Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

gezper

Místy vtipné, místy trapnější, parodie na SW je vyvrcholením v půlce filmu - takový Darth Vibrator má něco do sebe. Celkově je rozjezd dosti divný, chytlo mě to až někdy v třetině, a konec opět slabší. Ale např. romantický netradiční párek je kupodivu na svou extravaganci docela uvěřitelný. Jo a taky jsem se bohužel dozvěděl, co je to bludný Holanďan a dvojitý bludný Holanďan, bez čehož bych se i docela obešel. [60%] ()

Keytt

Tato nevšední "romantická" komedie, v rámci daného žánru, pravděpodobně plní svůj účel. Nicméně mi tento nevkusem namíchaný koktejl humoru příliš nechutnal. Snímku nelze upřít několik nadprůměrných hlášek a herci z porno týmu byli, na rozdíl od ústřední dvojice, zábavní. Ta byla totiž dost suchá a ani umělý křečovitý úsměv Elizabeth to nezachránil. Na Zacka a Miri zřejmě do zítra zapomenu. ()

rytir1

Skvělá komedie a nevšední romantika. Sice ne aby si z ní člověk sedl na zadek, jak tu ostatní píší a osobitý humor Kevina Smithe není zas až tolik jen pro ty slabší povahy, ale na čtyři hvězdy má. Seth sice táhne vesměs vše sám a film stojí především na jedné hlášce, ale nápad na komedii, kde lásku dvěma otevře až porno nebyl špatný. ()

zigy

Sociální drama o dvou loserech - kamarádech, kteří najdou řešení své tíživé majetkové situace v natáčení pornofilmu....a užijí přitom tolik legrace a ještě se do sebe zamilují.....pitomé, že? Avšak právě tím vtipné, a jak! Tenhle film si nebere servítky, tak slabší povahy, bacha. ()

Igy007

Upřímně si nejsem jistá, zda by se mi film líbil stejně, kdyby hlavní roli hrál někdo jiný než komediálně nadaná Banks. Zalíbila se mi v malé roli ve 40 let panic; ona je opravdu srandovní. Dávám 4 hvězdy, ale vlastně nevím, jestli je to správné hodnocení. Ale asi jó, neb na 5 to není a kromě té Banks jde vlastně o průměrnou, vůbec však ne špatnou předvídatelnou oddechovku s dobrým nosným nápadem. Takže jedna jde jí a 3 filmu jako celku. ()

Hadascz

Kevin Smith opět předvedl, že i točit porno může bejt romantika;) ale asi ne taková jako je všeobecný obecenstvo zvyklý ;) na to se tu moc fuckuje ;) Výborná záležitost a další krok na to stát se smithofilem ;) ale to si myslím, že nebude takovej problém ;)) Druhé shlédnuté-Už jsem Smithofil ;) a prostě i když je to do komerce tak Kevin Smith je Kevin Smith - STAR WHORES!!!! ;)) ()

gejzuško

Priznávam, svoju Smithofilnosť, ale tu som ostal, hoci príjemne pobavený, ničím nerušený, tak trochu sklamaný. Príjemne napísané postavy (Rogen rovnaký ako minule no stále mu žeriem ten jeho žabákovský kukuč a kudrny, Banks neuveriteľne krásna a milá), skvelé vedľajšie osadenstvo, fajn námet, dobrá muzika, ale stále nie dosť cool nato aby som si povedal, že to nie je blbina od Smitha, ale blbina, ktorá nie je ničím inteligentná ani výraznejšie zaujímavá. Prvé dve tretiny sú rozbehnuté a šťavnaté ( a to doslova :), ale finálna tretinka už proste len rýchlu alarmuje na GRAND FINALE, ktoré muselo prísť. Ale vtáka mi do huby (doslova:D), nemám lepšie riešenie, ani konkrétnu výtku, Smith je Smith a ja mu to žeriem, na prvý krát však ostávam pri tomto hodnotení, uvidíme aký vzťah si vypestujem. TAK SEM S TÝM PÁRKOM!!! ()

SNovotny86

Od spojení Kevina Smitha - tvůrce Affleckových lepších filmů (Chasing Amy, Dogma) a především již legendárních The Clerks - a Setha Rogena (který exceloval v Apatowově Zbouchnuté) jsem očekával nekonvenční komedii, plnou velmi černého humoru a trefných hlášek ("Let us fuck!" mě bude ještě dlouho rozesmívat). Už jen fakt, že dávám 3 hvězdičky ukazuje na to, že mé očekávání bylo naplněno. Elizabeth Banks dostala konečně víc prostoru i ve větším filmu (vedle Marka Wahlberga v The Invincible ji to ale také svědčilo) a romantická komedie ji opravdu sedí. Hledání dvou hrdliček je zde protkáno "prcičkovsky" erotickými scénámi, což je model ne neobvyklý, avšak pod Smithovou taktovkou skvěle fungující a působící inteligentně. Nic převratného však nečekejte. ()

Just_Zdeny

Dlouho jsem uvažoval mezi 3 a 4 hvězdičkami. Za oroginalitu by si ty 4 zasloužil, ale omlouvám se všem, co nejsou na takovou kadenci slov let's fuck and suck zvyklí (já z Californication naneštěstí ano), takže mi to zas tak nové nepřijde. Ale jako romantická komedie je to moc příjemný film, takže za 3 ;-) ()

inuyasha

Dlouho jsem se tak upřímně nezasmál. Skvělá komedie, jen je škoda, že se to zvrhlo směrem k romantice a nezůstalo to u toho, že Zack i Miri mají oba koule. Pro mě 4 a půl. ()

canco

Takže podľa môjho názoru jedna z naj priekopníckejších komédii aké som doteraz videl.....má to zaujímavý príbeh a keď si už myslíte že viete čo príde tak sa stane úplne niečo iné.... síce je od začiatku jasne čo sa stane z hlavnými hrdinami ale medzi tím si užijete kopu srandy a nečakaných zvratov.... štyri hviezdičky dávam za ten velmi romantický koniec ktorý mi pripadá ako nedopovedaný.....keď to zhrniem tak komédia na nudný večer ako vyšitá a môžte si byt istý že vám zdvihne náladu.. ()

LukashX

Tento film Kevina Smithe je trošku jiný, než na co jsem u něj zvyklý. Už jen postavami, které nejsou z New Jersey a nemají nic společného s postavami z předchozích Smithovo filmů. Ve vedlejších rolích uvidíme sice Jasona Mewese, ale ne coby Jaye. Hraje tam i Jeff Anderson, ovšem ne Randalla. Jsme zkrátka jinde, v Pittsburghu. Tam spolu bydlí Zack a Miri, jsou kamarády již od střední a nakonec to dají dohromady za těch nejbizarnějších okolností - při natáčení společného porna aby vydělali na nájem. Film je plný vtipných a zároveň duchaplných hlášek, srandovních situací a vůbec, je to Kevin Smith tak jak ho mám rád a jak mne baví. Hravý, zdánlivě nedospělý, přesto však plný životního moudra. ()

oceanic6

Seth Rogen a Elizabeth Banks v komédii s dialógmi ostrejšími ako britva :) Dopredu upozorňujem všetkých, že na tento film treba byť naozaj pripravený. Množstvo nadávok (obrovské množstvo) a iných slovných spojení a viet, ktoré urážajú každého a všetko, totiž možno nepredýcha každý. Komu sa to podarí, dostane jednu z najlepších komédii roku 2008! Nezabudnuteľné hlášky, zase výborný Seth Rogen a režisérsky rukopis Kevina Smitha vám zaručene nedovolia film vypnúť, aj keby ste chceli. Má totiž neskutočný nadhľad a pôsobí absolútne nenútene. A to je pri komédii tá najväčšia výhra... ()

Incogn1to

Komedie plná vtipných gagů se zajímavou zápletkou. Škoda že je mi Rogen tak nesympatický. Naštěstí to vyvažuje Elizabeth Banks a duo Long/Routh. ()

Pinochio

Kdyby se ve filmu neobjevilo jedno slovo F**K tolikrát a příběh nebyl tak průhledný, hodnotil bych alespoň o stupeň lépe. Ale takhle, slovo F**K na každém rohu, a v příběhu mi chybí nějaký zásadní zvrat. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)