Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

ladko

Vcelku pohodová (romantická) komédia s pár výbornými momentami(výhradne v podaní skvelej Faris) - na fintu na zapamätovanie mien a horúcu paru len tak nezabudnem:). "A little bird told me." - "What bird?" ()

Paxxx.cz

Hloupoučká komedie s pár dobrými vtipy. Aničce Faris to zde skutečně docela slušelo ( a já bych jí jako domácího mazlíčka bral :-) ) ale na víc jak na jednorázovku to podle mě nemá. ()

Vxxx odpad!

To je nejstupidnější film, co jsem kdy viděla... Fakt neuvěřitelné... Jedné pozitivní bylo obsazení Kat Dennings a Emmy Stone.. Ale to je tak vše... ()

MartinezZ odpad!

Po dvou filmech s Annou Faris hned za sebou nemohu jinak, a parta polonahých zaječic to neovlivní. Hrůza, bolí mě z toho mozek. ()

cielnyl odpad!

Totální shit! Vim že to není film pro mě, ale chtěl jsem si to ověřit. A ověřil! Je to fakt ubohý. :) ()

mysiak

Ako ja som sa náramne bavil...Anna Faris a Emma Stone že wowky...gagy vážne kruté...najmä Marilyn Monroe...celkovo vynikajúca oddychová a hlavne vtipná komédia... ()

Bajda

100% GUILTY PLEASURE :-) Bavil jsem se, Shelly byla sexy a dokonce jsme se párkrát nahlas zasmál. Možná za to ale může fakt, že jsem si před Domácím mazlíčkem pouštěl 10 dní, které otřásly světem - němý sovětský film z roku 1927..uuf..to byl ale večer :-) ()

FilmFan24

To bylo tak blbé, ale tak nějak hóóódně potrhle zábavné a dokonce i ta myšlenka tam byla. Hláškující Shelley v podání Anny Farris, spousta děvčat, o která nikdo nestojí či zase naopak, holky, které jsou na dračku, Colin Hanks a "Playboy" Heffner. Přebarvená komediální jízda podbarvená současnými i těmi staršími hity a hlavně zapamětihodná scéna parodující Marilyn Monroe nebo hláška, že oči jsou bradavky tváře! ()

sssssycak

Anna Faris, Emma Stone, Kat Dennings a další + dobrá hodnocení v mé TOPce slibovala zajímavou podívanou... bohužel, u slibů to vše skončilo. Bez nápadu, bez vtipu, bez zaujetí - prostě nuda. Tak snad příště milá děvčátka. ()

Kopik

Taková typická přeslazená americká blbinka, na kterou se podíváte, sice se nenudíte, ale ani Vám to nic nepřinese. Děj je předvídatelný, Anna Faris me ale prijemne prekvapila. Jak rikam , na me hrozne preslazeny, ale na prumer to staci. ()

MartinNDL

Můžeme se bavit o tom, že sex je primitivní a naprosto neoriginální, ale v momentě, kdy se před váma ukáže nahá, nadržená kočka, tak si to stejně užijete. Anna Faris by možná neuspěla jako playboy zajíček, ale jako herečka, která hraje playboy zajíčka je skvělá. Jak dobře musí bejt trapný teenage klišé udělaný, aby přestalo bejt trapný? Asi tak 13. A tady se provedení pohybuje kolem 10-15, takže někdy to sice uteče do trapasu (ale ne do ubohosti) a jindy zas se docela dobře bavíte. A protože sexy roztomilost sou asi jediný ambice a Anna je naplňuje, gratulace je na místě. Jenom si nemyslete, že to stačí na výjimečnej film. ()

M.i.k.e

hloupoučké,předvídatelné s nezbytnou moralitou na závěr,ovšem jako jednohubka na odreagovaní vcelku solidní...50% ()

Chen

Musím se poklonit maskérskému týmu, kdy proměna "ošklivých káčátek" v "labutě" doslova vyrazila dech, ale upřímně řečeno, jinak to pro mě byla až příliš sladká záležitost plná růžové barvy a lesku na rty. ()

Elyssea

Spory mezi těmi šílenými spolky Delta Nů a Kapa Fí jsou alfou a omegou každého 2. amerického teen filmu. Domácí mazlíček patří mezi to (nej)horší, co jsem zatím měla tu možnost vidět. Oproti nedávné Divošce je to jako studená sprcha. Hlavní hrdinka je jedna z těch dívek "dobrý den - prsa ven", která je sice blbá jak štoudev,ale zjevně má nějaké vnitřní kouzlo, které mému zraku zcela uniklo. Jak jinak si vysvětlit tu její popularitu? Tato hrůzička v nesnesitelném podání Anny Faris (její svérázná metoda zapamatování jmen hlasem nachlazeného Dartha Vadera mě bude budit ze spaní ještě dlouho) dostane na starost partu místních "ztracených případů." Díky bohu za Emmu Stone. Ta to všechno táhne na svých bedrech, přestože se ani ona nevyhla několika trapným momentům, je sympatická. Zbytek dívčího osazenstva tvoří převážně jen samé karikatury (kromě ještě celkem sympatické těhulky). Nejhůř dopadla Kat Dennings, která je naprosto otravná, v závěsu je pak ta přihrblá "jakoindiánka". Film navíc nenabídnul žádného hezkého chlapa, intriky jsou průhledné a konec také nevybočil z pravidel žánru. To by až tak nevadilo. Vadí absence inteligentních vtipů a uvěřitelných postav. Samo se pak nabízí srovnání s Královnou ročníku, z něhož Amanda Bynes a jejích 7 šprtů vychází o moc lépe. Domácí mazlíček neposlouží ani jako milá oddechovka. Raději si ho vůbec nepouštějte. ()

Streeper

Mít takovou kamarádku jakou hraje Anna Faris, tak asi vyskočím z okna. Samozřejmě díky její pomoci, to vše dopadne dobře. Sem tam byl nějaký vtip, u kterého jsem se zasmála, ale jinak je to trapné. ()

4daPeace

Verdikt: V rámci žánru nadprůměrný film, v rámci všeho růžový průměr. Byl jsem příjemně překvapen a pobaven, nelámejte nad tímto filmem hned hůl, kdyby někdy ve dvou třetinách délky nenabralo trošku jiný směr, bylo by to za 4*. A nezapomínejte, že vaše oči jsou bradavkami tváře. ()

necisty

Děj? Totální sr*čka! To ale snad každý věděl už když viděl přebal DVD, proto tomu zkusme dát šanci... ale bohužel, ve filmu se ze škaredých holek nestanou pěkné, ale z pěkných holek udělají v první části škaredé, nejenom, že to takhle nefunguje, ale taky jsme na to viděli už tolik variací, že to prostě nebaví! Jediné co by šlo považovat za 'zajímavý' výkon je ta holka z venkova, co chce na h*jzl položit bobek. Nádherná Anna Faris není tak hloupá a bohužel v tomto případě tu tupou blondýnu až příliš přehrává a já jí tu postavu prostě nevěřím! Je to trapárna nad trapárny, ale na ty sexy zadečky se moc hezky dívá a já dnes potřeboval odreagovačku, plus nějaký ten bodík za Hefnera a za tu žvýkačku:D. ... Musíme uspořádat Aztéckou párty. Vždycky jsme ji chtěli udělat u nás v sídle, ale nesehnali jsme pannu na obětování. ... Možná tenhle rok obě přijdeme o panenství. ... Enšpígl: Voe, kde pořádáš svou soukromou show? Myslím talkshow... přišel bych:D. ()