Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

hippyman

nečekané a náhlé vyplavení moře serotoninu, a to díky tomuhle kraťasu! koňská dávka optimismu, skvělé muziky, báječné pointy... pecka peckovatá ze všech nejpeckovatější, povinná záležitost pro všechny, kdo zrovna nemají úsměv na tváři, ale i pro ty, co si ho chtějí pro jistotu potvrdit... 100% ()

Cappuccino

T.J. je sympaťák, Victoria kráska a všetci sú šťastní. Čo viac si priať? Vážne úsmevný filmík. Len škoda, že netrval o niečo dlhšie.. no nič to, nevadí - SMILE SMILE SMILE :-) ()

nash.

Na blbou náladu lepší než horské sluníčko. Potomek klasické grotesky a romantické pohádky, který během 15 minut stihne pobavit, rozsvítí den, naladit do úsměvu a natankovat vám plnou nádrž pozitivní energie. Navíc tak kouzelný, že prostě nelze odolat. ()

Pedestrian

Směju se rád, ale tyhle vlezdoprdelkové filmečky na mě prostě neplatí. Sorry. :) A to přirovnání k Slumdog Millionaire není vůbec od věci. ()

heyda

You all are great :-)))....yeah, ok, you are fine :-(((....that is a smile, fantastic, you guys are awesome :-))) 10/10 ()

Stanislaus

Možná až příliš nerealistický a strojený kraťas, který mě ale i přes ty obrovské vlny optimismu dokázal zaujmout. Úsměv je dobrá věc!!! ()

rikitiki

Je to jen hříčka a ten chlapík se Sběratelů kostí mi byl vždycky dost nesympatický, ALE tenhle kraťas mi vyvolal na tváří úsměv, který nezmizel po celých 16 minut filmu. Je to bonbonek pro dobrou náladu. /25. 10. 12./ ()