• ScarPoul

Videl ste niekto blbí a blbší? nie vážne sa pýtam. Videli? A mali umelé prsia a bohovké nohy a priblblý americký akcent. Hej? no tak ste videli toto. Presne to isté s tým že je to až príliš samoúčelné a to vo všetkých scénach. Ťažko sa stotožniť s niečím čo tak dôverne poznáte. Wolf rutinne natočil film do ktorého nevzniesol ani kúsok originality aj keď možno zadok anny faris je dostatočne originálny. No dobre tak teda je hej ale to na veci nemení nič že dopozerať toto si vyžaduje naozaj veľkú dávku sebazaprenia, zmierenia sa s tým že skrátka nie ste intelektuál no a samozrejme 100% a ešte k tomu nadržaný heterosexuál. inak budete kričať. Ani jeden podarený vtip, ani jedna pamätná scéna. Skrátka americká zábava o tupých spolkoch a o časopise menom playboy. Nemá zmysel sa tu viacej rozpisovať. Ale určite sa pýtate prečo 2*? no tak ja som 100% nadržaný heterosexuál. god bless you america(20.12.2008)

• Pavlínka9

Kočka Anna Faris a poté i dalších pár holek,které do té doby na sobě nenosily jiné oblečení než barvy šedivé či černé... Hugh Hefner ve své miniroli splnil přesně to, co měl a jeho blonďatí zajíčci pobíhali sem a tam a byli "hloupě krásní" Hloupost z daného filmu přímo stříkala, ale co nadělat...někdo to tak prostě má a Anna Faris si s tím pohrála na maximum...Bavila jsem se a čekala, co dalšího holky ještě vyvedou... Ale stačilo to nadmíru a i když to bylo hloupé, bavila jsem se a "barevnost", která na začátku filmu nebyla, na mě stříkala poté ze všech stran :D(26.9.2014)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +nejvíc asi zaujala Emma Stone a těšil jsem se na Annu Faris, občas jsem se mírně pousmál, hudební stránka byla dobrá -příšernej scénář, vadily nekteré stupidní dialogy, i hloupé a naivní chování hlavní hrdinky, navíc ten film není ani moc sexy a český dabing taky za moc nestojí/// Proboha co to mělo být. Film, který na první pohled upoutá svoji líbivou obálkou a Annou Faris v hlavní roli je ve skutečnosti stupidní dívčí komedií s ohraným poselstvým o tom jak být hezká neznamená všechno. Tak snad svoji oblíbenou herečku příště uvidím v kvalitnějším filmu./// Celkem 48%///(16.6.2009)

• Greg25

Sladce plytký příběh v americkém pohádkovém stylu. Přívrženci tohoto žánru jásají, já se radši moc nevyjadřuji, pravda je, že podobné snímky stojí za to jen tehdy - jsou-li vtipné, Domácí mazlíček není vtipný ani omylem, i když se o to všemožně snaží, no na druhou stranu trapný taky není. Domacího mazlíčka ocení zejména mužské publikum, neboť ženský spolek samozřejmě nabízí ty nejvytříbynější fyzické dispozice (viz. myčka aut - s heslem: "Nechte si umýt auto."), na co se v tu chvíli má koukat ženská část publika autoři jako obvykle nedomysleli. Děj a scénář nemá cenu řešit, jednoduše předvídatelné a nepříliš zábavné (všemu nasadí korunu konec filmu). 35%(19.12.2009)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $48,237,389Tržby Celosvetovo $70,442,940Tržby za predaj DVD v USA $14,583,355 //počet predaných kusov 846,803║ ...nič preborné to nie je, nájdu sa tu momentky čo pobavia ale v celku to je len klasický pásový produkt "o Amerických barbinách" vsádzajúci humornú stránku smerom na blondínky a akože ich prihlúple "jednoduché" zmýšľanie, Anna Faris sa v tomto prípade na svoju úlohu Playboy zajačika hodila ako uliata. /40%/(25.5.2009)

• - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)

• - V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)

• - Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)