Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

kareluh

Krásná průměrná pozitivní školská komedie s nadprůměrně krásnými lidmi. Jednoduchý vtip, plno krásy, zajímavý přechod z playboy domu do školního prostředí. Ukázka nebojácnosti při ptaní se na "nový domov" a hezký záběr s vykoupeným během malého Foresta :) 55% ()

verunecek

Je to komedie,ktera ma poselstvi o tom,ze je dulezite co je uvnitr a ne na povrchu cloveka. U me to s vim zpusobem uspelo a nejvic me pobavilo kdyz se Shelly zamotala a zalepila se zvykackou... ()

PORTER44

Stupidní kravina tak akorát pro mladý puberťačky kterým nevadí že ve filmu hrají herečky který nechali mozek doma,asi to tak režisér chtěl.To co mělo být vtipný mi připadalo spíš trapný. ()

TynTynka

Taková stupidita :D Příběh samozřejmě předvídatelný a člověk si chvílama fakt říkal, jestli to může být ještě blbější :D Ale bylo tam i pár vtipných scének. Někdy mě to přišlo docela přehnané. Nejvíc se mi líbila Kat Dennings, ty její výrazy :D Taková oddechovka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pověděl mi to jeden ptáček." - "Toho ptáka bych fakt chtěla poznat." Naivní blondýnka Anna Faris, která pracuje pro Playboye, je vyhozená na ulici a musí si najít místo, kde bude žít. To najde u dívek z vejšky, které patří mezi ošklivky a podivínky. Na konci filmu jsou všechny k nakousnutí. :D Nebudete se sice popadat smíchy za břicho od začátku do konce, ale pár příležitostí k upřímnému smíchu se najde. Plus Anna Faris je tu šukézní od začátku do konce. - 80%. ()

Setcet

Jednou za čas příjde Vaše žena s tím, že Vám chce ukázat svoje oblíbené filmy, když Vy do ní perete všechny ty Picardy, Worfy a Daty. A příjde s tímhle. Definitivní důkaz toho, že ženy pochází z Venuše a muži z Marsu. Pro mě ultimativní srágora, pro ni zábavný způsob trávení večera. ()