• Greg25

Sladce plytký příběh v americkém pohádkovém stylu. Přívrženci tohoto žánru jásají, já se radši moc nevyjadřuji, pravda je, že podobné snímky stojí za to jen tehdy - jsou-li vtipné, Domácí mazlíček není vtipný ani omylem, i když se o to všemožně snaží, no na druhou stranu trapný taky není. Domacího mazlíčka ocení zejména mužské publikum, neboť ženský spolek samozřejmě nabízí ty nejvytříbynější fyzické dispozice (viz. myčka aut - s heslem: "Nechte si umýt auto."), na co se v tu chvíli má koukat ženská část publika autoři jako obvykle nedomysleli. Děj a scénář nemá cenu řešit, jednoduše předvídatelné a nepříliš zábavné (všemu nasadí korunu konec filmu). 35%(19.12.2009)

Od kombinace Anna Faris a Happy Madison productions bych rozhodně očekával něco mnohem ztřeštěnějšího a rozhodně ne tak dětinského. Měli do toho strčit ještě Hannah Montanu a celé dívčí Amerika od 12ti do 17ti let by si to koupila:-) Film tedy celkově o ničem, ale jelikož to bylo koukatelné a myslím si, že lépe takový námět asi zfilmovat nešel, dávám čistý průměr.(4.12.2008)

• Herráček

Anně Farris jsem po celou dobu věřil tu pitomou blondýnku... To jí nejspíš nedalo ani moc práce... A taky to má nehorázně stupidní scénář... Na druhou stranu oceňuju, že závěrečný monolog v plném sále opravdu vyzněl tak stupidně, jak si zasloužil a ne tak, jakoby by mluvil intelektuál a mluvčí, který umí působit na city...(7.2.2010)

Na to, že nemám zrovna v lásce Annu Faris, jsem si tuhle komedii docela užil. Teda aspoň tu první půlku, kde bylo docela dost hlášek a chvilkama jsem se fakt dost smál. Bohužel postupem časem humoru ubývá a hraje se spíše na ty moralitky atd. A to už není taková sranda. Anna Faris tady ale docela ujde a hrát blbou, naivní blondýnu ji nedělá problém. Se zbytkem je to ale horší. Emma Stone ze Superbad je tady příšerně otravná, Colin Hanks je vypadá jako když si spletl film a Kat Dennings tady není tak okouzlující jako v Nick and Norah. Celkové je to ale docela příjemná jednohubka.(15.2.2009)

• Prochy38

Samozřejmě jde o parodii. A. Faris se své role zhostila na jedničku. Film má plus v celkem solidní porci moc pěkných holek. Moudro z toho žádné nezískáte, párkrát se zasmějete. Jak to dopadne je taky celkem jasné. E. Stone je zde moc hezká, ale koukat se dá na víc koček. Třeba těhotná K. McPhee nebo kočka co vyskočila z toho korzetu (R. Willis) atd atd. Pokoukání bylo, ale jinak totální výplach...(23.8.2012)

• - Ve filmu se objeví kromě Hugha Hefnera i jeho tři nádherné blonďaté přítelkyně Holly Madison, Bridget Marquardt a Kendra Wilkinson, které můžeme znát ze série "The Girls Next Door". (masw)

• - Některé scény byly natáčeny přímo v sídle Playboye v Los Angeles. (ImNotThere)

• - Farisová se na podzim roku 2008 skutečně objevila na obálce Playboye. (ImNotThere)