Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $48,237,389Tržby Celosvetovo $70,442,940Tržby za predaj DVD v USA $14,583,355 //počet predaných kusov 846,803║ ...nič preborné to nie je, nájdu sa tu momentky čo pobavia ale v celku to je len klasický pásový produkt "o Amerických barbinách" vsádzajúci humornú stránku smerom na blondínky a akože ich prihlúple "jednoduché" zmýšľanie, Anna Faris sa v tomto prípade na svoju úlohu Playboy zajačika hodila ako uliata. /40%/(25.5.2009)

 • dex2man
  ***

  Anna konečně naplno předvedla své fyzické přednosti a věřte, že je na co koukat, ale myslím, že z pozice naivních, prosťounkých slečínek od Matella, s jejichž výrazem se kdysi proslavila ve Scary Movie se už nevyhrabe. Zkrátka ani nedostane tu příležitost (ne že bych jí to přál) a bude si muset i nadále trénovat svůj překvapený, vyděšený, ale roztomilý kukuč v jednoduchých, holčičích komediích jako Hot Chick nebo právě House Bunny.(4.8.2011)

 • Zuzanka
  ***

  Domácí mazlíček má takovou divnou konstituci,za prvé domácím mazlíčkem bych nazvala naše morčata, nebo andulky, ale dejme tomu, chvíli je to vážně praštěné, hloupé, naivní, slaboduché a vůbec vám nevadí, když některé úseky minete. Na druhé straně na americké poměry to má něco, co se zdálky hlásí ke slovu a čeho se i při letmém sledování dá povšimnout. Takže myslím, že na 3*to klidně dosáhne.(4.8.2016)

 • Psema
  **

  Shit happens, ale tenhle je místy tak mimo, až se z něj stává obstojný zdroj zábavy, obzvlášť, když se začnou vynořovat popkulturní odkazy ("utíkej, Forreste" vládne) a Emma Stone nasadí svůj sexy kukuč. Mít po ruce basu piv, šel bych patrně o hvězdičku výš. A ano, Anna Faris je asi přecejen dementní.(7.11.2009)

 • VanTom
  **

  Militantním feministkám z téhle hloupé romantické komedie možná praskne cévka, extrémně nenáročný divák ji přežije v případě, že netrpí sebemenší averzí k afektované "husičce" Anně Faris. Trapné situace, vycházející z pokusů o humor, překvapivě ještě podlézá schematická konstrukce zápletky s neuvěřitelným závěrem ("správně-hodnotový" projev před celou školou). Jestli oboje tvůrci mysleli jako vtip, tak se nepovedl. Hvězdičku plus za rozmilou Emmu.(22.2.2018)

 • - Ve filmu se objeví kromě Hugha Hefnera i jeho tři nádherné blonďaté přítelkyně Holly Madison, Bridget Marquardt a Kendra Wilkinson, které můžeme znát ze série "The Girls Next Door". (masw)

 • - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)

 • - V domově důchodců, kam Shelley (Anna Faris ) zajde navštívit Olivera (Colin Hanks), vysílají v televizi snímek Stalo se jedné noci (1934). (Pompaj)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace