I Love You Phillip Morris

• USA I Love You Phillip Morris (více)

Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169. (Bioscop)

UniqueNett

Absolutně největší propadák. Ani jednou jsem se pořádně nezasmála a příběh byl tak nataženej, že jsem ani neměla chuť, dokoukat to do konce. Absolutně mě zklamal jak děj, tak i Jim Carrey s Ewanem McGregorem. 1* za tu jejich bezmeznou lásku. ()

longercz

Po dlouhé době jsem si u filmu dával ruce před oči, tak abych neviděl co se zrovna děje. Kupodivu tentokrát ale nejde o horor, ale o komedii. I když je to tedy místy docela nechutná podívaná, nutno dodat, že je to pořád velká sranda... ()

Majduska

Vtipná oddechovka která vás nenutí se koukat na heterosexuální pár, který se miluje a přes všechno na konci spolu je. Homosexuální alternativa je přesvědčivá a Jim Carrey i Ewan McGregor jsou na koukání moc příjemní. A že to na konci je drámo! ()

Alice02

Stojí mezi 4 a 5 hvězdičkami. Skvělé pokoukání s pro mě "přitažlivým" tématem, talentovanými herci, přiměřenou dávkou vtipu a emocí o neskutečně inteligentím gayovi a jeho životní lásce... :) ()

Viky.05

Co ste na tom všichni viděli?? Nemam nic proti gayum, ale tenhle film nevyšel. Bylo tam sice par vtipnych momentu, ale jen par a znova se na to už nepodivam...nechapu jak někdo muže davat tak vysoke hodnoceni. Zlaty yesman ()

LadyEsik

U CHLUPATÉ FUSAKLE!... Vidět Ewana McGregora plakat nad svojí láskou Nicol Kidmen (Moulin Rouge, Santin) bylo vážně dojemné, až jsem u toho plakala. Ale dokázat stejně tak dobře ztvárnit smutek nad smrtí svého přítele Stevena (hraje Jim Carrey), ano, homosexuálního přítele, co si to na začátku drsně rozdával s jakýmsi chlapem... no, tak to pokazí dojem z toho nádhernýho muzikálu xD Vidět je líbat se objímat... Je to romantický film, kde hrdiny nejsou muž a žena, ale muž a muž. A je to podle skutečné události. A je to místy prostě zvláštní, protože musím říct, že svoje role gayů hrají dokonale, to jo. Ale co se týče příběhu, nadchly mě spíš ty herecké výkony a zajímavost toho, že jsou homosoxeuálové, než ten děj. I když nebyl špatný, ale určitě bych se na to nedívala podruhé. ()

Dimo

Co napíše život je to nejpoutavější, co může být. Filmem jsem se nechal vést a táhnout jako loutka, všechno jsem baštil a dobře se bavil. Jim Carrey mi připravil totiž jednu ze svých nejlepších nešklebících se rolí a Ewan, ten modročkovej zlatovláskovej buzíček byl zkrátka bezposměšně dobře zahrán. Musím dodat, že mám velké štěstí, protože jsem si o příběhu předem nepřečetl zhola nic a ani trailer jsem neviděl. Jednoznačné velko-plus. Takže. Super příběh, velká zábava, 90%. ()

bolf!k

Zábavná komedie, totiž o drama tady vážně nešlo. Ono prostě sledovat Carreyho jak flirtuje s McGregorem a zároveň se na sebe pitomě culí je prostě k smíchu, a to v dobrém slova smyslu. 70% ()

katmandzoo

vtipný a celkom vydarený film o dvoch zamilovaných holúbkoch, z ktorých sa jeden preslávil počtom svojich útekov z väzenia..zaujímavá a melodická hudba, ktorá sa k filmu perfektne hodí..mne sa tento film celkom páčil, jediné, čo mi tam nepasovalo, boli Jim a Ewan v hlavných rolách, ktorí sa k sebe absolútne nehodia, o ich vášnivých scénach radšej ani nehovorím, pretože tie som rýchlo pretočil.. ()

anitae

Vyjímečně snesitelně hrající Carrey jako gay, který má docela štestí - bohužel v celkem nezábavném a na mě moc gay filmu. ()

VerenaLord

Trošku mi to připomíná snímek Chyť mě, když to dokážeš, nebo také Lhář, lhář. Ale i přesto, že námět není zcela originální, jsem našla místa, u kterých jsem skoro brečela smíchy. Když člověk pomine fakt, že je to zfilmované podle skutečné události, což mi přijde až neuvěřitelné, jde o kvalitně vyvedenou práci, u které se člověk pobaví a může relaxovat (resp. nemusí používat svou šedou kůru mozkovou, absolutně vůbec). Velké plus za herecký výkon McGregora, ten byl prostě k sežrání, byl správně teplej, skvěle zamilovanej a nakonec poníženej tím hloupým výmyslem o smrti. Prostě pan herec! ()

AngelG

Ano, jak tak čtu některé komentáře uživatelů, tak se nemůžu přestat smát IQ jedinců, kteří u filmu, který je zřetelně s homosexuální tématikou, píšou jak jsou ale tak hrozně překvapení, hlavně znechucení, že to je o " buzíkách " .. :D ()

darkreider

Komediálne drámy moc nevyhľadávam, som obvykle striktný v tom, či sa chcem smiať alebo zamýšľať nad pohnutým osudom. A čo komediálna dráma o homosexuáloch? Vysoké hodnotenie a fakt, že Carrey vie hrať vysokú hru, keď ide o seriózne témy, ma presvedčili a som za to rád. Vtipy majú šmrnc. Carry výborný a McGregor dokonalý, snáď ani gay by nezahral homosexuála, tak dobre ako on. ()

Plechpetr

Tak bohužel, Jim a Ewan jako dva teplý spolusedící na mě nijak zvláštní dojem neudělali. Ewanovi nesedla moc dobře role, on je spíš na nějakou větší akci. Zato k Jimovi sekla role "právníka". Ale Carrey umí zahrát leccos šíleného. 3* ()

Bird_house

Výborně zahráno od obou mistrů - Jim Carey & Ewan McGregor.. Dobře napsaný scénář a i na to, jak je film krátký, se tam toho děje možná až moc..;) ()

kluzo

Skvělé. Pokud má někdo předsudky k homosexuálům, pak chápu, že se mu to nelíbí. Já předsudky nemám, tak oceňuji kvalitní (ostatně už tradičně) výkony obou hlavních představitelů, režii i scénář, který má překvapivě hlavu i patu. A hlavně nedělat ze všeho hned drama jako v Philadelphii. Život je krásný. P.S. Věřím, že se herci dobře bavili i mimo kameru :-) ()

jsemzuzu

Nevěřila jsem, ale uvěřila jsem. Jasný důkaz, že Ewan s Jimem jsou herci na správném místě a že dokážou zahrát opravdu cokoliv, ač u líbacích scén jsem přivírala oči - to prostě nešlo. Super komedie podle skutečné události. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

09.03.2008

Carrey + McGregor = velká láska

Carrey + McGregor = velká láska

25.12.2007

K Vánocům patří příběhy o lásce, a tak tady pro vás jeden máme. Co na tom, že je to láska homosexuální a odehrává se za mřížemi? ;-) O komedii I Love You Phillip Morris, která bude režijním debutem… (více)