Informátoři

Informers

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2008, 94 min

• milka

Asi jeden z nejnudnějších a nejzbytečnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Hromada nudných a klišoidních příběhů, které by samostatně neutáhli ani 20minutový seriál je tu zabaleno do mozaikovitého vyprávění, které skončí vlastně nijak. Navíc zde hraje hromada známých herců, kteří evidentně nevědějí co mají hrát. Při natáčení tohohle filmu se muselo spotřebovat evidentně hodně drog. Škoda, že nám žádné z nich nepřibalili k filmu.(2.8.2010)

• Dever

Soundtrack Christopher Young: 1. New Gold Dream - Simple Minds ,2. Dance Hall Days - Wang Chung ,3. Shadows of the Night - Pat Benatar ,4. Only You - Justin Meldal-Johnsen/Jason Falkner/Justin Stanley/Dave Palmer ,5. Safety Dance - Men Without Hats ,6. I Ran (So Far Away) - A Flock of Seagulls ,7. Cars - Gary Numan ,8. The Devil Made Me Do It - 7Ray ,9. Gone For Good - Justin Meldal-Johnsen/Jason Falkner/Justin Stanley ,10. Another Night - Justin Meldal-Johnsen/Jason Falkner/Justin Stanley ,11. In a Scarlet Sky - 7Ray(11.5.2011)

• Slimakovec

94 minut nudy, 94 minut, který by byly zábavnější, i kdybych sledoval závody šneků. Nemám odvahu se na to kouknout znova, i kdybych za to byl placenej. Nevim, o čem to bylo, nevim, proč můj výběr padl zrovna na tohle, ale vim, že bych si z cesty, při který jsem to sledoval, odnesl víc, i kdybych zavřel oči.(4.9.2009)

Filmové puzzle. Negativní atmosféra. Společenský rozklad. Mě to bavilo! Zazobaná smetánka zde rozjíždí kolotoč drog, sexu a od toho se odvíjejících podrazů, takže vlastně působí jako ta nejposlednější spodina. Autoři se nesnaží natočit další Lásku nebeskou ani nechtějí šokovat. Hrdiny tohoto příběhu totiž pojí něco jiného. A ve výsledku je to něco, co má mnohem drsnější dopad.(14.6.2012)

• ZackSawyer

A já se těšil na to krimi, avšak jedno unesené dítě krimošku nedělá :-( Sex, drogy, sex s každým a různé drogy. Deprese z toho že mám všechno a vlastně nic. No nic dám si drogy a sex s tím s kým jsem ho ještě neměl nebo i s tím s kým už byl. Do toho si trošku šlehnu. Nic víc, nic míň. No a na úsvitu nových časů nejen v L.A. se nám objeví jedna zákeřná nemoc. P.S.: Ani herci to nezachránili :-((26.8.2009)