Verdikt: V rámci žánru nadprůměrný film, v rámci všeho růžový průměr. Byl jsem příjemně překvapen a pobaven, nelámejte nad tímto filmem hned hůl, kdyby někdy ve dvou třetinách délky nenabralo trošku jiný směr, bylo by to za 4*. A nezapomínejte, že vaše oči jsou bradavkami tváře.(2.12.2008)

• Psema

Shit happens, ale tenhle je místy tak mimo, až se z něj stává obstojný zdroj zábavy, obzvlášť, když se začnou vynořovat popkulturní odkazy ("utíkej, Forreste" vládne) a Emma Stone nasadí svůj sexy kukuč. Mít po ruce basu piv, šel bych patrně o hvězdičku výš. A ano, Anna Faris je asi přecejen dementní.(7.11.2009)

Od kombinace Anna Faris a Happy Madison productions bych rozhodně očekával něco mnohem ztřeštěnějšího a rozhodně ne tak dětinského. Měli do toho strčit ještě Hannah Montanu a celé dívčí Amerika od 12ti do 17ti let by si to koupila:-) Film tedy celkově o ničem, ale jelikož to bylo koukatelné a myslím si, že lépe takový námět asi zfilmovat nešel, dávám čistý průměr.(4.12.2008)

Plakát k filmu vypadá hrozně debilně a vyvolává všechno, jen ne představu o dobrém filmu. Takže bych si nikdy nemyslela, že tohle řeknu, ale chvílemi jsem se u tohohle vážně bavila. Jasně, v podstatě jde o další komedii s “pravou blondýnkou“, tentokrát v růžovém oblečku playboyového zajíčka, která ke štěstí, rozumu a lásce přišla. Prostoduché, neoriginální a plné otřepaných frází. Ale aspoň ne trapné a vulgární. Navíc je fajn, že se tahle komedie nebere moc vážně a dává od začátku jasně najevo, že chce hlavně pobavit. A nemůžu zapomenout na neodolatelně roztomilou Annu Faris, jejíž odzbrojující komediální talent a smysl pro načasování dělají tenhle film koukatelným i v těch slabších momentech.(17.6.2012)

• Rosaviva

Nalákala mě na to především Emma Stone, Kat Dennings a Anna Faris, první dvě zmíněné se mi tady i docela líbily, ale co se týče Anny Faris tak tu bych nejradši něčím praštila. Byl to další z těch hloupoučkých, naivních, amerických filmů, jak se na vysoké všechno změní v lepší. Jednou se na to dívat dalo, ale znovu už rozhodně ne. 2*(8.5.2012)

• - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)

• - Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)

• - V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)