• Marsik

Tento film nemá cenu extra rozebírat a hodnotit. Zkrátka holčičí komedie, kde je ovšem stupidní humor vyhnán do takových výšin, až mě mrazilo :) (samozřejmě studem). Ale to bude nejspíš tím, že jsem chlap a tohle mě opravdu moc neoslovuje. Anna Faris beze sporu pěkný objekt - hezky se na ní kouká, je roztomilá, sexy postava. Ovšem tohle člověka po pár minutách omrzí a se 3 přestávkama jsem ten film nakonec dokoukal. No ale řeknu vám...byla to ale zhovadilost :D Přesto chápu, že někteří si našli ve filmu to svoje, ovšem já ne. 90% romantických komedií, co kdy byly natočeny, jsou lepší než tato. Takže asi tak. Hodnocení ? No tak ať nežeru...25%, ale 2 hvězdičky fakt nedám! :-)(22.5.2010)

• necisty

Děj? Totální sr*čka! To ale snad každý věděl už když viděl přebal DVD, proto tomu zkusme dát šanci... ale bohužel, ve filmu se ze škaredých holek nestanou pěkné, ale z pěkných holek udělají v první části škaredé, nejenom, že to takhle nefunguje, ale taky jsme na to viděli už tolik variací, že to prostě nebaví! Jediné co by šlo považovat za 'zajímavý' výkon je ta holka z venkova, co chce na h*jzl položit bobek. Nádherná Anna Faris není tak hloupá a bohužel v tomto případě tu tupou blondýnu až příliš přehrává a já jí tu postavu prostě nevěřím! Je to trapárna nad trapárny, ale na ty sexy zadečky se moc hezky dívá a já dnes potřeboval odreagovačku, plus nějaký ten bodík za Hefnera a za tu žvýkačku:D. ... Musíme uspořádat Aztéckou párty. Vždycky jsme ji chtěli udělat u nás v sídle, ale nesehnali jsme pannu na obětování. ... Možná tenhle rok obě přijdeme o panenství. ... Enšpígl: Voe, kde pořádáš svou soukromou show? Myslím talkshow... přišel bych:D.(10.1.2012)

• Rosaviva

Nalákala mě na to především Emma Stone, Kat Dennings a Anna Faris, první dvě zmíněné se mi tady i docela líbily, ale co se týče Anny Faris tak tu bych nejradši něčím praštila. Byl to další z těch hloupoučkých, naivních, amerických filmů, jak se na vysoké všechno změní v lepší. Jednou se na to dívat dalo, ale znovu už rozhodně ne. 2*(8.5.2012)

• Greg25

Sladce plytký příběh v americkém pohádkovém stylu. Přívrženci tohoto žánru jásají, já se radši moc nevyjadřuji, pravda je, že podobné snímky stojí za to jen tehdy - jsou-li vtipné, Domácí mazlíček není vtipný ani omylem, i když se o to všemožně snaží, no na druhou stranu trapný taky není. Domacího mazlíčka ocení zejména mužské publikum, neboť ženský spolek samozřejmě nabízí ty nejvytříbynější fyzické dispozice (viz. myčka aut - s heslem: "Nechte si umýt auto."), na co se v tu chvíli má koukat ženská část publika autoři jako obvykle nedomysleli. Děj a scénář nemá cenu řešit, jednoduše předvídatelné a nepříliš zábavné (všemu nasadí korunu konec filmu). 35%(19.12.2009)

• ScarPoul

Videl ste niekto blbí a blbší? nie vážne sa pýtam. Videli? A mali umelé prsia a bohovké nohy a priblblý americký akcent. Hej? no tak ste videli toto. Presne to isté s tým že je to až príliš samoúčelné a to vo všetkých scénach. Ťažko sa stotožniť s niečím čo tak dôverne poznáte. Wolf rutinne natočil film do ktorého nevzniesol ani kúsok originality aj keď možno zadok anny faris je dostatočne originálny. No dobre tak teda je hej ale to na veci nemení nič že dopozerať toto si vyžaduje naozaj veľkú dávku sebazaprenia, zmierenia sa s tým že skrátka nie ste intelektuál no a samozrejme 100% a ešte k tomu nadržaný heterosexuál. inak budete kričať. Ani jeden podarený vtip, ani jedna pamätná scéna. Skrátka americká zábava o tupých spolkoch a o časopise menom playboy. Nemá zmysel sa tu viacej rozpisovať. Ale určite sa pýtate prečo 2*? no tak ja som 100% nadržaný heterosexuál. god bless you america(20.12.2008)

• - V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)

• - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)

• - Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)