došlo, vrazil na místo středobodu kdosi špunt a. Snad se to tak více podobá životu, ale dopad i sdělení mizí - vždyť život aby něco sdělil, potřebuje víc než A x B = 94 minut - život nemluví úsporně.(31.10.2009)

 • - Brandon Routh měl ve filmu hrát upíra Jamieho, ale jeho scény byly na poslední chvíli zrušeny, takže se ve filmu vůbec neobjeví. (HellFire)

 • - Mickey Rourke a Kim Basinger se spolu během natáčení vůbec nesetkali. K tomu došlo až na samotné premiéře filmu. Od jejich posledního společného setkání uplynulo neuvěřitelných 23 let. Naposledy se viděli v roce 1986 při natáčení snímku 9 a 1/2 týdne. (Agatha)

 • - Poslední film ve kterém hraje Brad Renfro. (FilmFan24)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace