Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

DonBraso

Největší hláška je "Holandský kormidlo".Kdo nezná,až se koukne na film :)Jinak je to vesměs plno víceméně vtipných jmen na název k pornu,něco to stejné co máte na freevideu.Už horší romantika,pár hlucých míst,ale vesměs díky Seth Rogenu,který hraje stále stejně tak mě to furt baví.Nic převratného nečekejte,pár vtipných scének,hláškující Craig Robinson jako nejlepší postava ve filmu,nějaký to prso od Katie Morgan,průměrná romantická linka vykouzlí lehký nadprůměr.65% ()

Kokutek

Jsu prasák a sexuálně tematický fórky mám rád, ale prosím vás, co je totok? Trapas. Jedna hvězda je za kundu plus bublifuk. Ale stejně se nabízí otázka, byla-li to ona nebo zda to šlo z prdele. To nebylo vidět. ()

rashaverak

Zacatek byl na cistych 5, jedna hlaska za druhou, Zack hlaskoval vic nez soudce Dredd, pak zacalo nataceni porna, humor presel vyrazne smerem k trapnosti, oba hlavni protagoniste se zacali chovat velmi neduveryhodne a vubec to cele vyrazne ztratilo dech. Zaverecna romanticka scena byla hezka, ale nebyla to zdaleka takova pecka jak zacatek sliboval. Vyvrcholenim tak zustala scena ze srazu stredni skoly. ()

AndrewNewman

Zase veľmi zábavná, prijemná vecička s humorom od autora, ktorý kedysi točil výhradne zábavne a originálne filmy, ako je napríklad tento. Neveril by som, že raz poviem túto vetu. "Roghen je sympaťák!" ()

Víteček

Tak tohle teda zestárlo hodně špatně. Ne moc uvěřitelná romance a chabý humor, který spoléhá jen na to, že se člověk bude smát sprosťárnám a nechutnostem. ()

mouzi

skoro bych dal i 4*, ale bud mohla byt delsi stopaz nebo hutnejsi a propracovanejsi scenar, hlavne sceny a dialogy.. tohle zdaleka nedosahovalo Smithovych kvalit, coz je skoda.. Jason hral opet epizodni postavu, ale presto mu mohlo byt dano vice prostoru.. Seth Rogen nezklamal, ale ani neprekvapil.. kazdopadne hezky film, lepsi privlastek tomu asi dat nelze.. doporucuji vzit pritelkyni/pritele na tento film do kina, mozna v nem vzbudi dosud neobjevene touhy :-) EDIT: ok, davam 4, protoze Liz je proste nadherna, a i kdyz neni kdovijaka herecka, me si ziskala :) ()

blackout

Nečekal jsem, že to jednou řeknu, ale některé dialogy už pro mne byly hardcore. Několik let z5 bych se nad něčím podobným nepozastavil a možná kdybych neuměl kvalitně anglicky a četl si pouze "vyměklý" titulky, tak mi to tak HC nepřijde. Takhle tu mám "Smithovku" v plné formě a já se místy ošívám nad použitými výrazy, přece musím respektovat, že se na place natáči porno! Elizabeth úžasná, Seth se mi začíná trochu přejídat. A jeste musim pridat svelou muziku. Bejt po maturitaku davam za 5*. Takhle pouze za 4*. Let us f**k. ()

sAreOn

Romantická komedie odehrávající se na pozadí točení pornofilmu, co víc si můžete přát... Velice zábavné, ikdyž trošku perverzní. Asi nesedne každému, protože je to přece jen humor, který některé lidi může znechutit. Film má každopádně spád a utíká velice rychle, možná až moc... (pár minut navíc by neškodilo) 75% ()

Bytchaz

Po dlouhý době film, na kterej jsem se chtěl hned po skončení kouknout znova. Nečekal jsem žádnej zázrak a možná právě proto mě to tak příjemně překvapilo. Vyzařuje z toho taková ta přátelská, pohodová atmosféra, kterou mam u Kevinovejch filmů hrozně rád. Obsazení pro mě nemohlo bejt lepší. Seth možná neni nejlepší herec, ale přesto je to už nějakou dobu muj oblíbenec a v kombinaci s roztomile "klučičí" Elizabeth Banks byli prostě neodolatelný. K tomu Jeff Anderson, Jason Mewes, Justin Long, Craig Robinson a další známý tváře. A Kenny Hotz! (Jsem snad jedinej, kdo sleduje Kenny vs Spenny?) Co se týče dialogů a hlášek, pan Smith opět nezklamal. Samozřejmě se najdou lidi, který urazí už první scéna v autě a u každýho "fuck" budou trpět, ale já jsem s ničim takovym problém neměl. Pobavenej úsměv jsem měl od začátku do konce a byla tam spousta situací, který mě nahlas rozesmály. Craigovy rozhovory s manželkou byly naprosto dokonalý, stejně tak minirole Justina a v neposlední řadě mistr Mewes a jeho Double Dutch Rudder. Někdo si stěžuje na happyend, ale mně osobně bylo při sledování úplně jedno, jestli je ta milostná "linie" příběhu klišovitá nebo ne. Kevin to totiž zručně přebil hromadou dobrejch hlášek a vtipnejch dialogů, který tak miluju na jeho starších filmech. Stručně řečeno, jestli máte rádi Kevina nebo Apatowa a jejich dvorní herce, pobavíte se. U mě to tak fungovalo. ()

AdamK.

Syrová realita bez jakýchkoli klišé a velkých romantických příběhů, a přesto romantičtější než většina slaďáků. Po pár minutách vám bude připadat, že jste celou tu dobu od střední bydleli se Zackem a Miri ve třetím pokoji a dokonale je znáte. Výborná komedie o obyčejných lidech z obyčejného města, které spojuje ne zas tak obyčejná věc. ()

david666

Hodně jsem se u tohoto filmu nasmál. Po dlouhé době konečně trošku tvrdší humor téměř po celou dobu, i když tu romantiku ke konci si tvůrci mohli odpustit. Taky erotické scény jsou překvapivě reálné. Takže v USA vstup asi až od 21 let:-) ()

esmoke

Tuctová romantická love story olemovaná nepříliš vtipnou komedií, sázící pouze ne jedno... P.S: když Seth Rogen rozvine svůj "pornotanec" je to spíše děs nežli sranda. ()

StrixCZ

Moje první setkání s Kevinem Smithem a bohužel (vzhledem k tomu, jak je tady mnohými vynášen do nebes) nečekané zklamání. Soudě dle reakcí ostatních jsem se těšil, že uvidím vtipnou, originální a chytře natočenou romantickou komedii. Po shlédnutí mám ale pocit, že jsem viděl film, který až příliš sází na provokativní název a téma, jeho humor je z velké části postaven na skloňování slovíček typu "f*ck" (nemluvě o několika více nechutných než vtipných momentech) a vztah hlavních hrdinů neprochází prakticky žádným (alespoň trochu) nepředvídatelným vývojem. Nahlas jsem se za celý film zasmál asi jen jednou, a to je u komedie trochu málo. Čili podtrženo, sečteno - pro mě podprůměrná, nadhodnocená komedie... ()

Skank

Kevin Smith dokáže natočit opravdu povedené kousky, kam tento film rozhodně patří. Skvělá podívaná, která má vyhrazené své publikum. Skryté eso v rukávu je Jason Mewes,který Vás nenechá chladnými… Dal by se udělat bludný Holanďan gangbang??? ()

redalert21

This is not good movie at all ! A kdybych si mel myslet ze to mela byt komedie snizim na * ... Ani nevim co bylo trapnejsi es pokus o natocení "porna" kde u hlavnich dvou hercu bylo "nadseni" pro vec naprosto nulové nebo to že jsem snad pousmal jenom u toho když posrala kameramana. To už o necem svedci... ediiit: Pííí**vina ()

mandella

Kocourův komentář mi naprosto mluví z duše, takže kopíruju - "Konec druhých Clerks roztažený na hodinu a půl = perfektní romantika po (typickém) smithovsku. Navzdory své povrchní pubertálnosti mnohokrát dospělejší než "dospělé" filmy, které si hrají na velké životní pravdy. I want more! (80-90%)." Navíc k tomu musím dodat, že z často srovnávané dvojice Appatow - Smith rozhodně volím Smithe, ten nezklame nikdy. I jeho nejslabší film je stále ještě hodně dobrý oproti tomu, co točí jiní...I want more! ()

wrána

Za sebe dávám 3+. Je do docela dobré, jenom příliš umělé, až moc vulgární a rozhodně ne třeskutě vtipné. Prostě nejsem fanda Jaye a Boba a Smithe, takže jsem to viděl takhle. Ale Elizabeth Banks mě překvapila, takhle se někoho rozzářit (ve filmu) jsem dlouho neviděl. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)